Sizce milli takım gruptan çıkarsa Fatih Terim milli takımı mı seçer yoksa Galatasaray'ı mı ?

Galatasarayın canı ciğeri, imparatordur fatih terim, ama yüksek egolu bir insandır.

eğer mill takım brezilya'ya gitmeye hak kazanırsa fatih hoca milli takımın başından ayrılmak istemeyecektir. bunu hepimiz içten içe biliyoruz.

o yüzden vatan haini mi oluyorum bilemem ama bir tarafım gitmeyelim, macaristan hollandayı yensin, romanya andorra'ya 9 gol atsın istiyor.

Güncellemeler:
İkiside demeyin çünkü yönetim 2 takımı aynı anda çalıştırmasını istemiyor. Ünal aysal şimdiden rahatsız olmaya başldı bile daha 2 gün önce bunu dile getirdi.. " Gelecek sezon hocamızın hem Glatasaray'ı hem milli takımı çalıştırması mümkün değil." dedi.

0|0
4|13

En İyi Erkek Görüşü

• Ya niye bu polemik konusu haline getiriliyor bence her ikisini de çalıştırabilir bunu polemik konusu haline getirip komplo teorileri ve senaryolar yazmanın gereği yok bunlar bence zarar verir futbolumuza ve kavga ortamı yaratır bence bizim şu son maçlar öncesi birlik beraberliğe ihtiyacımız var ayrıca Dünya'da çok örneği var aynı anda 2 takım çalıştırmanın. Ben 2 takım diyorum Fatih Hoca 2 takımı da rahatça çalıştırabilir işini çok seven disiplinli bir hoca Fatih Hoca ve ben kendisini çok severim sayarım Türkiye'nin en iyi hocasıdır bana göre.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• ikisinide çok rahat yönetebilir futbolcular iki takımdada oynuyorda antrenörler neden yönetemesiniBaşkan istemiyorsa hiç izin vermeyecekti o zaman çocuk gibi sonradan vazgeçmek ne demek

0|0
    0|0
  • Milli takımı seçerim tabiki de Dünya kupasında Türk Milli Takımının başında olacaksın bu süper bişey yaa... Ş.Liginde oynayan takımın hocası olmaktan bile kat kat güzel...

0|0
    0|0
  • seçmekten ziyade dünya kupasında da yöneteceği kesin olur. Sonrasına bakılır..

0|0
    0|0
  • İnşallah milli takımı seçer. Çünkü şu anda milli takımı ondan daha iyi yönetecek Türk insanının isteklerini bilen ve futbolcuları yakından tanıyan bir başka hoca bu ülke de yok.

0|0
    0|0
    • Mustafa Hoca kurttur. Onun aktif olarak futbol hayatında olmaması futbolcuları takip etmediği anlamına gelmez

• ben sağlık açısından düşünmüştüm. En son yine doktoru açıklama yapmıştı. Uzak durması ve kendisini yormaması gerekiyor muş. Ama danışman olarak bence de fikirlerine başvurulabilir hatta başvurulmalı.

• birezilyaya gitmeese bile gelecek dünya kupası ıcın kalacak fatih terim milli takımda

0|0
    0|0
  • Her ikiside olmalı...

0|0
    0|0
  • kim çok para verirse onu seçer

0|0
    0|0
  • kadromuz birçok tecrübeli hocanın başarıyla çalıştırabileceği kalitededir. Fatih Terim olmasa da yerine gelen hocayla başarılarımıza devam ederiz.

0|0
    0|0
  • eğer böyle bir ikilemde kalacaksa floryanın kapısından girmesin. Bizim için aslolan Galatasaray'dır. milli takım değil.

0|0
    0|0
  • basarı gelirse devam eder fatih hoca

0|0
    0|0
  • ikisini birden

0|0
    0|1
  • guruptan çıkarsa da takımın başında kupaya gidicek ama sonrasında galatasarayla dewam

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• gs yi seçsin. gs yi seçmeli. inşallah gs yi seçer.Milli takımın başında Şenol Hoca ya da Mustafa Hoca olmalı gs yi seçsin :(

0|0
    0|1
  • Zor bir karar ama Galatasarayı bırakmaz inşallah

0|0
    0|0
  • F.T nin pimi yakında çekilir

0|0
    0|0
  • Bunu düşünmek bize düşmez..hocamız çok üzülüyor...inşallah bırakmaz bizi :(

0|0
    0|0
Yükleniyor...