Aşk kumrularına açılmış başlık: ilişkide yanağını uzatan mı yoksa o yanağı öpen taraf mısınız?

Ilişkilerimi ufak bi' gözden geçireyim...

Evet, kesinlikle fazlasıyla ketum ve moron olan taraf hep bendim. Hayatımda öpmek istediğim insan sayısı 2'yi geçmedi. Genelde öpülmeyi de sevmem. Ilişki başında bu durumu pek yansıtamazdım ama içten içe sinirlerim devreye girmiyor değildi. Samimiyet ilerleyince de "öpmesen olmaz mı? yani öp de, arada. cildim hassas" gibi pembe yalanların ardına gizlenmişimdir.

Bir de makas almak diye bir gerçek var -ki hele bundan hiç haz almam- sormayın gitsin.

Neden bilmiyorum ama bu başlığı açarken, -şu an bu detayı doldururken- yanağımın kızardığını hissettim. Sanırım soğuk bir şeyler içmeliyim.

Ve evet, siz hangi taraf olurdunuz?

0|0
15|12

En İyi Kız Görüşü

• ben önce ısırıyorum sonra öpüyorum ...

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Ben bu soruyu okurken bile utandım ha, cevap vermeyeyim bu soruya :)

2|0
    0|0
    • Sen olmadan olmaz ruhim.

• öpmek de güzelde sevdiğin tarafın küçük bir buse bile çok mutlu eder beni

• Öpen taraftım ama 2 sorunluya denk geldim beni her öptüğünde dudağı kızarıyordu orası burası kızarıyordu.. o gün bu gün beyazlarla sevgili olmamaya çalışıyorum o nasıl bir cilt

2|0
    0|0
  • öpülmek demiyelimde beni genelde emerler ben emmeyi severim emilmek ve öpülmek aşırıya kaçınca sıkıyor çikitom <3

1|0
    2|0
  • İlk buluşmada öptüklerimde oldu, 1 yıl çıkıp öpmeye kıyamadıklarımda... Bazen öpen bazen öpülen diyim..

1|0
    0|0
  • Soruya daldım ama konu ile alakamin olmadigini farkettim. Olaya farkli bir boyut kazandirmisim galiba... lol

1|0
    0|0
  • Henüz bu yaşa kadar öyle bir tecrübe yaşamak nasip olmadığı için pas geçiyorum bu soruyu :)) (üzülerek)

1|0
    0|0
  • Şu an saçma sapan bir durumdayım. Geçmişime dair tek bir şey bile hatırlamak istemiyorum. Ben kimim? opmus muydum? opulmus muydum? Bunları geçtim kendimi bilmek istemiyorum ben.

1|0
    0|0
  • Genelde yanağı öpen taraf olurum, cıvık değilimdir o anı hissedersin ya öyle bir şey

ama geriye kalan sadece şarkılar

link

1|0
    0|1
  • Yoktur öyle inceliklerim.

Hayvanlarımdan başka birşeye sevgi göstermeyen ve bununla övünen yavşağın da tekiyim.

1|0
    1|0
    • Kendinle barışık olman gözlerimi yaşarttı.

• Teşekkür ederim , yavşak olduğumu yazdığım bir yazının en iyi seçilmesi beni ne kadar gururlandırdı bir bilseniz.

• Ben sadece avatarı beğendim.

• öpülecek yanak varda biz mi öpmedik.peh

1|0
    0|0
  • ben öpülen tarafta olmak isterdim bu profıldeki foto senin mi?leydim valla bittim ben

0|0
    0|0
  • Prensip olarak opmuyorum, isiriyorum!

1|0
    1|1

Kızlar Ne Diyor 14

• Ben duruma göre değişen tarafım.Öpmeyi daha çok seviyorum sanırım şöyle bir ilişkilerimi gözden geçirince pek öpülmediğimi fark ettim ne üzücü...

Bir dahakine yanağımı hafifçe uzatacağım bir öpücük çalabilmek için.

Makas almaya bayılırım bu arada.Özellikle de yanakları sıkıp "oyy oyy sen ne tatlı şeysin" demezsem olmaz...

Niye yalnız olduğumu açıklamama gerek yok herhalde...

1|1
    0|2
    • Hiç gerek yok. Görünen köyün kılavuza da ihtiyacı olmazmış ma miel.

Ve evet, yanındayken "sen ne tatlı şeysin" demek geliyor içimden...

• Bir makas o halde <3

• Ikinin, üçün ve alphanın hatırı kalır mon ami...

• Yanakla işim olmaz.

1|0
    1|0
  • ben direk duduşa dalıyorum.

1|0
    0|0
  • öpsem mi acaba diye düşünüp çok düşününce düşünmekten de sıkılıp öpmeyenlerdenim :P

1|0
    0|0
  • İlla ki seçmem gerek mi bir tarafı ben ikisini de isterim gözüm aç :))

2|0
    0|0
    • Sana karşı bonkör olmaktan yanayım hayatım. Yanaklar, parmaklar doyursun gözünü.

• sanırım sevişmen lazım :/

başlarda alt dudak uzatan sonraları alt dudak almak için uğraşıp duran biriyim lanet.

2|1
    1|0
  • ben yanağına uzatmayı tercih eden ama öpülmeyen bir insanım :D

1|0
    0|0
  • turkceci misin zilli

1|1
    0|0
    • Eğitmen adayı. Tedbiri elden bırakmamak gerek...

• Kesinlikle katılıyorum size... Ve anlıyorum da...

1|0
    1|0
  • 1 yıllık bir ilişkim olmuştu son 1 ayına kadar hayatımın en güzel dönemlerinden biriydi.. Yanak uzatan taraf olurdum genelde ama O'nu öpmeyide çok severdim...

Öyle bir sevmisim ki Onu öpmeyi daha da kimseyi öpemedim ""

Tatlım 5 yıldız :///

2|0
    0|2
  • hiç yaşamadım bunları,belki bir gün anımsarım sorunu yaşarsam ve yazarım

1|0
    0|0
  • bnde sevmem muck muck ne oyle

1|0
    0|0
  • Genelde yanak dudagima zorla yapistirilirdi. :)

1|0
    0|0
  • Yanağı ısaran. Öpmek yeterli değil.

1|0
    0|0
Yükleniyor...