Kına gecemin olduğu gün geliceklermiş kayınvalidemler pes

Perşembe günü kına gecem var istanbulda.düğünüm konyada olacak.ama nişanlımın ailesi konyadan perşembe sabahı geliceklermiş.bende çarşamba sabahı burda olacaklar diye biliyoken son dakika kayınvalidem değiştirmiş hanımefendi 1 gün daha konyada kalacakmış. sanki el gibi kına günü gelicekler.zaten 5 aydır nişanlıyım hiç gelmediler şimdi kınaya gelicekler onda bile bigünün lafını yapıyolar. Bileti değiştiriyolar haber bile vermiyolar.ben öylesine aradımda öğrendim ya.Nişanlıma patladım bende.Doğrumu yaptım bilmiyorum ama hala sinirliyim

Güncellemeler:
kayınvalidem ypacağını yaptı beş karış suratla kınaya katıldı birde yeni gelin demeyim 3 gün ben daha kullanmadan benim evimi kullandılar. Evi temizlemeden basıp gittiler.Bornozumu bile kullanmışlar gelde böyle kayınvalide ve görümceye saygı göster

0|0
9|10

En İyi Erkek Görüşü

• Onlara planı haber vermek düşer ama sana plana karışmak düşmez. Koskoca insanlar, annesi gelip bir gün önceden başka bir tarafina kina mi yakacak. Sen evlenmeye mi gidiyon dalaşmaya mi. Daha şimdiden kayin validene "hanfendi" gibisinden alayci yaklasiyorsan ben senin tavrini hoş bulmam. Kina gecesi bir de yöreden yöreye farklilik gosterebilir. Bizim burda mesela kiz tarafi organize eder, zaten sizde de kiz tarafinda olacakmis, ee neyin artistligini yapiyon millete. Gelip katilacak işte kadin napacak once gelipte.

1|0
    1|0
    • önce aileme çarşamba sabah istanbuldayız diyolar şimdi tar,h değiştiriyolar.zaten ailem 4-5 aydır nişanlısın hiç gelinimiz var deyip gelmediler deyip duruyo bide tarih değişikliğinde tam sorun olucak

Erkekler Ne Diyor 9

• Nedir bu insanların sana karşı tavırları? Farklı bir gelin mi bekliyorlardı da sen araya girdin? Yoksa nişanlın mı seni yanlış tanıtıyor onlara? Bacım ya üzdün beni ha :,( Ne diyeyim bilmiyorum düşündüklerimi söylesem bir türlü söylemesem başka türlü, Allah yardımcın olsun! Sen nişanlını seviyorsan ve o da sana değer veriyorsa karşına alıp konuş ve kendinizi izole edin resmi olun birbirinize sıkı sıkı sarılın, çok da görüşmeyin... Her şey tamam da senin kullanmadığın evi kullanmalarına çok bozuldum doğrusu :(

1|0
    0|0
    • bende ona çok bozuldum ben daha ilk kullanmadan tenceremi tavamı bardağımı herşeyi kullanmışlar onların düşünmesi gerekir yeni gelin evi diye.bornozumu bile kullanmıişlar ya.bu haftasonuda eşimin memleketinde düğünmüz olcak hiç kayınvalidemde kalmak istemiyorum ama eşin aile napıcaz mecbur kalıcaz diyo

• Eşin kafa dengiyse başka bir yerde kalmayı diret ama aranızda anlaşın ve buna bir kılıf düşünün ki karşı taraf iyice soğumasın senden. Mesela bir apart kiralanır ve orada kalınır, bunu da siz değil düğünü organize eden firma yapmış olur, ne biliim siz beraber daha güzel formüller de bulabilirsiniz belki, kafa kafaya verin bir düşünün bakalım. Sakın başka bir akrabasının evinde kalmayı planlamayın iş çok büyür ve hayatın boyunca sorunlar bitmez.

• Neden değiştirmişler fikirlerini sordun mu? Yardımcı olma pozisyonunda konuştun mu? Bak evleneceksin yakında zaten uzaktalarmış, eşinin hatırına sorun çıkarma, diycem ama demiyorum, adamın anasından emdiğini burnundan getir, dünyasını cehenneme çevir. Sinirlenmekte çok haklısın hatta yüzüğü ver gitsin anasının yanına, kınayı da artık biyerine yaksın bu nasıl bişeydir ya el gibi son dakikada olur mu ya? Şimdi susarsan sonuna kadar susmak zorunda kalırsın sakın susma, bitir işlerini, defterlerini dür onların, seni daha tanımıyorlar, anlasınlar kim olduğunu. Daha iyisi bekle gelsinler mahalleye girdiklerinde 2 tane toma ayarla tazyikli su sıktır üzerlerine, gaz bombası falan da attır. Plastik mermi az gelir gerçek mermi kullandır, kevgire çevirsinler hepsini. OHA HAHAHA. Bacım hayırlı uğurlu olsun, Allah mutlu etsin.

0|0
    0|0
  • sen evlenmeden boşandın malesef Allah yardımcın olsun zor bir hayat seni bekliyor.

0|0
    0|0
    • anlamayamadım yorumunuzu

• eşimin ailesi bizden uzak farklı şehirde eşimde herşeyin farkında bende anlatıyorum ona çok sık görüşmicem

• sen istediğini düşün ama durum dediğin gibiyse sandığınedena çok farklı olacak. Ben annsi olsam şahsen durum itibariyle asla amaan onlar farklı şehirde keyfine baksın dye düşünmem :)

• seviyormusun sevmiyormuusn önce şunu unutma evlilikler iki kişiliktir sen seviyorsan kocana yuvana iyi sarıl derim. herkez ailelerlede evlenmiş olunuyor derler ama ben buna katılmıyorum önce kendi hayatına yuvana sarıl seviyr istiytorsan

0|0
    0|0
  • senden kaynaklanıyor illa demem mi lazım negatif yüklü üzerinde bir enerji var bırak onunla hiç kimseyle evlenemezsin şu an üzerinde iken

0|0
    0|0
    • neden benden kaynaklanıyormuş

• nısanlına patlaman normal ama bu durumun ustune dur kendını göster

0|0
    0|0
  • doğru yaptın da ist'te kalcak yerleri belki problem yapmıştır

0|0
    0|0
  • Ufff fena sekilde gelin kaynana kavgasi var

Cocuga acidim :-)

0|0
    0|0
    • kaynanayla tartışmıyorum ki nişanlıma söylüyorum

• sana tavsiyem takılma bunlar evlilik sırasında strese hiç gerek yok varsın o gün gelsinler. Dertsiz başına dertmi arıyorsun belkide kalabalık oldular sizi düşündüler neden hep kötü düşünmek zorundasınki. Zaten direk sana kastı olsa oğluna almaz. Kusura bakma ama bu kafayla gidersen evliliğinin mutlu olabileceğini sanmıyorum.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Cok sacmalamıssın farkında mısın ?

Uzak yerde oturuyorlar, erken gelip sıkıntı vermek istememis olabilirler.kalacak yer ve diger malumatlar..

Evinde kalmıslar kullanmıslar..ne yapsalardı ? ogullarının evi kendi evleri, aceleleri vardır temizleyememislerdir ama bana sorarsan temizlemek zorunda da degiller.

0|0
    0|0
  • sizi düşünmüş olabilirler mi? malum yatılı misafir,kalabalık olunacak falan.stresli zamanlar da olaya olumsuz bakmasan diyorum.

3|0
    0|0
    • kalacak yer sorun değil zaten nişanlımla evimiz hazır annemlerin evi var.

• işte hep erkeklere b.k atarlar.yok aile karışıyor cart curt.ama gel görelim ki kız aileleri de hiç aşağı kalmıyor maşallah.olay demek ki bireyler de bitiyor.sen bu kafayla daha çok ailenin lafını yersin arkadaş.

• e napıcam arkadaş

• Olur bunlar düğün üzeri belki işleri vardır. Onlarinda orada hazırlığı olabilir. Yanlış yapmışsın tabiki. Kina saati değil kına günü gelecekler...

0|0
    0|0
    • iyide kınadan sonra düğün için 10 günleri var.kına 12 eylülde düğün 22 eylülde

• Sakin ol takılma bunlara..

• durumları müsait gelip gidemiyosa o zaman kına günü 1 günün lafını yapmamaları gerekiyor.sonuçta oğlu evleniyo el gibi kına günü gelinirmi.

• amamn canım kendi kafana göre hazırlığını yaparsın.. opnlar olsa emin ol rahat olmazsın ... kayınvalden şimdiden kıskançlık krizine girmiş inşallah aynı evde yaşamayacaksınz..

0|0
    1|0
    • aynı evde yaşamıcaz ben istanbulda yaşıcam

• hım iyyi iyi yoksa geçinemezsin o kayınvaldenle valla...

• Babanemde konyalı babam anacı aklın varsa konyalı biriyle evlenme çok fenalar çokkk

1|0
    0|0
    • konya ereğlili. artık evleniyoruz yapacak bişi yok:(

• istenmeyen bir gelin miydin? zorla mı aldılar anlamadım ki..öyle insanlar evet haz edilesi değil ama yapman gereken de mesafeni korumak.

0|0
    0|0
  • Keşke nişanlına kızmasaydın onun suçu yok ki

0|0
    0|0
  • ya nişanlınla evleniyosun işte başka şeyin önemi var mı?peh

0|0
    0|0
  • genelde gelinler kayinvalidenin kinada ne isi var derler benim bildigim :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...