Sizce o cüzdanda ne var ?

Nişanlımla ayrıldım...30 gün sonra eski sevgilisi kaşar dediği kızla oldugunu gördüm 3-4 günde ondan ayrıldı.Aradan bikaç gün geçti bana mesaj attı -Seni seviyorum ondan intikam aldım onu rezil ettim ,dedi. Bende bugün o kıza sordum - benimle ilgili sana ne söyledi seni mi seviyor beni mi ? dedim.Bana : - Onun cüzdanına iyice bak tamam mı ozaman sorunun cevabını alırsın .! ... Sizce o cüzdan da ne var ? Birimizin fotoğrafımı ? Fotoğraf varsa hangimizin fotoğrafı ? .

Güncellemeler:
Varsayalım ki kızın fotosu var ! Kız bana neden demesin benim fotom var diye ?
Haya sınırları içinde cevap vericekseniz verin zaten burası insanların birbirinin fikirlerini aldığı bir yer soruyu begenmediyseniz hiç yorum yapmayın hayasızlaşmanın luzumu yok !

0|0
10|7

En İyi Kız Görüşü

• kızın fotoğrafı vardır sende bir ara bak

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• para var ikimizide kullanıyor seçeneğini neden düşünmedin

4|1
    0|0
  • kızın fotoğrafı olabılır .

0|0
    0|0
  • Bu kadar emin olduguna göre onun fotografi var senin olacak halin yok güzelim

0|0
    0|0
  • Ne bilelim bacım.

0|0
    0|0
  • hiç kimsede dememiş arkadaş prezervatif var diye :D

0|0
    0|0
    • O benim de aklimdan gecti :D

• Kız prezervatif var diye dememiştir bence :)

• aga kız bunu merraktan çıldırtmış işte ne olucak cüzdanda bide soruyo kendi resmim var diye neden demedi diye :D ozamn böyle ölmezdin meraktan

• cuzdanda bıse var kısmını degıl hcbıse yok kısmına odaklanmalısın bence.. bombos yanii kapişşş..

0|0
    0|0
  • Kızdan intikam aldım dediyse ve kız da bak dediyse soğukanlılıkla başka birşey var bu işin içinde..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• kızın fotoğrafı var senin ki olsa niye bak desin ayrıca nası sana bunu yapanla tekrar birlikte olabiliyosun :\

0|0
    0|0
  • kızı rezil ettim diyen bir adamın cüzdanına değil kalıbına bile dönüp bakma bence...

adam da haya edep haysiyet yok...

1|0
    0|0
  • Saçmalamayı kes bence. Öğrenmek istediğin bişey varsa git sevgiline açıkça sor. Bide sevgilinin eski kız arkadaşyla nasıl rahatça konuşuysn pes.

0|0
    0|0
    • sen benim neler yasadımı biliyonmu bacım bilmiyon bilmediğin davaya avukatlık yapma !

• Msjlaşarak ya da telde kararmı verilir. Yüzyüze konuşmak kararının kesinleşmesine yardımcı olucagını söyle. Ondan fazla bişey istemiyosun, büyütmez herhalde

• BİLMİYORUM BANA ENGEL ATMIŞ FACEDE -_-

• özet: dönek, ne halt ettiğini bilmeyen kararsız bir eski sevgilin-sevgilin var. koşarak uzaklaş ondan.

0|0
    0|0
    • haklısın ama içimde sorular bu kız onun fotosu olsa bana neden benim fotom var demesinki,

• o zamann o cüzdanda farklı şeyler vardır yukardaki yorumlardaki gibi şeyleerr :O

• yok artık olamaz o kız tesettürlü öyle bişi diceni sanmam

• Condom vardır

0|0
    0|0
  • Bence bisiy yok canim aklinda soru isareti birakmak istemistir slk

0|0
    0|0
    • bilmiyorum ki :( ama bence bişey var ama onun fotosu olsa ona kaşar demezdi kıza mesj bile attı kasardiye neler neler dedi

• benim fotom var gizli aşıkım

0|0
    0|0
  • bende merak yaptım şimdi arasana bi

0|0
    0|0
    • ya onla bulusursam bida dönüşü olmaz hem ne dicem cüzdanını ver bir mi

• Eski nişanlınla barış ve gizlice cüzdanını yürüt içinde ne olduğuna bak. Bize de söyle.

1|0
    0|0
Yükleniyor...