Sizce sevmek mi zor yoksa sevgine layık olmadığını bilmek mi?

çok seversin ve inanırsın gün gelir sevdiğin kişinin sevgine layık olmadığını görür hayal krikliği yaşarsın.ben yaşadım ya siz?

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• Yaşadım hem de en ağır bir şekilde ve şunu söyleyebilirim bu konuda hayal kırıklığı yaşamak dünyanın en berbat duygularından biri. Sevmek çok güzel bir duygu sevmek cesaret ve erdem ister iyi yürekli bir insan ancak sevebilir aynı zamanda sevilmek de çok güzel fakat sevgine layık olup olmadığını anlamak çok zor ve zaman alan bir şey. Bunun cevabını ancak ilişkinin nasıl sonuçlacağı verebilir...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Sevmek daha zor. Zaten ona layık olmadığını düşünmenin tek sebebi onu kendimizden bile çok sevmektir. Herkesin başına gelir bu zamamla ona olan sevgin ve saygın git gide artar. Benimde başıma gelmişti ona dokunmaya bile kıyamıyordum. Ona layık olmadığımı düşünüyordum.

0|0
    0|0
  • Kafa yormadigim seyler ama sevmek zor heralde benim icin

0|0
    0|0
  • İkiside Konu Ve Kavramına Göre Çok Değerli..

Bilene...!

0|0
    0|0

• İkisi de

0|0
    0|0
  • sevmek zor elbet,ama o ikinci dediğine gelirsek sevgime layık olmadığını bildiğim an benim sevgimde biter,dert etmem yani:) aptalmıyım ben beni üzeni bana değer vermeyeni ben niye seveyim

0|0
    0|0
  • Sevigye layık birini bulmak zor bulşduğunda layık olduğunu zannedip hayal kırıklığına yol açmaktan öteye gidemiyor ne seven layık ne de sevilen şimdilerde sevgiye..

0|0
    0|0
  • sevgiye sahip cıkmak daha zor

0|0
    0|0
  • sevmek zor seversen zaten sevgiye laik olur

0|0
    0|0
  • sevmek sadece karşılıklıysa güzeldir..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• sevgime layık olmadığını görmek gerçekten büyük bir yıkım olur

0|0
    0|0
  • sevdiğin kişinin sevgiye layık olmadığını anlamak zor

0|0
    0|0
  • Sevgine layık birini bulmak zor.

0|0
    0|0