Milli Takımının galibiyetini neye bağlıyorsunuz ?

Abdullah Avcı'nın görevinden ayrılmadıyla Fatih Terim'in göreve getirilmesine rağmen aynı oyuncular, aynı yönetim, aynı ülke, aynı millet ile alınan skorlar, yaratılan sinerji ve inanç nasıl açıklanabilir ki ?

Derler ki Teknik Direktörün oyuna etkisi %10-15'tir. İçinde bulunduğumuz durumu açıklamaya yetmeyen bu teoriye yanıtınız nedir ?

0|0
7|21

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 7

• oyuncularının baslarına olan ınancına baglıdır bu .. bırlık olma ruhunu fatıh terım cok ıyı verıo o hıssı yasatıo oyuncular hem ondan cekınıolar hemde ona asırı sygılılar onun olması eksıklerın tamamlanmasıydı. adam kalıtesını konusturdu yıllardır yapar bu gorevı ve her zaman hakkınıda verır.

0|0
    0|0
  • Fatih Terim 2 maç=7 gol

2|3
    1|0
  • Halis mulis Fatih gazına.

LPG'li arabadan sonra gazla çalışan milli takım icad edildi. Basıyorsun pompaya veriyorsun gazı gidiyor.

0|1
    1|0
    • Bu çok iyiydi :)

Böyle olduğuna inanmak istemesem de oto sanayi lisanıyla en iyi anlatım buydu.

Tebrikler :)

• Fatih Terime ve futbolculara

1|1
    1|0
    • Fatih Terim yeni geldi ama futbolcular aynı kişiler. Bu durumda nasıl futbolculara bağlamış oluyorsunuz ?

• İyi de aynı milli takım. Bambaşka bir oyun. Bu oyuncaların panzehiri Fatih Terim'miş demek ki :)

• Bende gs lıyim Fatih hoca tartisilmazki başarı azim hirs mukemmel insan

• soruyo musun tabikide Fatih Terim

0|0
    0|0
  • fatih terim... oyun öncesi takımla ilişkisi vs. güzel moral vermiştir

0|0
    0|0
  • adam adına yakışır teknik direktör

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Adam gittiği heryerde İMPARATOR'luğunu konuşturuyor.

1|2
    1|0
  • tabıkıde terım takımı bir aile gıbı dusun fatıh hocada baba bır aılede baba sevılmesse evlatlar onun ıcın hıc bırsey yapmaz ama severse ve arkalarında duran bı dag hıssederlerse cok farlı olur buda bole bısey

1|1
    1|0
  • Şu zaman kadar Milli takıma en iyi antronörlük yapan . Şenolgüneş ve Fatihterimdir aksi idda edilemez

0|1
    1|0
  • Hani filmlerde savaş sahneleri olur bir lider çıkar ve askerlere sözleriyle güç verir inanç hırs vb şyler verir işte fatih terimde aynısını yapıyo olabilir :)

0|1
    1|0
  • Elbette Fatih Terim başka bir açıklaması olamaz.

0|1
    0|0
  • Takım iyi oyunculardan kurulu olduğunu ve başında gerçek anlamda bir HOCA olduğunda neler yapabileceğini gösterdi. Play-off'a kalır-kalamaz ne olursa olsun şu kısa süreli kenetlenme gelecek için umut verdi.

0|1
    1|0
  • Fatih Terim'e bağlıyorum. Takımda otoritesini konuşturuyor. Maç öncesi konuşmaları,ses tonu, mimikler, devre arası, saha kenarındaki hareketleri hepsiyle takımı ateşleyen bir hoca var. Takıma sanki bir ruh aşıladı Fatih Hoca

0|0
    0|0
  • Fatih Terimin takımı bir arada tutma gücü olduğunu düşünüyorum. İnanmak başarmanın yarısıdır, inancıda takıma teknik direktör aşılayabilir.

0|0
    1|0
  • FB-GS futbolcularının ittifakına

1|0
    0|0
    • Onlar düşman değiller miydi ?

• Bir miktar kinaye mevcut elbette :)

İyi de o uyumu sağlayan ne ? Bir tek hoca değişti. Hocanın değişimi bu kadar mı etkiler.

• e yani Fatih Terim bir ağırlığı olan lafı geçen kimse yani

• Fatih terim varsa biz zaten garanti kazanmışızdır gol attık 2-0 sevinçliyim :D

0|2
    1|0
  • önde bassan vve teriim ile motive olan takıma

0|1
    1|0
  • istikrarsızlığımıza bağlıyorum

0|0
    0|0
    • açıklamasını dilnlemek isterim. İlgi çekici

• sebebi aslında kendine aşırı güvenme.. kazanılan bir maçtan sonra takımımızın yeni maçını daha hafife alarak çıkma eylimi var..bazı oyuncularda da aşırı ego var bu bazen anlık olarak takım ruhunu bozuyor sanki maçlarımızda.. böyle olunca en kolay maçta bile hata yapmaya neden oluyor bireysel olarak.. geçmişte yaşanan maçlarda bunlara örnek çok.. her maçta soğukkanlı dikkatli hedefe kitlenen bir ruh oluşturduğumuzda tüm bu büyük kupalarda yükseleceğimize inanıyorum

• Fatih Terimin oyuna etkisi %50 dir..

0|0
    0|0
  • tamamen psikolojik

0|0
    0|0
  • fatih terim ve oyuncuların hırsı

0|0
    0|0
  • Maçı izlemediğim için bilmiyorum.

0|0
    0|0
  • kesinlikle fatih terim.. Mucizeler arasında süper bir galibiyetti .. İnşallah gruptan çıkabiliriz

0|0
    1|0
  • Fatih Terim farkı...

0|0
    1|0
  • kesinlikle cenabet değildi takım :D

0|0
    1|1
    • Onlar maç kazanacaklarsa zemzem suyuyla yıkarız bir onları. Her maç öncesi umreye bile göndeririz

• fatih terimi fenerbahçeye transfer edicez inşalah

0|0
    2|2
    • güldürdün kardeşim :D

• yav geçicen onları para ile herşey hal olur aziz yıldırım fatih terimi para içinde yüzdürür la :D şaka maka bize gelse çok iyi yönetirdi takımı bizim hücumda eksiklik var hep defans hocaları geliyor bize

• Arda Turan'ı alamayan bir Aziz Yıldırım, Fatih Terim'imi alacak :) Para bazıları için her şey olabilir (Emre Belezoğlu..) ama diğerleri için paradan daha önemli bir şeyde var (Fatih Terim, Arda Turan) GALATASARAY

Yükleniyor...