Sözlümün kız kardeşi neyin kafasını yaşıyor?

Arkadaslar ya sözlümün kız kardesi bir tuhaf. Tartıstık demediğimi bırakmadm konusmayalm dedim bir iki gün sonra yine mesaj attı . Neyse yazdım arada atıyor günde 5-6 kez cevaplıyorum ama istemeyerek. Hareketlerine kızıyorum örneğin bildiğim bir konuda bir şey söylüyorum o an susuyor bir iki gün sonra x kişi böyle söyledi doğrusu buymuş diyor. e ben zaten söyledim sana zaten bunu diyorum haklısın diyor sürekli böyle oluyor. terbiyesiz biraz sırf laf yetiştirmek için boş boşkonuşuyor yüzüne de söyledim bunu önce kabul etmedi sonra özür diledi. Haddini bil büyüklük taslama ben büyüklüğümü sen küçüklüğünü bil ya iyi geçiniriz ya da konusmayız bir daha diyorum özür diliyor bir daha yapmayacağını söylüyr ama devam ediyor tabii.. birde dudaklarını büzüyo kaşlarını çatıyo emo mu desem ne desem tuhaf pozlar bir özenti ki herşeye herkese özeniyor uyarıyorum ama dinleyeceğini sanmıyorum feym olmak istiyorum diyor çirkinde biraz ezerler diye herseyi bilsin istiyorum uyarıyorum. nasıl doğru yola gelir bu. uyarıyorum kıskanc gibi görünücem diye cekiniyorum

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• ergenlik tiribindedir zamanla düzelir

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Valla elinden tutmak istiyorsan samimi olman yeterlidir. Kızarak, içten olmayan bir uyarıyla işleri daha da berbat edersin. Böyle yapacağına bırak ne yaptığını büyüyünce anlar.

1|0
    0|0
  • daha küçükse takma kafana.ççocuk işte napcan

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Yerinde olsam hiç karışmazdım rezil mi olur ezerler mi umurumda olmazdı.

0|0
    0|0
Yükleniyor...