Dünkü romanya maçında Galatasarayın millilerini nasıl buldunuz?

volkanı hiç beğenmedim tesadüfen goller yemedi yoksa facia olabilirdi peki selçuk semih arda burak yılmaz umut nasıldı?

0|0
4|18

En İyi Erkek Görüşü

• Dün en çok Volkan'dan korktum. Volkan'ın bazen değişik hareketleri oluyor :) Topa vurayım derken ayağının altından kaçırabiliyor ;) ama dün maç 1-0 iken çok kritik bir şut kurtardı. Orda iyidi fakat yine de bana güven vermiyor. Volkan yerine Mert ya da Tolga veya Sinan daha iyi gibi. Gökhan Gönül'ü beğendim serum yemesine rağmen çok iyi oynadı. Bir pozisyonda kafayla içeriye çevirmek yerine gelişine vursaydı daha iyi olabilirdi. Semih, Ömer soğuk kanlıydılar defansımız güven veriyor. Caner dün maçın en iyilerindendi. Karakterini her ne kadar beğenmesemde iyi oynuyor ;) Selçuk daha ilk dakikalarda sakatlanmasına rağmen iyi bir maç çıkardı. İsmini fazla duymasakta akıllı koşularla orta sahada oyunu açtı. Mehmet'i değerlendiremiyecem. Fazla dikkat etmedim isminide fazla duymadım. Arda da serumlu oynamasına rağmen çok iyidi. İyi top saklıyor çalımları güzel özlediğimiz arda bu :) Top çalıyor ... Gökhan Töre dün vasattı. Birçok topumuzu Gökhan kaptırdı. Umut yine görevini yaptı gerçekten çok kaliteli bir futbolcu. Defansı yıprattı boş koşularla alan açtı. Burak her zmanki gibi %100'lük pozisyonu kaçırır ama en zor pozisyonu gole çevirir :) değişik bir futbolcu... Mevlüt çok az oynadı ama çok şık bir gol attı forvet hattımız gerçekten çok kaliteli :)

1|2
    1|2

Erkekler Ne Diyor 17

• provokatif paylaşımdan şikayet ettim

3|4
    3|1
  • ben anlayamıyorum zaten Türkiyede Tolga gibi bir kaleci varken ne diye başka kalasları kaleye geçirirler selçuk fizik olarak daha hazır değildi ama herzaman ki gibi ortasahanın liderliğini çok güzel yaptı arda turan bu adam dünyanın sayılı oyuncusu olma yolunda ilerlemiyor adeta depar atıyor semih herzamanki gibi harikaydı burak ilk defa gol atmak dışında pas koordinasyonuna ve orta sahaya olumlu destek vermekte de katkı sağladı gökhan gönül harikaydı takımın hepsi çok iyiydi ama en iyisi İMPARATOR FATİH TERİMDİ ;)

1|0
    0|1
  • Arda G.sarayın futbolcusu mu? madem öyle burak umut Selçuk Trabzonun futbolcusu :D (çok gülünç yaaa :)

1|1
    1|1
  • Ben zaten Volkan'ın artık yapabılecegını zannetmıyorum Burak'ı begenmıyorum Emre Belözoğlu'nu da.Bunun dışında Mehmet Topal ve Selçuk İnan'ı pasif olarak görüyorum Hamit'e zaten bir şey demeye gerek ile görmüyorum.o takımda Arda ve G.Gönül olmasa takım vasat.Arda hızlı değil g.gönül kaleciyle karşı karşıya kalınca atamıyo tamamen pas odaklı oynuyor şut atayım düşüncesini belleginden cıkarmıs Burak ise kalecıyle karsı karsıya kaldıgında ''plase''(!) vuruyor pas mı verıyo vuruyor mu bellı degıl Burak sadece bala atıyor baska acıklaması yok. bızım takım dıkıne oynamıyor arda caner olmasa topu tasıyan yok gokhan tore goturmek ıstıyor kaptırıyor , mevlutun yaptıgını g.gönül üç pozısyonda yapamadı.alper hakan bunlar dıkıne oynuyor.bız onceden daha fazla yana oynuyorduk sımdı bıraz daha dıkıne oynamayı ogrendık ımparator sayesınde.

Cok olumsuz yaklastım galıba ama 2 mac kazanınca ınsanın bı tarafı kalmamalı eksıklerımızı bılmelıyız

1|0
    0|4
    • futboldan anlamayanlar eksilemiş

• körü körüne bağlanmak kötü bir şey.insan böyle bir durumda eksikleri göremiyor onu mükemmel adlediyor lakin olumsuzca yaklaşım gördüğündeyse çileden çıkıyor

• volkanı geneldede beğenmiyorum sevmiyorum da. arda her zamanki ardaydı.selçuğun daha iyi olduğu zamanları gördük o yuzden şu sıralar beklentimin altında. burak için çok iyi bir golcü diyemem ama adam bir şekilde atıyor golü :) umut çok iyi pres yaptı görevide bu zaten onun.semih daha gelişme aşamasında çok iyi bir defans oyuncusu olacak eminim. 2 gökhanıda pek beğenmedim. hele gökhan töre delirtti beni. adamı çalımlıyor kendi etrafında dönüp tekrar aynı adama top kaptırıyor. caner iyiydi. mehmet topalda öyle.ömer toprakta fena değil.

0|0
    0|1
  • herkes elinde gelenin en iyisini yaptı.fblisi bjlısın.vb

1|1
    0|0
  • Arda mükemmeldi.Bura Yılmazı nedense hiç sevemiyorum.

Hak ettiğinden fazla değer veriliyor Burağa.

Volkan da iyiydi bu arada.

1|0
    0|0
  • niye volkanı kötüledinde sadece galatasaraylıları soruyorsun?

1|2
    0|0
  • süperlerdi..

0|1
    0|1
  • defans süperdi burak gününde olsa en az 3-0 dı 60 larda maçç

0|0
    0|0
  • volkan hariç hepsinin maşallahı var

keşke volkan değilde fenerin ikinci kalecisi olsaydı kalede

veya milli takımın tamamı fenerli olsaydıda volkan olmasaydı

hiç sevmedi o adamı

0|1
    0|0
  • Umut herzamanki gibi beleşçiydi arda saten galatasaraylı değil umut güzel oynuyor ama bu maçta bişey yapamadı semih yüzündende az kalsın gol yiyoduk

0|0
    0|1
  • hepsi iyi ama gökhan töre çok beğendim

0|1
    0|0
  • cinconlu omega hasretinden yanıp tutuşuyorduk gözlerimiz yollarda kaldı hoş geldin :)) ara verdin bak hala düzeltmedin kendini bırak şu zihniyeti kendini değiştir geliştir uslu ol kimse sana bulaşmaz merak etme

2|3
    0|1
  • işin gücün ortalığı karıştırmak.fenerliler ve beşiktaşlılarla iyi geçinmeye bak.burda provaktif sorular sormaktan vazgeç.burda olcaksan düzgün davran.

2|2
    0|0
  • volkan bir sürü kritik kurtarış yaptı nasıl beğenmedin bu kadar fanatik olma.gerçi seni tanımayan yok bu sitede sevilmeyen bir üyesin anla artık bunu!

1|3
    0|0
    • volkanın ne yapacagı bellı degıl bı gunu bı gunune tutmuyor bence kalede degısıklık gereklı.

-ben fenerlıyım- fb mertın oynamasını daha cok ıstıyom

• volkanı beğenmedim diyorum fenerbahçeli arkadaşta beğenemdim diyor ben diyince kabahat oluyor

• senin bu futbol merakın beni öldürüyor sayın omega özellikle galatasarayın millileri ne demek diğer milliler soğan sapı mı yani şiddetle kınıyorum seni akıllı ol akıllı sivrilme sevilmemekle beraber nefret edilirsin insanları arkana almak yerine karşına alıyorsun kalıcı olmak istiyorsan önce diğer takımlara saygılı ol

3|4
    0|0
    • ne oluyor kusura bakma ama ben kötü niyetli değilim tamam mı ? aklını kendine sakla kınarsanda kına umrumda değil oldu beşiktaşlıları fenerlileri poh pohlarım görürsem söylerim sevilmek istemiyorum istemiyorum bizi bizden başka kimse sevmez BİZ GALATASARAYIZ

• şikeciler lafını bidaha kullanma sakın şimdilik bu kadar yeter

• tamam iyi kullanmayız

Kızlar Ne Diyor 4

• Gökhan Umut'a güzel bir pozisyon hazırladı ama olmadı :'(

Ben defansımıza hayran kaldım açıkçası Volkanı da tebrik ederim..o direğe çarpan gol iyi ki gol olmadı..

Semih dediğim gibi çok iyiydi,Arda da öyle..Burak zaten Kral :D pivot özelliğini geliştirir,sırtı dönük oynama özelliğini de geliştirirse tadından yenmez..

1|2
    0|0
  • Izlemedim , ama özetini falan gördüm .

Fena değildi .

0|0
    0|0
  • yine bu kızdan provokatif bir soru daha yeter yaaaaa

1|1
    3|0
  • burak iyi oynadı hepsi iyiydi.. nerelerdesin kız sen pis cadı insan arkadaşlık yollar dayağı hak ettin

4|2
    0|1
    • gizlenme dünden beri gizlenip beni görünce aaaa hoş geldin diyenler var

Yükleniyor...