Beyler empati yapıp cevap verelim :)

Şimdi eski sevgilinzden ayrıldınız, bikaç ay sonra biriyle cıkmaya başladınız ve 2 sene sürdü ilişkiniz. Cinsellik hariç her şeyi yaşadınızz bu kızla. Ve kızın sizi aldattıgını öğrendiniz,bitti. Siz bu kızla 2 sene çıkarken arada eski sevgilinizle de konusuyordunuz ama çok sık değil ayda 1 kez falan yani kıza mesaj attıkca cevap veriyodunuz. Eski sevgilinizin sizi hala sevdiğini biliyordunuz çünkü. Kırmamak için sevgilim kızıyor lütfen mesaj atma gibisinden uyarıyodunuz. Sonra eski sevgilinz hiç mesaj atmamaya başladı ve siz hayatınıza sevgilinizle devam ettiniz, ta ki ayrılana kadar. Sonra bir mesaj atmak istediniz arkadasınıza atıcaktınız ama eski sevgilinize gitti mesaj.Ardından yanlış attım gibi bir mesaj da atmadınız. Şimdi bir kız olarak ne anlamalıyım bu işten ?

Güncellemeler:
yani özet olarak biriyle ilişkiniz varken habire eski sevgiliniz sizinle irtibatı kesmemeye çalışıyordu.Sizde eski sevgilinizi uygun bir dille uyardınız ve kız size mesaj atmayı kesti. 2senelik ilişkiniz bittikten birkaç ay sonra da -size habire mesaj atan - eski sevgilinize güya yanlışlıkla mesaj atıyosunuz. diyeceğim o ki gerçekten arkadasınıza mesaj atcak olsaydınız mesajı attıktan sonra kıza 2. bir mesaj atıp pardon yanlış attım demez miydiniz ?

0|0
0|17

En İyi Erkek Görüşü

• Demesi lazımdı normal de, ama demek ki olayı akışına bırakayım kız arkadaşım dönerse geriye muhabbet etmek isterim düşüncesini yorumluyorum ben.

1|0
    0|0
    • anlayan ve ciddi biçimde yorumlayan bir tek siz varsınız teşekkürler.

• Estağfurullah :) ben teşekkür ederim, anlamak için yazınızın tamamını okumak gerek :)

Erkekler Ne Diyor 16

• sonra hepsi bahçivana :D

0|0
    0|0
  • Demezdim.

Bir kere ayrıldıysa sürekli ayrılabilir. Beni dinle empatinin babasını kurdum şuurda gece gece

0|1
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • aşkı memnu izlemiş kadar oldum.

0|1
    0|0
  • Benim yorumum, yanlış attığının farkına varmış olmalıdır mutlaka ve düzeltmek için geriye dönmemesi bence belki de yaa şans dedi,

0|0
    0|0
  • bırseyın degerı kaybedılınce anlasılırmıs madem o senı bırakıp bırıyle cıktı ve senın hala kendısını sevdıgını bılıyodu bırak sımdıde sen donme benım sevgılım var de

0|0
    0|0
  • git hangi çocuğu seviyorsan ona mesaj at kardeşim ya kaç yaşındasınız siz

0|0
    0|0
  • anlamadım dicem ama okumadım çok uzun ya yılda kişibaşı kitap ortalaması 0.02 olan ülkemizde böyle uzun sorumu sorulur

0|0
    0|0
  • bune ya dallas olayı içinden çıkılmaz kolay gelsin

0|0
    0|0
  • Derdik anasını satıyım eğer mesele buysa.

0|1
    0|0
  • kimin eli kimin cebinde belli değil. işte bizim ilişkilere verdiğimiz aşka verdiğimiz değer ortada. onun için diyorumki ciddi ilişkiler otuz yaşından sonra yaşanıyor ve hakettiği gibi yaşanıyor..

0|1
    0|0
  • Allahini seven anlayan biri ozet gecsin.

0|1
    0|0
  • burnu sürtmüştür.. bırak daha hayır gelmez üstün tecrübelerimle ve empati kurarak cevaplıyorum :)

0|0
    0|0
  • Hangi kız olarak?

0|0
    0|0
  • Empati yapıp , soruyu oku ve cevapla sana zahmet.

0|1
    0|0
  • 2 kere şükür namazı kıl

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...