Kızlar diyelm yolda erkek arkadasınız nişanlınız eşiniz herneyse yürüyrsunuz size laf attılar ?

Size laf attılar ama 15 - 20 kişi bir tiner ci gurup döner bıcak vs herşey var o an yanınızdaki erkeğin nilşanlınız erkek arkadasınız eşiniz vs ne yapması gerekir sizce veya sizin tepkiniz ne olur ?

SONUCTA 20 kişilik döner bıcaklı adam süper kahramancılık oynamayın simdi yok araya dalarım vs

0|0
9|6

En İyi Kız Görüşü

• Hiç aldırış etmeden ve keyfimizi bozmadan yolumuza devam etmemizi isterim. Öyle atarlanıp, bir şeyler söyleme gereği duyuyorsa, sıkıntı..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Hiç uğraşma boşver derim oradan ayrılmaya ikna ederim kavgaya sürükleyecek değilim ya :)

0|0
    0|0
  • Nerden sıvışırsak kardır.

0|0
    0|0
  • Kaçmaktan başka bir şey yaparsan ölürsün net.

0|0
    0|0
  • Yurumeye devam ederdik ne yapalim yani sevgilimi mi oldursunler?

0|0
    0|0
  • geçen sevgilim bir adam bana baktı diye kavga çıkarıyordu

0|0
    0|0
    • 20 satırlı adam baktığındada cıkarsında göreyim :D

arada napıyorlar onu :D

• zor sdurdururmuş merak etme sen durdurmassan bacağına bitane şiş yer 20 kiside tekme yumruk girer durdurular :D

• o kesin zaten durdurmazsam onuda alıp kaçardım heralde :D

• birlikte sıvışırız :))

0|0
    0|0
  • sen kaç aşkım ben oyalarım derim.

0|2
    0|0
  • Çaktırma kaç kaç kaç derim sıvışırız

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Eğer sözlü taciz böyle bir anda yaşanırsa mantıken 20'ye 1 dalmak bariz hata niteliğindedir. Üstelik düşman sayısı ve buna orantılı olarak delici,kesici silahları da hesaba katarsak içten saydıra saydıra uzaklaşmak en hayırlısı. Lakin olaylar sözlü tacizin dışında fiziksel boyuta ulaşırsa;

1-Nacizane sevgilimi güvence altına alırım veya uzaklaştırırım

2-En yakınımda ki, yerdeki kısacası çevremde silah niteliğini görebileceğim herhangi bir şeyi değerlendiririm.

3-20'ye 1 oranını göz önüne alırsak çok hızlı ve acımasız darbeleri bu kişilerin özellikle kafalarına yoğunlaştırırım. (Sonuçta nefsi müdafa)

4-Haklayabildiğimi haklar ardından da topuklarım. Çünkü önemli olan benim haricimde benim himayemde olan sevgilim ya da eşimin sağlığıdır.

0|0
    0|0
  • çok açık sözlü olacağım.aynısı bende olsa kendimi tehlikeye atmam sevgilimide.yürümeye devam ederim.ne zaman sevgilime dokunurlar veya onu hissderim.sevgilime bişey yapmaya kalkarlar sevgilime derim ki sen git,ben onları oyalarım.sevgilim uzaklaşana kadar onları oyalarım.NAsıl oyalarım.adamlar balici zaten kafa 1 milyon.bişekilde oylarım.sevgilimin gittiğine emin olunca bende kaçarım

2|0
    0|0
  • İşin içine emanetler girerse erkekliğin 10/9'u kaçmaktır metodu uygulanır .

0|0
    0|0
  • bizim buralarda dolu zaten 20 kişilik dönerci grupları aşağı taraftada 30 kişilik baliciler var diyolar ama en kötüsü 50şer kişilik apaçi kelebekli grup aman diyin gt korkusu başa bela :D

0|1
    0|0
  • Tinerci gurup a dönerek sizden hiç bir zaman bir grup olamaz derim onlar kahrından ölür zaten

0|0
    0|0
  • SORACAĞIN SORUYU SİKİYİM BEN GİDİYORUM AMK

0|0
    0|0
Yükleniyor...