Birlikte oldugunuz kız arkadaşlarınızın/erkek arkadaşlarınızın arasından en çok kimi sevdiniz?

Bugün hep sevgili, erkek arkadaş sorularını cevapladım genelde bu tarz sorular cevaplamam da sormamda. Ama bugün için bende bir tane sorayım. Birlikte oldugunuz kız arkadaşlarınızın/erkek arkadaşlarınızın arasından en çok kimi sevdiniz? İsmi neydi?

0|0
5|14

En İyi Erkek Görüşü

• ben kimseyle beraber olmadım nasıl bir duygudur bilmiyorummm

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• kendimi bir puzzle olarak düşünürsem hayatıma giren bütün kadınlar o bütünün bir parçası.Ayıramamki hiçbirini

0|0
    0|0
  • Ah o liseli yokmu stajyer mafetti beni. Stajyemedi beni yedi resmen

0|0
    0|0
  • hangisini tanıyorsun söylesem :)

0|0
    0|0
  • En çok sevdiğim kızın adı Gizem'di. Sevmiştim cidden ama sevgimi hak etmedi. Başka birine gitti. Şimdi pişman olmuş kendileri. Ama artık ona karşı bir şeyim kalmadı...

0|0
    0|0
  • pınar dıye bır hatun var sımdı ama benden 5 yas buyuk bı ara takıldık sımdı hıc pas vermıyor.pesınden kosmak da ıstemıyorum cool takılmaya calısıyoruz ama o arada baskasını bulacak dıye ıcımden gecırmıyo degılım

0|0
    0|0
  • tereddütsüz Burak :D 14 yıllık dostum

1|0
    0|0
  • Saçma bir soru kim ismini verir yani.

0|0
    0|0
  • sadece meltem oldu hayatımda o gitsede ben ondan başkasını sevmedim sevmemde

0|0
    0|0
  • ismi bende kalsın

farklı bir duyguydu

yaşadığım içinde çok mutluyum:)

0|0
    0|0
  • hepsinin artı ve eksilerii vardır ama bir kaç tanesi hala en iyileri tabii ki isimlerini vermem

0|0
    0|0
    • Kaç tane sevgilin olduysa benim 1 tane bile olmadı şimdiye kadar.

• yani sayı vermek utanılacak bir durum o yüzden sana saymadım diycem

• Esra diyorum başka da bir şey demiyorum

0|0
    0|0
  • hiç birini sevmedim hepsiyle 2 3 hafta çıktım ayrıldm

0|0
    1|0
  • muazzez di

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• çok fazla oldu çocuklara çok çektirdimm ama MUhammed diye çocuk vadı çocuğu severdimm ama çok çektirdimm işallah çarpılmam ilerde korkuyorumm kız geçektenn

0|0
    0|0
  • Karşılaştırma yapmak yanlış olur. Hepsini ayrı sevmişimdir. Ama artık sadece şu anki sevgilim önemli benim için. Gerisi fasa fiso.

0|0
    0|0
  • simdikini seviyorum.ismi lazim degil :D.

0|0
    0|0
  • şimdikini hep sevicem Okan.

0|0
    0|0
  • en çok şu anki erkek arkadaşımı sevdim onun için yapmadığım fedakarlık göstermediğim sevgi kalmadı ama bir yandan da seviyor muyum yoksa saplantı mı oldu diye düşünmeye başladım :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...