Galatasaray mı daha önemli Milli takım mı ?

Ben Fenerbahçeliyim ama Fatih Terimin milli takımda başarılı olacağına inanıyorum. Bence milli takım Galatasaraydan daha önemli. Fatih Terimde bence böyle düşünüyor. Siz nasıl düşünüyorsunuz özellikle Galatasaraylı arkadaşlar ?

0|0
6|17

En İyi Erkek Görüşü

• Ben beşiktaşlıyım Türkiyede en çok yerli oyuncu yetiştiren ve en çok yerli oyuncusu olan takım biziz. Gitsinler milli takımda oynasınlar gerekirse sakatlansınlar ama milli takım kazansın isterim. Ancak bunu Türkiyede her kulup söyleyemez. Zaten öyle olsalardı, Alt yapıya en çok yatırım yapan kulup biz olmazdık. Federasyonun yerli oyuncu yetiştirilmesi için verdiği yabancı kısıtlaması kararını en çok biz desteklemezdik.

1|4
    0|2
    • Aşağıdaki yorumları okuyunca haklı olduğumu gördüm teşekkürler en iyi cevap için.

Erkekler Ne Diyor 16

• Sıçıp batırınca kurtarıcı aralar sonra da milli takım derler(senin için demiyorum)ülkede avrupada en iyi temsil edecek takımı batırmaya çalışıyprlar bunu dile getirince de ne alaka milli takım daha önemli değil mi vatan hainleri tarzında yayın yaptırıyorlar insanları sindirmeye çalışıyorlar güya yermiyiz yok demezler mi sen bjk yi milyonlarca dolar zarara uğrattın sonra geldin bide ülke futbolunun içine sıçtık kim inanır muciye kalmış bir guruptan çıkma rüyası ama GS şu aşamada onların dilindeki milli takımdan daha önemli...

0|3
    0|1
  • Avrupada Türkiyede Futbol diyince akla Milli takımdan bile önce Galatasaray gelir Milli takımı ne kadar sevsekte Galatasaray daha önemlidir benim için

Galatasaray Türkiyedir.

1|2
    1|1
    • Ya bırakın bu ayakları, fenerbahçe geçen sene uefada yarı final oynarken gurur duydun mu? Hayır. Rakibi destekledin mi Evet. O zaman kendinizden başkasına kabul ettiremezsin Gs Türkiye'dir söylemini. Temsil başarısını fazla olması, temsil tekelinin sizde olduğunu göstermez.

• Bu arada sen istisna olabilirsin Avrupata Türk takımlarını ayırt etmeden destekliyor olabilrsin ama çoğunluktan bahsettim ben, bu arada Fenerli değilim.

• galatasaraylıyım once mıllı takım gelır,mevzu milli olunca akan sular durur,sadece spor degıl her konuda boyle dusunurum

0|0
    0|0
  • Fatih Terim Galatasaray'ı baştan yarattı. Düzeni kurmuşken herşey yolunda giderken ondan Galatasaray'ı bırakmasını beklemek Galatasaray'ın tekerine çomak sokmaktır...

Galatasaray'ı bırakacağını sanmam şu saatten sonra. Olursa Milli takımıda beraberinde çalıştırır...

0|0
    0|0
  • biz ülke olarak farklı doymaz bir ülke ve milletiz daha fatih terimin önceki döneminde aldığı ücretten dolayı yerden yere vurarak görevini bırakmasını sagladık hiddink e çok daha fazlasını verdik ama başarı yok şimdide kurtarıcı olarak milli takımın başına geçiriyoruz üstelik ayağının altına bu kez servet sererek

0|0
    0|0
  • Galatasaray Türkiyedir...

0|1
    0|0
  • bu da sorumu milli takım tabiki daha önemli ama gsli arkadaşlarında teknik direktörünü çalmak gibi olcak karar fatih terimin artık

0|1
    0|0
  • milli takım kulüplerden üstündür. 2 takımı da yönetse fena olmaz sanki. zaten milli takım maçları çok sık değil.

0|1
    0|0
  • Tabiki Milli Takım .

0|0
    0|0
  • milli takım daha önemli ama fatih terim gs ve milli takımı bir arada yürütecek bir potansiyele sahip...

0|0
    0|0
  • İmparatorun da dediği gibi Milli takım sevgisi başkadır

0|0
    0|0
  • Biz fenerbahçelıyız bızım ıcın farketmez bız koyar geçeriz ;)

0|0
    0|1
  • ikisininde yeri başka

0|0
    0|0
  • GALATASARAY.

0|0
    0|0
  • Her ikiside önemli

0|0
    0|0
  • gs gelip geçici ama milli takım ayrı be usta fb liyim ve hayranim

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 6

• kesinlikle bir Beşiktaşlı olarak sana katılıyorum,ama şu da bir gerçekki hiç kimse tek başına bişey değil..takım olarak herkes görevini yapınca başarı gelir.

2|1
    0|0
  • gs önemli olsun gitsin. Şenol Güneş var onun da başarıları ortada sonra Mustafa Hoca var bir terim mi var sanki.

1|0
    0|0
  • Fatih hocanın dediği gibi şansımız hala zor,Macaristan-Hol maçında Hollanda'nın galip gelmesini bekleyeceğiz,onun dışında estonya deplasmanımız var ki bu da şanssız bir konu..hollanda'yı da evimizde ağırlayacağız..Kısacası Fatih Terim'i yargılamak bize düşmez..adama bu sorular geldikçe çok üzülüyor çünkü..zaten işler tersine giderse bizi seçecektir

0|0
    0|0
  • Gizlicim bir kaç kanı bozuk Renktaşım dışında kimse böyle düşünmüyor.. Söz konusu Türkiye Milli takımı oldugu için akan sular durur ben ve benim gbi bir çok Galatasaraylı icin..

Söz konusu vatansa gerisi teferruattır...

Fatih Hoca Galatasaray'a mal olmus bir isim. Ne O bizi bırakır ne de biz Onu bırakırız...Hem Galatasaray'ı hem de Milli takımı gayet iyi bir şekilde çalıştırır...

0|0
    0|0
  • F.T için GS daha önemli çünkü Fransız sorunu var gizlicim

0|0
    0|0
  • İkisi de önemlidir benim için.

0|0
    0|0
Yükleniyor...