Bu işte bir terslik mi var ?

Arkadaşlar normalde ben çok asosyal biriydim evden dışarı çıkmazdım ama bu internetle tanıştıktan sora bir sosyal oldum sormayın gitsin. Mesela burdan tanıştığımız arkadaşlarla kahve içmeler yemek yemeler gezmeceler falan internet olmasaydı ne yapardım ben

sizde durumlar nasıl internet nasıl etkiledi sizi ?

0|0
15|13

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 15

• Hala asosyalim.

0|2
    0|0
  • Normalde orta halli birisiydim okuldan işten fırsat buldukça arkadaşlarla gezer,kahve falan içerdim.İnternette vakit geçirmeye başladığımdan beri değişen pek bir şey olmadı,hala vakit buldukça arkadaşlarımla gezip eğleniyorum.Hiç asosyal olmadı ama çok sosyal olduğumda söylenemez.

0|0
    0|0
    • hımm sen internetin değiştirmediği kısıdansın:D hemşerim

• Evet öyle :) Çünkü en başından beri internet dışında da bir hayatım,arkadaşlarım var.

• Nann buldunuz zibil gibi güzel kızları, buluşun görüşün anasını satım asdhdhg

0|1
    0|1
  • netten öncede asosyaldim hala asosyalim. benim tercihim.

0|1
    0|0
  • Bende sosyaldim asosyal oldum böyle akşama kadar ks başında oturup xper kasıcam diye güneş ışığını unuttum :/

0|0
    0|0
  • Bi' halta yaramıyor, aksine asosyal bir insan yapıyor :)

0|1
    0|0
  • Aynı hamam aynı tas. Sorması ayıptır nasıl kullanıyorsunuz interneti? Hayır yani tam tersi olması lazım.

0|1
    0|0
  • valla ınternnetten tanımadıklarımla tanısma gıbı durumum olmuyo benım cok eskıden olmustu bole bı kere sonra bı daha da olmadı :)

0|0
    0|0
  • benimde öyle sayılır.ne zaman internette çok vakit geçirmeye başladım daha bir sosyal oldum.eskisinden daha çok dışardayım en azından :)

0|0
    0|0
  • bende de bir degisklik olmadi .hala ayni.asosyalligin daha dogrusu antisosyalligin dibine vurmus durumdayim.

0|0
    0|0
  • ya inetrnet dahada asosyal ypıo cnku guvenip dısarı cıkamıosn o kisiyle hepte neette gorusuncee biyere gtmek istenmez genelde

0|0
    0|0
  • birine bakıp çıkıcam :D

0|1
    0|0
  • Bi değişiklik olmadı hala aynıyım maalesef

0|0
    0|0
  • Aynı ben :/

0|0
    0|0
  • Seninki biraz ters olmuş.

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 12

• ne guzel iste bak bir ise yaramis:) ben interneti telefonda kullaniyorum genelde. int benim icin bir arac yeteri kadar sosyal bir insanim yani int sosyallesmek icin degil de hayatimi kolaylastirmak icin kullaniyorum. senin adina sevindigimi belirtmek isterim ;)

0|0
    1|0
  • sevişken bir insan oldum <3

0|0
    0|0
  • internet yararı kadar zararlı. buradan tanıştıklarınla buluşman güzel sonuçta iletişim aracı. arada bir çık böyle eve kapanma

0|0
    0|0
  • bende de tam tersi oldu..

0|0
    0|0
  • Senin işte gerçekten terslik var Ruhi :)

0|0
    0|0
  • Sen çok yanlış anlamışsın. ters yoldasın asosyelliğin hakkını ver çıkma dışarı

0|0
    0|0
  • Buraya üye olmadan önce sosyaldim, buraya kayıt olunca asosyalleştim :((

0|1
    0|0
  • internetten önceki hayatımı istiyorum :)))

0|0
    0|0
  • İnternet geldi asosyal oldum :D şuan toparlamaya başlıyorum paten aldım arkadaş arıyorum :D

0|0
    0|0
  • Net olmasa da asosyalim olsa da :)

0|0
    0|0
  • Beyin Error

0|0
    0|0
  • internet yararlı diyolardıda inanmıyodum harbiden öyleymiş demekki

0|0
    0|0
Yükleniyor...