Romanya'yı futbolda kendi evinde 2-0 yendik. Düşünceleriniz?

Fatih terimle birlikte bir şeyler değişmeye başladı mı sizce?

0|0
7|22

En İyi Kız Görüşü

• Harbi bir imparator lazımdı takımımızın başına. Şu an her şey tamam.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Muhteşem bir defansımız vardı ceza sahası içindeki kurtarışlarımıza,takımın formuna hırsına hayran kaldım o nefret ettiğimiz Caner'in de,Volkan'ın da,Mevlüt'ün de başta biriciğimiz Burak'ın ellerine ayaklarına sağlık boşuna Fatih Terim'in öğrencisi demiyorum karaktersiz falan değil Romanya ile aynı puandayız sanırım 13 puana geldik,Macarlar 14'e geldi,bence süperiz Fatih Terim 1 Numara saldırın sonuna kadar ay-yıldızlılar,siz şampiyon olun canımızı alın <3

1|1
    0|0
  • Imparator farkı <3

0|1
    0|0
  • vat ken ay du samtayms ?

0|0
    0|0
  • 11 Ekim'de Estonyayı bu oyunla halledeceğimize inanıyorum,grubu 2.sırada bitirme şansını elde ederiz inşallah ama Romanya ve Andorra maçının berabere bitmesi halinde :'(

1|0
    0|0
  • Devamı da gelecek, toparlanıyoruz ❤!

0|0
    0|0
  • futbol oynamayı onlardan öğrenecek değiliz -_-

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• Golün 2 sini de #Galatasaray lı futbolcuların atması da ayrı bir sevinç Teşekkürler çocuklar gruptan çıkma ihtimalimiz mucize olsa da...

1|1
    0|0
  • boşuna ALLAH Kerim Fatih Terim demedik :))

1|2
    0|0
  • Bir Fenerbahçeli olarak.Fatih Terim diyorum baska birşey demiyorum.

Bu adam işi biliyor :)

1|3
    0|0
  • Umutlar yeşerdi.

0|1
    0|0
  • Kesinlikle.Bİ abdullah avcı dönemine bak bide şimdiki.Takım atack oynuyor ve abdullah avcının yapamadıklarını yapıyoruz şuan.

0|0
    0|0
  • Fazla söze gerek yok.Fatih Terim Farkı..!

0|2
    0|0
  • Fenerbahçeli olarak Fatih Terimle gururrrrrrrrrrr duyuyorummmmmmmmmmmm ...Bütün takımmmm aslanlarrr gibi savaştı be helal olsun lan hepsineee.Çok heyecanlıyım lannnn şu an helal lan sizlere !

1|2
    0|0
  • Çok zevkli bir maçtı. Beşiktaşlıyım fakat maçın en iyilerinin Caner - Arda - Gökhan Gönül olduğunu düşünüyorum.

0|1
    0|0
  • Fenerbahçeli olarak söylüyorum ki Fatih Terim Türkiye'nin en iyi hocası olduğunu tekrar gösterdi. Takımda çok kaliteli oyuncu var ve hepsi son saniyeye kadar hiç durmadılar. Okuduklarıma göre Selçuk, Arda ve Gökhan Töre'de hasta olduğu halde oynamışlar ve Selçuk koltuk değnekleriyle ayrılmış sahadan. İmparator farkı bu olsa gerek.

0|0
    0|0
  • Şu takımın başında en başta Fatih Hoca olsaydı liderliğe oynuyorduk !

0|1
    0|0
  • İmparator... imparatoor. imparaatooor Fattiiiihh Teeriiiimmm imparatooorrrr ;)

0|1
    0|0
  • illa fatih terim mi olması lazım demek ki bu futbolcularda millilik duygusu yok tabi ki fatih terim cok buyuk katkısı var ama milli takım dedgini bu kadar değişmemsi lazım

0|0
    0|0
  • Fatih Terim'le dünya kupasına gideceğimizi düşünüyorum ...

1|0
    0|0
  • Abdullah Avcı | 6 maç 7 puan

Fatih Terim | 2 maç 6 puan

0|1
    0|0
  • ıslık sesinden maçı izliyemedik ama güzel bir maçtı terim takıma gerçekten birşeyler kattı

0|1
    0|0
  • fatih terim farkı

0|0
    0|0
  • aslında terimle ilk ciddi maçımız buydu. inşallah bu moralle istediğimizi alacağız

0|0
    0|0
  • Geç kaldık!

0|0
    0|0
  • helal olsun budurrrrr

0|0
    0|0
  • sadece şans diğer maç görün nasıl ezileceğimizi bundan adım gibide eminim

0|0
    0|0
    • devre arasında maç sonuna kadar koşsunlar diye tekme tokat dalıyormuş fatih terim :)

• Adam işi biliyor valla keşke fenere gelse eğer gsden ayrılırsa mutlaka almalıyız

0|0
    1|3
  • Alti ustu "Romanya" .

0|1
    2|10
    • - verin beyler :D

• Bu takım ganayla berabere kaldı yapmayın Allah aşkına :) Abdullah avcı rezil etti takımı.

Adam içeride dövüyor mu ne yapıyorsa futbolcular çok daha iyi oynuyorlar.

Yükleniyor...