"Türk kızılayına bağışladığınız kan ihtiyaç sahibine iletilmiştir." Böyle bir mesaj aldınız mı?

Merhaba çok kısa bir süre önce kan bağışı yapmıştım. "Türk Kızılayına bağışladığınız kan ihtiyaç sahibine iletilmiştir. Bir hayat kurtardığınız için teşekkürler" diye bir mesaj aldım :) Siz de böyle bir mesaj aldınız mı? Her kan bağışı yapana bu mesaj gönderilir mi?

0|0
9|7

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 8

• evet çoook mutlu olmuştum :)

0|1
    0|1
  • evet ben de her aradıklarında gidip kan veriyorum:) zaten beni yılda iki kez arıyolar:) erkekleri üç dört defa arıyolarmış. bayramımı seyranımı doğum günümü kutluyolar:) baya baya aile olduk:) dalga geçmiyorum gerçekten böyle:)

0|1
    0|0
  • evet her bağış yapana kanlarında bir sorun yoksa 10 gün içinde bu mesaj geliyo :) bana geleli iki ay oldu çok üşeniyorum kızılaya gitmeye. allahını seven üzerime aktivasyon enerjisi atsın :)

0|1
    0|0
  • evet gönderiliyor

0|1
    0|0
  • insanın kendini iyilik meleği gibi hissetmesini sağlayan nacizane bir mesajdr ve kan bağışlayanlara gönderilir :)

0|1
    0|0
  • ben de aldım

0|1
    0|0
  • cok hos :)

keske ben de verebılsem kan :/

0|1
    0|0
  • Peki bunu benim Türk kızları diye okumam nolucak?

hep sizin yüzünüzden!

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• evet her kan bagısı yapanın sapa salim ıhtıyac sahıbıne iletılen kanı netıcesınde bu mesajı yollarız,ne guzel degılmı bır hayatın kurtarılmasına vesıle olmak,sızı tebrık ederım canı gonulden,umarım sızın bu mesajınızla daha cok katılım saglanır,yenı kampanyamız var hangı takımın taraftaraı daha cok kan verecek!

60 yas altıysanız 50 kg uzerındeysenız saglıklıysanız kan verebılırsınız,beklerız,soda ve cokoprens ıkramımız var:)

0|1
    0|0
  • 'Gerekli numune alınamadığı için bağışladığınız kan imha edilmiştir' mesajını almıştım ben. Ulan 1 ünite kan verdim, alın işte oradan numune için :)

0|1
    0|0
  • evet bağışlanan kan kullanıldığında böyle mesajlar almıştım,

0|1
    0|0
    • Acaba kaç bağıştan kaçı kullanılıyor ortalama

• Teşekkür ederim:)

• rica ederim,iyi geceler:)

• Evet kanınız ihtiyaç sahibine iletildiğinde bu mesaj geliyor.

0|1
    0|0
  • özgür suriye ordusuna iletildi diye mesaj geldi :)))

0|0
    0|0
  • Benden kan almiyorlar.

0|0
    0|0
  • Almadımda geçen gün fındıkzadede kızılayda kan verdiğim teyze vefat etmiş ya

0|1
    0|0
Yükleniyor...