Bu nsl bir saçmalık ya okuldan sogudum resmen

LİSELERDE özürsüz devamsızlık 10 gün oldu (2 gün üst üste gitmezsek disiplin suçu), sözlü notu kalktı, sınıf geçmek için 2 dönemin ortalaması en az... Daha Fazla

En İyi Erkek Görüşü

• Sevgili Melisa, bazı konularda çok haklısın. İlk olarak eğitim sistemini hiç beğenmediğimi (hiç bir dönemde) belirtmek isterim. Yapılmak istenen şeyin ne olduğu konusunda da bir fikrim var. Senin yakınmalarına gelince; şimdiye kadar okullarınıza öğrenme hedefiniz olarak gitmediniz (genel olarak) bazılarınız hariç ve durumunuz gerçekten içler acısı. Kişisel gelişiminiz, genel kültürünüz, ahlak bilginiz, hayat bilginiz ve benzer şeyler konusunda hiç eğitim ve öğretim alamadığınızın da farkındayım. Sizin yapacağınız iş kendi içinizde birbirinizi eğitmek. Yasa çıktı diye evlenmeyeceksiniz tabii ki ve bu yaşta evliliğin sonuçlarının hüsranla biteceğini anlamak ve anlatmaktır. Lütfen çok çalışın kayıp kuşaklar zincirine dahil olmayın, her şeyi sorgulayın, doğru sandıklarınızı bile.

• bu duruma isyan etmemin sebebi gerçekten çok saçma geliyo bana başarısız bir ögrenci degilim notlarım gayet iyi fakat ögrenci bukadar sıkılırsa nolur acaba

• Öğrenci aslında kendisine yüklenen misyondan bihaber bu yüzden de sıkıntılı bir dönem geçireceksiniz. Kendi çocuklarıma da verdiğim nasihati sizlere de vermek isterim "yönetimi beğenmiyorsanız daha çok çalışıp, yönetimde söz sahibi olacak duruma gelmelisiniz ve bir şeyleri siz değiştirmelisiniz", başarılarının devamını diliyorum.

• teşekürler