İçimi rahatlatmak için mi ben istediğim için mi destek oldu?

arkadaşlar daha öncede yazmıştım sevgilimle bu aralar bi tuhafız olayların içinde olduğum için duygusal davranıyorum oyuzden sizden yardım istiyorum 6 aydr çıkıyoruz ve araya mesafe girdi. bana iki gün önce çok mesaj lastik oyuzden sıkıldım dedi ve kavga ettik ardından 1 gün hiç konuşmadık ve ben dayanamadım mesaj attım. buda dediklerimi söledi ben seni seviyorum muhabbetlerini sevmiyorum diye. o konular telden konuşulmaz yüzyüze gelecek konuşulur diye dedi bende hak verdim.ve soledim yanımda ol yarın iş görüşmem var diye bugün sürekli aradı sordu hep yanımda oldu. ama yine günün sonunda kavga etti benle iyi geceler dedi bi dahada mesaj atmadı . artık anlayamıyorum sevip sevmediğini bana yardım edin lütfen. sevdiği içinmi yanımda destek oldu yoksa içini rahatlamak içinmi ben istediğim içinmi:(

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Sabırsız, katlanamıyor...

Seninle yan yana olmaya alıştıgı için böyle mesafelerden gerek telefon, gerek internet boğmuş onu... Yanında ol istiyor süreklii

Sevgi aşk meselesini bilemem fakat sabırsız davrandığı açık birşey

0|0
    0|0
    • evet dogru sureklı yanındaydım ulkdayken ulk bıtınce araya mesafe gırdı. ılk 2 ay cok mesaj attı bana cok aradı nıyeyse bu 1 haftadır bısıler oldu.

Erkekler Ne Diyor 4

• seviyoda çok sıkma artık mesaj atmaktan sıkılmış işte her sn başı

0|0
    0|0
  • Güvenme,ayrıl ve bir daha görüşme..Her zaman kavga etmek çok kalbine yara edersin ve hayatın boyunca mutlu olamazsın..Bırak,adam gibi adamlarla çık..

1|0
    0|0
    • sevıyorum ben. onada soruyorum ayrılalım ıstemıyosan dıye hayr sacmalama falan dıyo

• Sen bilirsin.

• haklısın:(

• bunu en iyi sen anlarsın burda hisler devreye giriyor sen ne hissettiysen öyledir yani... nasıl hissettin mesela?

0|0
    0|0
    • benşu andogru karar verebılcegımı sanmıyorum cok kotuyum cunku bı tarafım sevmıyo dıyo bı tarafım sevmese bugun nıye yannda olsun cıkarı ne dıo:(

• bunu bilemezsin bu yüzden şimdi akışına bırak diye tavsiye söylüyorum.. karar sizin tabiki.. iyi gecelr hürmetler.

• ıyı geceler cok tesekkur ederım

• düzelübe zamanla

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...