Hayatınızda başınızdan geçen en utandığınız olay

Paylaşmak osteyen varmı böyle utandığınız komik bir anı?

0|0
5|5

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• geçen pes salonundayız arkadaşla tam çıkıcaz farketmemişim arkamda bayan olduğunu nasıl bir geyirdiysem artık yüzünün şekli değişti :)

0|0
    0|0
  • Paylaşmak isteyen var.

1|0
    0|0
  • geçmişi silmeyi unuttum babamda geçmişe baktı o gün acayip utanmıştım ama babam bişe demedi Allahtan :D

1|0
    0|0
  • Ben kız arkadaşımın çıplak vücuduna gördüğümde utanmıştım oda benim penisimi gördügünde acayip oluyor

0|0
    0|0
  • bi kızın yanında büyüklerin şu kızı sana alalım demesi :))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Yolda yürürken yanımdan yakışıklı biri geçiyordu kaldırım dardı ve benim ayağımda topuklu vardı çocuğa çarpmamak için kenara çekildim ama ayağım burkuldu çocuğun gözünün önünde düştüm ama sağ olsun elimden tutup kaldırmıştı iyi olup olmadığımı falan sordu :D

0|0
    0|0
  • utanmak denemez belki ancak biraz mahçup olduğum bir olay var. sevgilimle mağazanın kabininde seviştik ve biraz fazla gürültü çıkardık sanırım. çünkü kabinin kapısını açtığımda gözleri fal taşı gibi açılmış bir bayanla göz göze geldim ve o an biraz mahçup olmuştum açıkçası :)

0|0
    0|0
    • Eve kadar dayanamadinizmi:)

• Ben deneyemedim daha :) ama bir fikir olarak çatida yapin teras falsn:D

• evet açık havada daha bir başka oluyor denemelisin. biz bunu ormanda denedik ve kendimizi öyle kaptırmışız ki şehre gelen son otobüse güçlükle yetiştik tabii saç baş dağınık bir vaziyette :)

• dolma yedikten sonra sırıtmam bunu kek yiyincede yapıyorum dolma kadar etkili olmuyor

0|0
    0|0
  • ortaokulda tahtaya kalkmıştım hoca espriler falan yapıyordu bende gülerken birden sümüğüm baloncuk oldu.. snirfkkk diye hemen içime çektim.. herkes bana bakıp gülmüştü.. o gün bugündür özgüvenimde bir iki tahta eksik

1|0
    0|0
Yükleniyor...