Öğretmenizin Eşi Kıskançsa Naparsınız???

Arkadaşlar güzel sanatlara hazırlanırken resim kursuna yazılmıştım.Hoca yetenek sınavlarına hazırlıyordu.Bu hocanın bir de hanımı vardı.Kapalı,şirin bir hanım diye düşündüm başta.Ama sürekli başımızdaydı.Her gün gelirdi.Evde işi yok mudur nedir?Biz de artık rahatsız olmaya başlamıştık.Bize tik tik bakardı.Dişlerini sıkarak kafasını ani hareketle başka yöne çevirirdi.Günaydın derdik kafasını çevirirdi.Surat yapardı.Ben bu hanımın bakışlarından rahatsız olmaya başladım.Arkadaşlarım da öyle.En sonunda da çıktım kurstan çünkü çok rahatsız oldum.Şimdi okuyorum.Kazandım okulu.Arada aklıma geliyor.Şimdi rahatsız olup çıkan biri olarak ben mi haklıydım eşi mi?Ortada bişiy yokken kıskanmanın alemi ne?

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• Adam kapalı kadın isteyip evleniyorsa başı açık kadına art niyetli bakıyor demektir.

Karısı bu yüzden başında bekliyor, haksız da değil. Adam namussuz gördüğü kadınlarla birarada her an iş tutmaya kalkabilir.

Siz de kendinizi kaçıp kurtarmışsınız iyi etmişsiniz.

Devam etseniz en fazla minyatür sanatcısı olurdunuz.

1|0
    0|0
    • he vallaha kaçyım abi iyi ettim.

Erkekler Ne Diyor 8

• yanlıs anlam ama kendınj onun yerıne koy kocan 3- 4 tane fıstık gıbı genc kıza ders veriyor.. sen kocana cok guvenıyorsun ama kızların nasıl bır sey oldugunu bılmıyorsun.. kıskanması normal hmde cok normal ama yaptığı yanlıss farklı bır seklde kontrol edebilirdiii..

0|0
    0|0
  • Kocası bile laf anlatamamış kuyruk gibi arkasından geliyor sana ne_? :D

0|0
    0|0
    • Vallahi ben bakışlarından çok rahatsız oldum ve çıktım kurstan.Neyse sınavı kazandım okuyorum.

• evet aynen

• orada mı oturuyosun? yaş kaç 95 li misin?

• insanların dogasında var bu.kıskanmak,kıskanılmak güzel bir duygu bence

0|1
    0|0
    • ben çıktım ordan.adam da fazla devam etmemiş.biyerde iş bulmuş.

• bunar olagan dogal seyler takma kafana

• Kadının içi fesat, güvenmez, yapacak bişey yok... Sen haklıydın da işte hoş olmamış...

0|0
    0|0
  • Allah yardım etsin o adama kötü bir kadına düşmüş ne yapsın !

0|0
    0|0
  • Ben De Güzel Sanatlar Mezunuyum Bu Bölümde Bu Tip Şizofrenik Hububatül Bülbüliyeler Bir Hayli Çok Var Bölümden Namuslu Ve Sağ Çıkanların Sayısı Azdır :d

0|0
    0|0
    • hi hi :) vallahi ben de şuan gsf okuyorum.inşallah sağ çıkarım.

• Allahın İzniyle Çıkarsın İnançların Sağlamsa

• öğretmeninin eşi kocasını öğrencilerindemi kıskanıyor nasıl bir mantık bu yahu

0|0
    0|0
  • o adama güvenemiyordu.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• parano ayakkkkkkk işte

0|0
    0|0
  • :D Güzelseniz kıskanır tabi :D

0|0
    0|0
    • yaa hepimiz güzeldik ,sürekli başımızdaydı hele o bakışlarından rahatsız oldum ve çıktım oradan.neyse kazandım sınavı okuyorum şimdi.

• arada aklıma geliyor.

• :D Kıskanılmak güzel bir şeydir :D Mutlu olmalısın :D

Yükleniyor...