Aile mevzuları yüzünden eşinizden soğur musunuz ya da boşanmayı düşünür müsünüz?

çok güzel olmasada düzgün fizikli eli yüzü düzgün giymesini gezmesini bilen yatakta iyi olan bir eşiniz var her istediğinizde size karşı çıkmıyor ama sizin ailenizi istemiyor haklı sebepleri var canı çok yanmış fakat sizinde aileniz nede olsa sizde yanınızda gelsin istiyorsunuz ama kadın istemiyor naparsınız ? Soğurmusunuz eşinizden sizide seviyor hatta zamanında sizin için ailesini bırakıp size kaçmış siz olsanız napardınız ?

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• en zor durumlarda birisi ama ben ailem için karımı bırakırım gerekirse

0|0
    0|0
    • seviyorsun sende eşini severek evlendiniz

• evlendiğinde aile olursun karını bıraktıgında aslında ailenide bırakmış olursun.o senin için ailesini bırakıp sana kaçmış ama sen bir ailenle onu idare edemicekmisin?

• aile problem oluyorsa sevmiyor demektir

Erkekler Ne Diyor 3

• tabi ailede önemli bir kavram.ben kesin sogurum

0|0
    0|0
    • yapma ya :S

• benim eşim en azından bana olan sevgisinde dolayı aileme saygı göstermeli.iyi davranmali.

• seviyorsam şahane aile bahane

0|0
    0|0
  • Bu baya bir göreceli bir soru..Kısa cevaplarla yorum yapılamaz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Cocuk varsa ikikez dusunulmesi gerekn bir konu! Size cok cektirmis olabilir diger tarafin ailesi ama yinede onlar bir aile. Sen kendi aileni atamiyacagin gibi o da atamaz tabi ki. Ailesi olmadiginda simdi oldugu kadar mutlu olmayacaksiniz eminim, yani seni secse bile bir sure sonra biter birlikteliginiz. Buyuzden ortasini bulmaya calisin derim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...