Sevgilinize yaptığınız sürprizleri anlatır mısınız?

Dün bir soru sordum yeterince cevap alamadım tekrar seslenmek istedim günlerim daralıyor bana sevgilimle 7. yıl dönümümüz için sürpriz önerisinde bulunur musunuz? Yardımınıza ihtiyacım var orjinal fikirlerinizi bekliyorum.

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• Üniversitede öğrenciydim. Sevgilimle ayrılmıştık. Ne yaparsa yapsın görüşmüyordum. Tellerine çıkmıyordum. Bitmişti benim için. Çok kırılmıştım.

Bir gün sınav için okula gittim. Sınav öncesinde bir cafeye gittim arkadaşlarla ders çalışıyoduk. O sıra bir kaç arkadaş cafeye girdi. Koşa koşa yanıma geldi. G... koş... koş.. kızın biri dışarda naapmış bak dedi.. Kalktım baktım.. Kız arkadaşım okulun girşine koca bir bez afiş yazdırmış.. G... Beni Affet , Seni Çok Seviyorum diyordu.. Şok olmştum. Cesareti ve jesti çok hoşuma gitmişti. Barıştık.. o olayın üzerinden 3-4 sene geçti hala unutamıyorum. İlişkimzin 7. yılı ;)

0|0
    0|0
    • süpermiş çok sevindim sizin adınıza Allah kavuştursun birbirinize :)

• sağol.. amin :) Bunu sana uyarlayabilirm ama cesaret işi.. yapmak istemeyebilirsin o yüzdne kendimi yormuyom :)

• yapabilirim onu her türlü de ortam olmaz onu yapabileceğim o buraya geldiğinde pek dışarı çıkmaz dışarda okuyor tanıdığı yok pek tek benimle çıkıyor öyle bir anda şaşırtmam çok zor

Erkekler Ne Diyor 7

• Onu şaşırtacak bir şeyler yapmalısınız en sevdiği hediye yemek veya sözler gibi ilişki durumunuz nasıl oldugunu bilmedigim için fazla detaylı anlatamam kolay gelsin. ?.

1|0
    0|0
    • teşekkürler, o şaşırtacak şeyler aklıma gelmiyor sorun da burda. 7. yıla giriyoruz artık aklıma bişi gelmiyor artık

• hiç olmadığı için ben kendime küçük sürprizler yaparım; link ;)

1|0
    0|0
  • hımalayalara ıkı bılet al.

1|0
    0|0
  • ayrılmıstım yıldonumunde ondan güzel bir süprizdi

1|1
    0|0
  • Hiç duymadığı bir söz söylemek :)

0|0
    0|0
    • sadece bir söz de olmaz ki yıl dönümü sonuçta elbet sözler de önemli ama tek başına değil

• olabilir benim bir planım var zaten aldığım hediyelere birer anı sığdırmak istiyorum mesela bir ayakkabı alıp bu ayakkabı yıllardr her gün onca yolu yürüyüp beni evime almaya gelip evime bırakırken yürüdüğün yollarda eskittiğin ayakkabılar için vb gibi düşündüm buna benzer yazılar yazıcam

• Ya önemli olan emek sarfetmek benim için öyle sanırım :)

Bana önem gösterip birşeyler için çabalamışsa gerisini gerek yok bence

• ah işte nerede eski sevgili ler dönüm mönüm bilmezlermiş..

0|0
    0|0
  • unutamayacagı bir gece

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• 7 yılda seninle evlenmeyen adama bir sürpriz yapma bence

0|0
    2|0
  • ben doğum gününde tüm onun tanıdıklarını benim tanıdıklarımı herkesi tek tek video ya alıp birleştirmiştim ve ona yollamıştım toplam 3 veya 4 dakikalık bir video oluşmuştu herkes tek tek doğum günün kutlu olsun felan diyodu kendi tarzına göre ve bende en sonuna videonun kendi videomu da koymuştum ona ne kadar değerli olduğunu felan anlatıyodum sonra işte birleştirdiğim video yu cd ye attım kardeşine verdim gece yastığının altına koy diye oda koymuş cd nin üstüne de izleme! yazdım ki merak edip izlesin diye :D izledi çok sevinmişti

1|0
    0|0
Yükleniyor...