Bügün romanya türkiye maçı hakında ne düşünüyorsunuz?

fatih terim'in kariyerinde romanya'ya karşı ilk galibiyetini almak istediği maç. daha önceki 2 hazırlık maçında 1 beraberlik, 1 mağlubiyet aldı. dünya kupasına gitme şansı düşük olan milli takımın dünya kupası elemelerinde son dört kritik maçının ikincisi.

maçın hakemi norveçli svein oddvar moen olacakmış. 5 ay oldu sinirim hiç azalmadı.

(bkz: norveç kasabı)

link +

ama nedense bügün ki maç için güzel şeyler hissediyorum sanki 3-1 alıcağız gibi.

Güncellemeler:
Biraz da Burak Yılmaz'ın milli maç öncesi düzenlenen basın toplantısındaki konuşması çok umut topluyo Diksiyon ve kurduğu cümleler takdir toplar. daha önce hiç bir futbolcu Burak kadar net konuşmamıştı. link

0|0
3|17

En İyi Erkek Görüşü

• 2-0 maç bizim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• umarım alırız... ülke puanı yerlerde.. İstanbul kadar olmayan ülkelr önümüzde... valla çok ayıp bize...

1|0
    0|0
  • millet olarak çok duygusalız bu milli takıma da yansıyor. bazen olumlu bazen olumsuz olarak. ama şuan her şey olumlu..rahat kazanırız.

1|0
    0|0
  • Her zmaan ki gibi Galatasaray farkıyla 4-2 alacağız ...

2|1
    1|1
  • Hayırlısı

0|0
    0|0
  • hangi kanalda maç

0|0
    0|0
  • uzun zaman sonra Ilk defa bir milli mac icin ,mac baslamadan once yenecegiz dusuncesi olustu..Yenecegimize eminim..

0|0
    0|0
  • 2-1 yenilicez.

0|0
    0|0
  • Heyecanla bekliyorum

0|0
    0|0
    • Bende . 2008 den beri heyecanlı bir mac izleyeyim diye dua ediyorum. 20 li yaşlarımda görürüm umarım :)

• ÜST OLUR

Cevabın çok uzun ya da çok kısa!

0|0
    0|0
  • sıfır hafız

0|0
    0|0
  • Bol gollü yenelim başka bişi istemem

0|0
    0|0
  • 5-0 (Cevabın çok uzun ya da çok kısa!)

0|0
    0|0
  • Fatih Terim birilerin döver.

0|0
    0|0
  • İnşallah kazanırız gönlümüz galibiyetten yana. Kazanacak güce sahibiz umarım kazanırız.

0|0
    0|0
  • 2-1 Türkiye Alır

0|0
    0|0
  • başarıyı her zaman isteriz ama bu milli takımın ne yapcağı belli olmaz garanti maçları kaybedip bizi delirtebilir zor maçları kazanabilir

genelde kazancaz deriz ama milli takımda tahmın zor bence

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Umarım ki Milli takımımız güzel oyunuyla bitirecek bu işi ve elemelere gidecek. Benim Fatih hocaya güvenim sonsuz inşallah devamı da gelecek. :)))

1|1
    0|0
  • tek umudum fatih terim imparatora güveniyoruz

2|1
    1|0
  • Fatih Terim faktörüyle aldığımız bir galibiyet,helal olsun milli takıma..

0|0
    0|0
Yükleniyor...