Vücut yaptıktan sonra baklava falan sporu bırakınca vücut eski haline mi dönüyo ?

Mesala kol kasları falan filan omuzlar bunlar eski haline mi döner ?

0|0
39

En İyi Erkek Görüşü

• kas kolay beri erimez sadece yağlanır

0|0
    0|0
    • genelde sporu bırakmıs adamlar çok yağlanıyo baya göbek oluyo

• abi ben baklavalardan çok kol kası istiyorum kemikler ince oldugu için kollar zayıf gözüküyo spora gidip protein tozu alıp kol çalışsam sonra bıraksam kollarda bir şey olmaz herhalde ? Birde son olarak kol kası kaç ayda gelişir

• dambılla çabuk kas olusur ama agır calıs uzun sure calıs gun ıcınde farklı bolgelerı calıstır her gun çabuk cıkar kollarda

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• baklava da baklava ne buya güllüoğlumusun sen boşver baklavayıı sen dilber dudağına çalışş bak daha çok faydasını görürsün...

0|0
    0|0
  • Tamamen bırakırsan çalışmayı ozaman büyük ihtimalle eski haline döner

0|0
    0|0
  • Evde çalışmalara devam edersin...ama daha fazla gelişmez sanırım..elinden geldiğinde salona git..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• çalışmassan istediğin kadar iyi beslen eski haline döner

karın olayında yemene içmene dikkat etmezsen zamanla göbek oluşmaya başlar

0|0
    0|0
  • Bilindiği üzere kas erimesinin protein tozu ile herhangi bir alakası yoktur. Protein tozunu ve sporu bıraktığında kas kütleni koruman için yine protein diyeti yapman gerekir. Aksi takdirde abur cubur beslenme rejimine geri dönersen, vücut protein eksikliği çekeceği için kasların içindeki enerjiyi kullanmaya başlayacaktır.

0|0
    0|0
  • Sporcuysan kolay kolay erimez.bodyciysen hele de protein tozu kullandiysan erimekle kalmaz bir de sarkar.nur topu gibi ikizlerin olur.

0|1
    0|0
    • normal proteinli beslensek ?

• Ne kadar hızlı yaparsan o kadar çabuk erir.abanma diyorum yani.ben badici değilim.gozlemlerime dayanarak konuşuyorum

• Kolay Kolay Dönmez.Naturel ise Dönmesi cok Zor.Ben bir ara cok cok eskiden 6 ay ara verdim.Baklavalarım falan yErinde Kaldı sadece Efor kaybı yasamıstım

0|0
    0|0
    • protein tozu kullanıyomusn sen

• usta kol kası kac ayda gelişr

• Oww Kol Kası En zor gelişen kas türünden birisidir Zaman Alır.

• belli bir seviyeye kadar kaslar zayıflar

0|0
    0|0
  • Protein tozu felan kullanılmassa eski halin dönmez ama protein tozu kullanıyosa gün geçtikçe eski haline döner

0|0
    0|0
  • spor yapıyorsan pek olmaz ama bady falan yaptıysan sarkma oluyor(muş) dıye bılıyorum

0|0
    0|0
  • Her gün şınav çekerek forma sokarsan eski haline dönmez

0|0
    0|0
    • abi kol kasları ne kadar zamanda gelişir ? benim kemikler ince oldugu için çokta kas yok kolu sıkınca bile azıcık belli oluyo kas, ne kadar zamanda kol kası gelişir ?

• kemiklerin kalınlıgı kaç yasına kadar gelişir ? Ben normalde peynir süt içerim boyum 183 ama kemik ince anneme çekmişim onun kemikleride ince

• tamam işte devam süte kemiklerin gelişir bol bol et tüket

Yükleniyor...