Tarzınızın dışına çıkar mısınız?

Tarz denildiğinde kıyafet vs geliyor insanın aklına ama benim sorduğum o "değil".

Ben konuşma,tavır tarzınızı soruyorum.Bazı insanlar kabadır ağzına geleni söyler,bazısı kibar konuşur naziktir,bazısı çabuk öfkelenir falan filan...

Herkesin bir tarzı,mizacı vardır.Bunun dışına çıktığınız oluyor mu?

Mesela normalde hiç yapmadığınız bir şeyi yaptığınız zamanlar yalnızca kötü şeylerden bahsetmiyorum.Olağan olarak yaptığınız şeyden "farklı" bir şeyden bahsediyorum...

Küçük kuzenim asla yemeğini paylaşmaz,elinde tabağında ne varsa onundur ama bugün kendinden bir yaş küçük kardeşine çikolatasından bir parça verdi(!),bu onun için olağanüstü bir şey...

0|0
12|20

En İyi Kız Görüşü

• mantığımın aldığı,hislerimin kabul ettiği noktada esnek davranırım.asla çizgi dışına sapmış izlenimi vermiyor bana bakılınca.stabil olmak insan davranışı ve psikolojisın de zor gibi ama asla kastım tutarsızlık değil.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Acikcasi birazda genc yasta hayatin zorluklarina alistigimdan ve tek basima ayakta durmaya baslamamdan dolayi biraz ciddi bir yapim-tarzim vardir.Disaridan baktiginizda belki gulup eglenmeyi seven birisi degilim diye gozukebilir.Ancak hayatima giren insanlarin en cok sevdigi sey genelde benimle zaman gecirmek olmustur bir zaman sonra.Bu arkadaslik olarak,sevgili olarka hep ayni tepkiyi gordum.Kisacasi bir insan ile iyice kaynastiktan sonra baya eglenceli birisi oldugumu dusunuyorum.

Misal boyle ciddi birisiyken saatlerce el kizartmaca oynadigimi da bilirim.. : )

1|0
    0|0
  • Hayattan kendime ögördüğüm takındığım mizaçtan dışarı çıkmam gelmişim 23 yaşıma bu saatten sonra da ayıp zaten bunu giyimilede gösteririm konuşmamla da sert tavır takınmayı seviyorum gülmekten pek hoşlanmam güldürmeyi severim ağladığı mı ise sadece ama sadece aynalar görür

1|0
    0|0
  • Tarzımın dışına hep çıkmışımdır tarz nedir ki ya tarz değişimin kendisindir aslında..

1|0
    0|0
  • ben de bu iyi yönde olmuyor

paylaşımcı bir insanım lakin

ortamına göre değişir

0|0
    0|0
  • tabi ki de ;) link

0|0
    0|0
  • insanlar sürekli değişim halindedirler bence.. hergün değişirler bazen değişimler geliştirirken bazen geliştirmez.. ama her sabah kalktıklarında değişirler..

0|0
    0|0
  • Farklı hissetmek adına bazen çıkarım olmadık bir ben yapar o benide satarım dsad

0|0
    1|0
  • mesela ben çok çabuk sinirlenmem.sinir tarzımda yoktur.Ama arada çıktığım oluyo nadire sinirleniyorum köpürüyorum

0|0
    0|0
  • Tarzım yok benim, çok fakiriz biz :(

0|0
    0|0
  • Her yerde her şeyi yapabilirim.

0|0
    0|0
  • Bi kaç defa tarzımdan çıktım

İnsanlar hemen tepki gösterdi, olması geerkenden fazla üstelik

Değiş değiş diye haykıranlar tepki göstermişti üstelik

0|0
    0|0
  • Ara ara oluyor gerektigi zamam gerektigi kadar :)

0|0
    0|0
  • Beni ben yapan bu halim. Değişmem, değişemem.

0|0
    0|0
  • beni ben yapan tarzım,kimse için caymadım,annem için bile,zira değiştirsem o "brn",ben değilim...

0|0
    0|0
  • Bilmem , hiç denemedim.

0|0
    0|0
  • tarzım diye bişey yokki

0|0
    0|0
  • Vücut adrenalin pompaladığında olabiliyor...

0|0
    0|0
  • çıkmamaya özen gösteririm

0|0
    0|0
  • Bazen öyle giyiniyorum ki, beni tanımıyorlar :)

0|0
    0|0

• adamına göre takılırım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Saygı mühim benim için herkese saygılı olmaya çalışırım ama çok çabuk sinirlenen bir insanım tarzımın dışına çıkıp fazla kırıcı biri olabilirim mümkündür yani..

Kaba birinin kibar birine dönüşmesi pek mümkün olmasa da kibar biri kolaylıkla canavara dönüşebilir benim fikrim bu yönde.

1|0
    0|0
  • Benim ruh halim çok değişkendir birbirine zıt iki ruh taşıyorum sanki o yuzden çok değişkenimdir.

1|0
    0|0
  • Konuşma konusunda evet normalde ben kaba konuşmayı seviyorum,üstad vb lafları kullanmayı seviyorum küfür etmeyi seviyorum ama yapıyor muyum hayır?Uzaktan gören ne şeker kız der ablama sorsan tam bir öküz :)

1|0
    0|0
  • Sinirlendiğim zaman bambaşka birisi oluyorum ne yazık ki

0|0
    0|0
  • nabza göre şerbet veririm. gerçek kimliğimi sadece çok yakınlarım bilir.

1|0
    0|0
  • Zaman zaman tarzım dışına çıkar abuk sabuk şeyler denerim :) Sonra tam bir paçoz ve rüküş olarak hissederim ve kendi tarzıma geri dönerim :))

0|0
    0|0
  • hayır..tarzımın dışına çıkarsam canımı yakıyorlar.. o nedele kesinlikle tarzımı korurum..

0|0
    0|0
  • Hayır, tarzımın dışına çıkmam.

0|0
    0|0
  • Vurdumduymaz ama icinde aslinda emrah yatan tarzimi hep sevmisimdir.

0|0
    0|0
  • Bugünlerde çok tarzım dışındayım .

0|0
    0|0
  • oluyor ya olaylar tarzı etkiliyor...

0|0
    0|0
Yükleniyor...