Hızlı ve pratik şekilde karın kası yapmanın yöntemleri ?

Şimdiden başlayıp Temmuza kadar karın kasımı geliştirmek istiyorum. Bana pratik ve hızlı sonuç veren ( Baklavaların 1 yılda yapıldığını biliyorum , benimkisi 5-6 aylık olsun ) karın kası çalıştırma egzersizleri gerek .

0|0
5|10

En İyi Erkek Görüşü

• mekik çekmenin üstünde yoğunlaş tabi çeşitli mekikler , düzeli yaparsan 1-2 ayda farkedebilirsin kaslarını. 3-4 ay sonra kasmasanda ben burdayım derler.

youtubda " Get six pack abs in 6 minutes on your couch. This Works! " adlı videoyu izle burdan yola çıkablirsin

1|2
    0|0
    • Eyvallah . Aslında karın bölgemde azıcık göbek var. Ama yoğun bir şekilde çalışıp o kasları belirginleştiricem. Dik yürümek içinde faydalı

• Şimdi ben 4-5 ay boyunca mekik çekcem kasları oluşturcam ve sonra bu sarkmaya mı başlayacak?

• hayır sarkan tek yer kol ve gögüs olur

Kızlar Ne Diyor 5

• ben hiç sevmem bence uğraşma hele zayıfsan böylede iyisindir.

0|0
    0|0
  • sandalyede otururken bile ayaklarını yere paralel tutmaya çalış bir süre mekik yerine sırtustu yat ve ayaklarını yukarıda tut dizlerini kırmadan dayanabildiğin kadar bekle faydasını görceksn

0|0
    0|0
  • iğneyi alıcaksın karnına batırıp çıkarıcaksın batırıp çıkarıcaksın

0|0
    0|0
  • Sporda kiyak yok :)

0|0
    0|0
  • mekik:) bele zararliymis aslında ama balık ete 0 göbeğin sırrı o:) deli çekerim:)

0|0
    0|0
    • Karın kası olduktan sonra bel kimin umrunda :) Dik ve dengeli yürümek istiyorsan karın kasın olmalı. Kaslarında ağırlığı var. Karındaki kaslar ağırlık yaparak dengeyi sağlıyor ve dik yürüyorsun

Erkekler Ne Diyor 9

• Kısa sürede karın kası geliştirecek hareketler link

1|0
    0|0
  • diyet yapmassan asla six packleri göremezsin sana vucutcu olarak söylüyorum bunları cünkü mide kaslarını görmen için belli bi yag seviyesine düsmen gerek ve belli bir deri altı suyun vucuttan cıkmıs olması gerek bunun içinde beslenme %85 %15 egzersiz ...

0|0
    0|0
    • yaa o kdr önemli demek beslenme,ama egzersiz olmadanda olmaz tabi hiç !

• mide kaslarını büyütmen için mekik sart tabi ama beslenmende degişiklik yapmassan istersen günde abartmıyorum 10 bin mekik cek genede göremezzsin mesela yarısa girerken hiç mide calısmam normalde calısmam cünkü onu gösterecek zaten beslenme tarzın bu sporda bir söz vardır nasıl besleniosan osun die aynen de öylee

• Çok önemli bir noktaya vurgu yaptın arkadaşım. Peki beslenmemizde nasıl bir çizelge izlemeliyiz? Vücuttan anlayan birini görmek güzel. Ne gibi değişiklikler yapmalıyım neleri sık yemeliyim nelerden kaçınmalıyım ?

• Boyum 1,67 acaba bende yapsam komik mi dururum :)

0|0
    0|0
  • (bkz: yaz geliyo tatilde kız lazım)

0|1
    0|0
  • göbek yap türk kası de

0|0
    0|1
  • Sana P90X programını öneririm.

Ama

Kaldırabilir misin bilemiyorum.

Bir araştır yine de.

0|0
    0|0
  • mekik sadece antreman kısmı kardeşim önemli olan beslenme vücut geliştirmede en önemli bölümler beslenme ve uykudur zaten antreman sonra gelir...Sen istediğin kadar mekik çek bolca yağ tüketirsen şeker tüketirsen o karın kaslarını unut :)

0|0
    0|0
  • Bunun pratiği yok malesef.. Ölene kadar leg up crunch yapmalı ve vücut yağını minimumda tutmalısın..

0|0
    0|0
  • mekik işe yaramaz, plank abs ekzersizlerini dene ancak zordur.

0|0
    0|0
Yükleniyor...