Kızların iddia oynaması hakkında ne düşünüyorsunuz?

Açıkçası ben bir kızım ve iddia oynuyorum. Bazen tutuyo bazen tutmuyo.

Geçen kış babamın maddi durumu iyi olmadığı için 5 tl atıp kupon yapmıştım 160 tl tutturup mont ve bot almıştım. Siz ne düşünüyorsunuz?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• lise yıllarında gayet dindar bir arkadaşım ciklet parası na at yarışı oynadı.. şaka yapmıyorum o zaman ancak ciklet alınıyordu o paraya.. tutturdu.. kazandığı paranın tamamıyla yine at yarışı oynadı.. tuturdu yine.. sonra yine kazandığı paranın tmamıyla oynadı.. yine kazandı.. yine tamamıyla at yarışı oynadı.. ve yine kazandı.. en son kazandığı parayla senin gibi mont ayakkabı, ıvır zıvır nekadar ihtiyacı varsa aldı.. son oynayışı oldu.. hala daha sayısal bile oynamaz... he sorunun cevabına gelirsek.. kadın kız yaşlı erkek bilmem.. kumar kumardır ve kumar insanların duygularını istismar eder.. karşıyım.. piyangoyada karşıyım sayısala da at yarışınada kumarhaneyede...

Erkekler Ne Diyor 28

• bu ülkede kadın erkek eşitliği var erkek oynuyorsa kadınında oynaması gayet doğal

• helal olsun diyorum. ben genelde tekten yatıyorum. hafta sonu programına tüyon var mı :(

• bence çok tatlı :)

• bi siz eksiktiniz derim

• Kumarın hiçbir türlüsünü tasvip etmiyorum.

Ne erkeğe ne kıza.

• Çok güzel oluyor bence:D

• Ofaa ofaa :) Düzgün oyna kırarım abi agznı burnunu...

• Güzel oluyorum dimi abi :) Ahahaha

Haftaya senin hesaptan tek maç Galatasaray R.Madrid maçna oynicam :)

• ne var ki bunda ? siz kızlar neden kendinizi bu kadar küçümsüyorsunuz ?

• yok artık yakında at yarışıda oynar bunlar :D

• bizim hatun daha geçen hafta 380 küsür lira aldı, benden iyi oynuyor namussuz :D

• Bence gayet normal . Mümkünse iki maç verirmisin abla bir çorba parası :D

• NORMAL BENCE

• netten mi oynuyon gurme

• futbol muhabbeti için iyi oluyor...

• hoş karşılıyorum.. :)

• iddia değilde pes oynarsa sevincem :D

• facedeki gburumuza katıl beraber oynamaya kazanmaya devam :)

• Kızıda oynasa haram erkeğide ne düşünülebilir? Bu dünyada belki o mont ve bot sizi soğuktan korudu ama ebedi alemde sizi cayır cayır yakacak

• Bak bu haram değil mi? Haramın cezası fikhen nedir söyle bana? Cehennem değil mi? Haramı işleyip hemde namaz kılıyorum diyor sanki dogru bişey yapıyormuş gibi hangi lafım da küfre giriyorum? Bizim dünyaya gelme amacımız imtihan değil mi? Tabiki bişeyler yüzünden canımız sıkılcak kötü anlar geçircez ama bunun imtihan olduğu bilip tevekkül edecek gidip kupon doldurmuycaz

• sen ne saçmalıyosun ya... allah birşeyi cezalandıracaksa emin ol kumar oynamak zorunda kalanı değil onu oynamaya zorlayanı cezalandırır önce.. yaratanmısın da kimin cayır cayır yanacağını biliyorsun.. kendini allah mı sanıyorsun.. dikkat et lafların küfre girer dinen.. küfre giripte cayır cayır yanan olma.. eline beline diline! sahip ol..

• Hadi be ordan boşuna dememiş sidikle abdest alınmaz diye sen namazını kıl git kupon yatır haram mal ye ben namazımı kılıyorum de he? Hayrola nerden biliyorsun okumadığımı beni izliyorsun? Günde birkaç saat girip sizin gibi elhi küfre dalalete düşmüş insanlara laf anlatmak için giriyorum bakın açık profilim şifremide verebilirim bir tane nefsani işim var mışurada.

• Öncekileri Göster
  • küfür etmiyosa okey :D

• İngilizce bir tabir vardır : The house always wins. Türkçe mealiyle Kasa daima kazanır.

Bugüne kadar yatırdığınız paralar eminim ki kazandıklarınızdan daha fazladır. Kumar tutkusunun zararlarından ve boşa harcanan vakitten hiç bahsetmiyorum bile. Eğer kendinize bir hobi arıyorsanız yapacak bir süre güzel şey var hayatta.

• Maç izleyen kızdan,iddaa oynayan kızdan,birayı şişesiyle içen kızdan,sigarayı yolda ateşleyen kızdan,sedan kasa araba kullanan kızdan,saçlarını kısacık kestiren kızdan zarar gelmez.İyidir,eğlencelidir.

• sergenin dediği gibi

alman liginden uzak durun çok süpriz oluyo.

• ömrümde hiç tutturamadıgımı göz önünde bulundurursak senin oynaman benim oynamamdan daha mantıklı.

• walla bnde gecimimi iddaadan sagladıgım icin problem yok dewam ancak sana tıo veririm istersen kazanırsın sureklı

• Süper lan maç falan tartışırız beraber ortak kupon yaparız üff tadından yenilmez :D

Tutturdugumuz paraylada gezer tozarız

• oh iyi bak :D

• hayır :D

• Sigarada kullanıyon mu ? :3

• Öncekileri Göster
  • haram paraya yaklaşan kız,erkek sempati duymuyorum

• umarım bir gün bırakırsın

• ihtiyaçtan oynuyorum genelde haram maram yapıcak bir şey yok ihtiyacım oldu yoksa o kış g*tüm açık dolaşıcaktım

• bu yüzden gelişemiyoruz amk.yok kızlar araba kullanamaz,yok kızlar her işi yapamaz.rahat olun abi.en iyisini yapmışsın.bravo :D

• Yooook be ağa çok abez kaçıyorr

• Peside iyi oynabiliyorsan gel evlenek :P

Kızlar Ne Diyor 11

• Beceriyorsa oynasın valla :D

• Kız için de erkek için de iyi düşünmem.

• Nlcak Gizli oyamayı biliyosan oyna...

Kendımizi bu knularda neden gerizekalı yapamaz edemez görüyoruz ah bir çözebilsem...

• heo balotelli yüzünden penaltıyı kaçırsaydı berabere bitecekti maç bende alacaktım :D

• hahah tamam annaştık

dün çek cumhuriyeti italya maçı berabere bitseydi 2 tl ye 2460 tl para alçaktım beyaa çok yaklaşmıştım

• tüyo var mıtüyo :P

• hiç oynamadım,anlamıyorum iddadan:)

• en son braga porto maçında oynamıştım tek maçta oran çok iyiydi tuttu :D

erkek arkadaşımın yanına gittim anca yetti zaten :P

• vay be helal olsun :D ben hiç anlamıyorum o işlerden.

• Ben hiç anlamıyorum ya şu iddiadan

• ne diyeceğim sana güzelim...yürü be yavrum kim tutar seni derim! süpersin.

• hiç denemdim kumara giriyor

• En güzelini yapıyorsun bende oynuyorum ama bayiye ya da yatırmaya gittiğimde öküz gibi bakanlar oluyor bezen tututor bazen tutmuyor maçları takip etmek en mantiklisii:)

• on numara beş yldız bnce :D

Yükleniyor...