Galatasaraylı olmayanlar neden Fatih Terim'in Milli takımda kalmasını bu kadar istiyor?

2 Sezondur Fatih Hocayı yerden yere vuranlar bugün Fatih Terim Milli takımın başında olması gerektiğini söylüyorlar acaba Fatih Terim´li Galatasaraydan çekindikleri içinmi?Yoksa Milli takımın iyiliğini düşündükleri içinmi?

0|0
8|11

En İyi Kız Görüşü

• Imparator Milli Takımın başına geçince 'Ben Milli Takımı desteklemem ' diyen insan parçaları şimdi Fatih Hocanın A Milli takmda kalması istiyorlar ilginç. !

Dedigin gibi bunu istemelerinde ki sebep Fatih Hoca'dan ve Galatasaray'dan çekinmeleridir..

Fatih Hoca Galatasarayla bir bütündür. Eger ki Milli Takımda devam ederse ki Ülke Futbolumuz icin bunu bende istiyorum Galatasaray'ı bırakacgnı sanmıyorum. Tabi ki zor olcak ama Imparator Zoru sever ;)

0|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Şenol hoca en iyi seçim neticede Fatih Terim bizim hocamız

0|1
    0|0
  • Allah aşkına neden olabilir...bu sene kendi çıkarlarını düşünüyorlar çünkü..Fatih Terim Galatasaray'dan insin de,bu sene şampiyonluk çiçeği bize açsın diyorlar,sanki Fatih Terim olmadan 4.yıldızı alamayacak kadar berbat bir takımımız varmış gibi...

0|1
    0|0
  • burak yılmaza emek hırsızı diyenlerde burağın attığı gollere seviniyor

0|1
    0|0
  • Şaşırdım bende.Bazıları iyiliğini düşünür,bazıları da çekinir Galatasaray'dan.

0|1
    0|0
  • fatih terim milli takımda başarı sağladığı için şu an devam etmesini istiyorum.

1|0
    0|0
  • yoo ben öyle bişi istemiyorum

0|0
    0|0
  • Yoo biz memnunuz Fatih terim hep olsun ya :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Onlar marttan sonra 3 ün 1 ini alırlar inşallah...demirören nereye gitse kurutuyor amk türk futbolundan sonra baktı olmayacak GS ile uğraşmaya başladı avrupaya gidecek ve kötü imajı silecek tek takımı zorlarına gidiyor tabi 17 ye 1 kararla alelacele yabancı kararı tuzu biberi oldu ama fatih hoca da hırsından gitti kabul etti bence bide yukarıdan emir verenler kim buna kardeşim bunlar her haltı yiyor kimse bişey diyemiyor !

1|1
    0|0
  • Fatih Terim Milli takımı brezilyaya götürürse iç savaş çıkar İmparator Galatasarayın başına gelirse Şampiyonlar ligini alır diye zaten Türkiyenin en iyisiyiz bide cl yi alırsak hepten kudururlar o yüzden istemiyorlar Galatasarayın başına geçmelerini ama avuçlarını yalarlar

0|1
    1|1
  • Bence ikisinide aynı anda düşünüyorlar. ikisininde payı var. isterdim milli takımda kalmasını ama 2 takımı aynı anda götüremez inşallah grup bittikten sonra bırakıp artık nezamana kadar imza attıysa sonra galatasaraya geri döner.

1|1
    0|0
  • soyle soylersem anlasılabılır umarım,fenerbahce fatıh terımle gorusup anlasma yapabılmek icın galatasaraydan ızın ıstemış,en azından hafta sonları bızım takımıda calıştırsın dıye:)

0|1
    2|0
  • Ben fenerbahçeliyim ama fatih terim büyük teknik direktör galatasaraydan önce milli takımı çalıştırmasını isterim.

1|0
    0|0
  • cevap çok basit. ikisi de.. İmparator'un oyuncular üzerindeki etkisini bu akşam çok net bir şekilde gördük. tükürdüğünü yalayanlar, 180 derece dönenler, pişman olanlar oldu.. at gözlüklerini çıkarmışlardır artık..

0|1
    1|0
  • galatasarayın kötüye gitmesin icin.

0|0
    0|0
  • ben istemiyorum

1|0
    0|1
  • milli takımı fatih terimden başka adam edicek hoca yok

1|0
    0|0
  • fatih terin bir efsane milli ruhu yansıtıyor...

0|0
    1|0
  • Kimsenin istedigi felan yok hollanda macindan sonra havasi söner

1|0
    0|1
Yükleniyor...