Uzun ama lütfen bir göz atın.. Sevgilime karşı tutumum doğru mu bilmiyorum..?

3 aylık farklı şehirlerde yürüyen bir ilişkimiz var. Ayda bir yanyana gelip 1 hafta dibdibe kalıyoruz. Ben farklı bir şehirde üni okuyorum o ise görev yapıyor. Seneye onun olduğu şehre geçmeyi planlıyorum.. 1 aylık bir göreve gitti kendisi astsubay. Çok zorlu olduğu için o yazmasada ben gün içinde güzel mesajlar atıyorum arıyorum sesini duyuyor onu güldürüyor bir şekilde ve kapatıyorum. Asla cevap vermedi ikinci mesajı atmayım tutumuna girmiyorum ve bazı geceler güzel mesajlar atıyorum o günün sabahı kalktığında saadece günaydın yazsa bile, ona sıcak bir şekilde cevap veriyorum.. Nete giriyor boş zamanalrında takılıyor beni aramasını mesaj atmasını beklerken ben.. Ama yine sorun etmiyorum ben lafınıda etmiyorum.. Bazen kızıyorum kendi kendime ilgilenmio aklına gelmiyorum başlarım işine gücüne diyorum yazmıyorum, o yazıncada kısa cevapar veriyorum türlü türlü şebeklikler yapıp bir şekilde tekrar bni eski halime getiriyor.. gün içinde hiç konuşmasakda sabah uyandığında öpüp akşam uyuduğunda öpme sözü aldım ondan. Kızgın olsamda, beni öpmeden uyudu ise arıyorum cezalısın öp öyle uyu diyorum kızgınlık felan umursamıyourm.. Bazende acaba fazlamı bunlar ona bunlar bu görev sürecinde diyorum.. Yanyana iken çok iyyiz devamlı gülüyor ve birbirimize karşı saygılıyız zaman çok hızlı akıyor ikimiz içinde buna dayanarak sabrediyorum .. Sizce bn yapmalıyım.? bu bir erkeğin hoşuna gidermi ilgili olmam veya bu tutumumdan vazgeçmelimyim. Beyler bayanlar fikirlerinize ihtiyacım var..:/

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• Yan yanayken şöyle ayrıyken böyle tutumu biraz yanlış değil mi sence de.. Ve nereye kadar tek taraflı götüreceksin. sen de ilgi isteyeceksin,anlayış sıcaklık ve merhamet isteyeceksin o bunları senin kadar gösterebilecek mi sana peki? Kaldı ki sürekli bu tavırlarla devam edersen erkek merkezli bir ilişki haline bürünür gidişat. Sen arada kaynar gidersin

0|0
    0|0
    • Öyle inanın zaten bende bekliyorum bir bayan olarak.. Daha bugn yeter dedim kdni kendime ama hemen cevap vermediğim için mesaj yağmujruna tuttu kızdı bnde baya bir kısa net cevaplar attım. Sonra yine şebeğe bağladı bnde dayanamadım öp de zıbar dedm ..

• Şimdilik görülüyor ki sen ilgi dolu tavırlarını geri çekmeyeceksin,şu buluşmaya gittiğinde dikkatlice incele karşındakini. En başta da söylediğim gibi yan yana iyi ayrı kalınca bozuluyor durumu hala var mı bir bak,buluşmanın tadına göre seyir alacak bundan sonraki tutumun daha çok.. Şimdiden bir şey söylemek zor buluşmayı beklemelisin

• pekala çok teşekkür ederim...

Erkekler Ne Diyor 1

• bence görev icabı sen le fazla konusamıyor.mutlaka istiyodur senle konusmayı

1|0
    0|0
    • Bunu görevi bittiğinde buluştuğumuzda anlıycam artık..

• Koyuyorum insan mesaj atar :D

• görev yaptıgı yerde ortam musaıt degildir.sıla özlemiyle kendini yakmak istemiyodur

Kızlar Ne Diyor 1

• astsubayla çıkmış biri olarak söyleyeyim hepsi aynıdır demiyorum ama ilgisizleşmeye başlamıssa ilgilendiği başka biri vardır diyorum. kendini kandırma

0|0
    0|0
    • Kendimi kandırmıyorum aslında vazgeçmek istesem üsteliyor, ama adam bu.. şu görev bitsin 2 hafta sonra yan yaan gleicez.. O zaman herhalde bakarım gidişata..

Yükleniyor...