• Sor
  • Bence

Kızların iddia oynaması hakkında ne düşünüyorsunuz?

Açıkçası ben bir kızım ve iddia oynuyorum. Bazen tutuyo bazen tutmuyo.Geçen kış babamın maddi durumu iyi olmadığı için 5 tl atıp kupon yapmıştım 160 tl tutturup mont ve bot almıştım. Siz ne düşünüyorsunuz?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• lise yıllarında gayet dindar bir arkadaşım ciklet parası na at yarışı oynadı.. şaka yapmıyorum o zaman ancak ciklet alınıyordu o paraya.. tutturdu.. kazandığı paranın tamamıyla yine at yarışı oynadı.. tuturdu yine.. sonra yine kazandığı paranın tmamıyla oynadı.. yine kazandı.. yine tamamıyla at yarışı oynadı.. ve yine kazandı.. en son kazandığı parayla senin gibi mont ayakkabı, ıvır zıvır nekadar ihtiyacı varsa aldı.. son oynayışı oldu.. hala daha sayısal bile oynamaz... he sorunun cevabına gelirsek.. kadın kız yaşlı erkek bilmem.. kumar kumardır ve kumar insanların duygularını istismar eder.. karşıyım.. piyangoyada karşıyım sayısala da at yarışınada kumarhaneyede...

Erkekler Ne Diyor 29

• Çok güzel oluyor bence:D

• Güzel oluyorum dimi abi :) Ahahaha

Haftaya senin hesaptan tek maç Galatasaray R.Madrid maçna oynicam :)

• Ofaa ofaa :) Düzgün oyna kırarım abi agznı burnunu...

• iddia değilde pes oynarsa sevincem :D

• İngilizce bir tabir vardır : The house always wins. Türkçe mealiyle Kasa daima kazanır.Bugüne kadar yatırdığınız paralar eminim ki kazandıklarınızdan daha fazladır. Kumar tutkusunun zararlarından ve boşa harcanan vakitten hiç bahsetmiyorum bile. Eğer kendinize bir hobi arıyorsanız yapacak bir süre güzel şey var hayatta.

• ömrümde hiç tutturamadıgımı göz önünde bulundurursak senin oynaman benim oynamamdan daha mantıklı.

• Kumarın hiçbir türlüsünü tasvip etmiyorum.Ne erkeğe ne kıza.

• Süper lan maç falan tartışırız beraber ortak kupon yaparız üff tadından yenilmez :DTutturdugumuz paraylada gezer tozarız

• dimi dimi :D 3 senedir oynuyorum ben ve iyi getirisi oldu

• Öncekileri Göster
    • hayır :D

• oh iyi bak :D

• facedeki gburumuza katıl beraber oynamaya kazanmaya devam :)

• bu yüzden gelişemiyoruz amk.yok kızlar araba kullanamaz,yok kızlar her işi yapamaz.rahat olun abi.en iyisini yapmışsın.bravo :D

• bu ülkede kadın erkek eşitliği var erkek oynuyorsa kadınında oynaması gayet doğal

• bence çok tatlı :)

• NORMAL BENCE

• helal olsun diyorum. ben genelde tekten yatıyorum. hafta sonu programına tüyon var mı :(

• bi siz eksiktiniz derim

• yok artık yakında at yarışıda oynar bunlar :D

• Bence gayet normal . Mümkünse iki maç verirmisin abla bir çorba parası :D

• netten mi oynuyon gurme

• futbol muhabbeti için iyi oluyor...

• hoş karşılıyorum.. :)

• Kızıda oynasa haram erkeğide ne düşünülebilir? Bu dünyada belki o mont ve bot sizi soğuktan korudu ama ebedi alemde sizi cayır cayır yakacak

• ne yapsaydım? babamın onca borcu var kıç kadar evde oturuyoruz, okuyan 2 abim 1 ablam var onlara para mı yetiştirsin kira mı ödesin bize mi para yetiştirsin adam. ona bide ben mi yük olayım napıyım.

• Öncekileri Göster
    • sen ne saçmalıyosun ya... allah birşeyi cezalandıracaksa emin ol kumar oynamak zorunda kalanı değil onu oynamaya zorlayanı cezalandırır önce.. yaratanmısın da kimin cayır cayır yanacağını biliyorsun.. kendini allah mı sanıyorsun.. dikkat et lafların küfre girer dinen.. küfre giripte cayır cayır yanan olma.. eline beline diline! sahip ol..

• Bak bu haram değil mi? Haramın cezası fikhen nedir söyle bana? Cehennem değil mi? Haramı işleyip hemde namaz kılıyorum diyor sanki dogru bişey yapıyormuş gibi hangi lafım da küfre giriyorum? Bizim dünyaya gelme amacımız imtihan değil mi? Tabiki bişeyler yüzünden canımız sıkılcak kötü anlar geçircez ama bunun imtihan olduğu bilip tevekkül edecek gidip kupon doldurmuycaz

• küfür etmiyosa okey :D

• Maç izleyen kızdan,iddaa oynayan kızdan,birayı şişesiyle içen kızdan,sigarayı yolda ateşleyen kızdan,sedan kasa araba kullanan kızdan,saçlarını kısacık kestiren kızdan zarar gelmez.İyidir,eğlencelidir.

• walla bnde gecimimi iddaadan sagladıgım icin problem yok dewam ancak sana tıo veririm istersen kazanırsın sureklı

• Peside iyi oynabiliyorsan gel evlenek :P

• Yooook be ağa çok abez kaçıyorr

• bizim hatun daha geçen hafta 380 küsür lira aldı, benden iyi oynuyor namussuz :D

• ne var ki bunda ? siz kızlar neden kendinizi bu kadar küçümsüyorsunuz ?

• sergenin dediği gibialman liginden uzak durun çok süpriz oluyo.

• haram paraya yaklaşan kız,erkek sempati duymuyorum

• ihtiyaçtan oynuyorum genelde haram maram yapıcak bir şey yok ihtiyacım oldu yoksa o kış g*tüm açık dolaşıcaktım

• umarım bir gün bırakırsın

Kızlar Ne Diyor 11

Yükleniyor...