Çekingen erkekler hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bir erkekle tanıştınız diyelim bir süredir arkadaştınız ama onun duygularının size değiştiğini hissettiniz ama bir türlü açılmıyor böyle sorunlarla karşılaştınız mı daha önce? Nasıl açılmasını hızlandırdınız? ya da hızlandırırsınız?

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• Birlikte biraz daha vakit geçir. Sen ve O arasında uyuşan benzer özellikte ki konular varsa bunlar hakkında sık sık fikir alışverişi yapın. İlgisi daha da yoğunlaştığı sırada sen her hangi bir kişiden hoşlandığını onun yanında söyle. Bu durumda onun iki seçeneği olacaktır. Ya sana açılacak ya da geri adım atıp daha da sessizliğe bürünecek. Duyguları anında yüzüne yansıyacaktır işte bu anda ona bakıp dürüst olmasını ve gerçekği söylemesini telkin et.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Güvendiğin ortak bir arkadaşını devreye sok bir bahaneyle çocuğun ağzını arasın en azından sana karşı boşmu yoksa dolumu öğrenmiş olursun utangaçsada ona göre strateji oluşturursun...

0|0
    0|0
  • demeki yapısı öyledir

0|0
    0|0
  • gaza getir "ben sevdiğini dağlara taşlara ilan eden erkeklerden hoşlanırım" de de ertesi günü anasıyla size istemeye gelsin

0|0
    0|0
  • Ben çok çekingenim kızlarla konuşamam mesela o yüzden sevgili yapmam.

0|0
    0|0
  • çingen erkekleri sevin

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 2

• hiç hoşlanmam hemde sevmem. ayrıca aklıma takılan şey gizli sorup gizli cevap vermeye izin vermemek çok saçma olmuş

0|0
    0|0
  • sevmiyorum atılgan konuşkan olmalı

0|0
    0|0
Yükleniyor...