Sevdiğiniz kişi ile ayrıldınız....

Ve karşı taraf artık ''Seni istemiyorum'' diyor. Siz de çok seviyorsunuz aşıksınız, herşeyi yapabilecek kadar seviyorsunuz ama karşı tarafta artık size istemediğini söylüyor. Bıraktığınız sürece mutlu olacağını söylüyor. Elbet herkes sevdiğinin mutlu olmasını ister ama bir yandan onsuz yapamayacğınızıda biliyorsunuzdur. Herşeye ragmen onun mutluluğu için bırakır mısınız yoksa o ne demek ya bırakmakta neyin nesiymiş bensiz bir hiçsin mi dersiniz ?

0|0
12|11

En İyi Erkek Görüşü

• Beni istemeyeni ben hiç istemem .

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Aradakiler karşılıklıysa ve gerçekse ağırlığını koy kendine gel de. Ama kafanda soru işareti bırakacak eksiklikleri dahası hataları olduysa gururu elden bırakma ve sen yoluna ben yoluma de..

1|0
    0|0
  • Gerçekten aşıksam, o benden ayrılarak mutlu olacaksa ayrılırım.

1|0
    0|0
  • Sevmenin önemi yok ki beni istemiyorsa defolsun gavat

1|0
    0|0
  • bırakmak zor gelir ama tek taraflı olmaz artık sevgi nefrete dönüşür karşı taraftan dolayı...zordur ama yeterince üzülürsen bir süre sonra bırakmak en iyisi olacaktır ..gerçekler acıdır ama dünyanın düzeni bu seversen...si...lirsin

1|0
    0|0
  • belki kız sana zarf atmıştır bakalım hemen bırakcak mı diye..bence biraz daha peşine takıl ama ole abartmadan..baktın çok uzuyo o zmn kes git :D

1|0
    0|0
  • Saldım gitti ;))

Böylesi en doğrusu istenmediğin yerde dur ve zorlama vede zırlama ;)

1|0
    0|0
  • Birini ittiysen, kime tutunduğuyla ilgilenmeyeceksin!

1|0
    0|0
  • o benı brakıpta mtlu olcagını soyluyorsa ben onun pesnde kosupta mtlulugu kovalayamam. yolu acık olsun derım gıderım yepyenı bı hayat kurarım kndme o hayatn ıcındede o olur ama sadece anılarda hatıralarda. cnku kafamdan slip atacak kadar az sevmedım..

0|0
    0|0
  • Onsuz yapamayacağım diye bişey yok!

Yapacaksın!

Ya s.s. ya s.s. !

1|0
    0|0
  • Benim tuttuğum eli başkası benim gibi tutamaz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Seni istemiyorum dedikten sonra hayatımdan çıkarırım o insanı.Beni istemeyen bir insan için uğraşacak değilim.

1|0
    0|0
  • Zorla guzellik olmaz..bni istemeyeni nnd istemem, ,sevgiye gelince seven insan sonunda olumde olsa ayrilmaz zaten ..eger istemiuyorum diyorsa demekki sevmiyordr.hicbir zmnda sevmemistir.

1|0
    0|0
  • Giden sevgili ardından ağlayamam ben böyle yas tutamam.

1|0
    0|0
  • Nereye lan sen benimsin derim :D Çok arabesk oldu asdf :D

1|0
    0|0
  • Bir taraf istemedikçe diğer taraf ne kadar isterse istesin sonuç olumlu olmuyor. Maalesef ayrılık kapıyı vuruyor. Kimseyi benimle olmaya zorlayamam hakkım yok. İstemiyorsa gider gerekirse acısını da çekerim. Aşk acısı öldürmüyor aksine insanı güçlendiriyor. Benim düşüncem bu.

1|0
    0|0
  • burada her zaman şu kural işler " beni istemeyeni ben neden isteyim ki?" ben onu mutlu edemiyorsam nerde mutluysa ona gider tabii kaçırdıklarını arkasında bırakarak ;)

1|0
    0|0
  • beni istemeyi asla istemem

ama ki sevdiğini bilirim ozamn direnirim

1|0
    0|0
  • seni istemiyorum dediği anda gururum ön plana çıkar zaten.

1|0
    0|0
  • bırakırdım madem bitmiş ve mutlu olacak benim mutlu olup olmamam umrumda olmaz

1|0
    0|0
  • Biraz bakarim hani hic umut var mi diye ama yoksa ne yapalim? Duygulari bastirmayi deniyceZ

1|0
    0|0
  • ya benimsin ya da ölüsün budur tek söylediğim .

1|0
    0|0
  • Sizi isteyeni belki isteyin, ama sizi istemeyeni kesinlikle istemeyin.

1|0
    0|0
Yükleniyor...