Kapat

Hükümeti devirince ne olacak?

sorum gayet net.. Yani devrimci kardeşler hadi hükümeti devirdiniz... Ya sonra? ABD mi, Kılıçdaroğlu mu yoksa bahçeli mi gelecek başımıza? Yoksa aranızdan bir temsilcimi seçeceksiniz? En azından alternatif biri vardır aklınızda belki.. Kesinlikle parti tutmuyorum hepsi aynı halt çünkü ama bu direnişin amacı ney yani bizim haklar ne olacak? sökülen kaldırımın, yakılan otobüsün kırılan camların parasını niye benim emekli babamın cebinden engelli annemin maaşından ödeyelim ki? El insaf..

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• Biliyormusun ne olucak halk kazanacak senin baban kazanacak engelli annen kazanacak o zaman emekçi kazanacak kardeşler kazanacak.. 915 bin tl bir uçağa verilmeyecek o zaman 52 bin tl başbakan kızı maaş almayacak o zaman 17 bin faili meçhul olmayacak doğuda o zaman 12 yaşındakı çocuklar terörist diye 13 kurşunla öldürülmeyecek ..

1|3
    0|4
    • he yani polise taş atarak sizin gibi düşünmeyenlere dayak atarak diğerlerini ötekileştirerek özgürlüğü tek taraflı yorumlayarak vatana maddi ve manevi zarar vererek ülke düzelmez adamım ...

• güzel cevap da sen kimsin?

• kim

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 10

• Neden tayyibin oğlunun gemiciklerinin parasını biz ödüyorsak,

neden meclisteki hainlerin maaşını biz ödüyorsak,

Neden makarnacı kenelerin sırf biraz daha kanımızı emsinler diye milli gelirin peşkeş çekilmesine müsade ediyorsak o yüzden.

3|1
    0|2
  • Boşver parayı, maaşı felan...

Bu gitsin de gerisi mühim değil düşüncesi mevcut şu an, benim gördüğüm bu

Ben şu an sabit bakamıyorum olaylara, çünkü her alanda kendimize zarar vermekten başka bir b.k yediğimiz yok.

cut.

0|3
    0|0
  • Bunlardan daha iyi olacağı kesin Milletini seven birisi gelir daha iyi olur

bu arada devrimci değilim hemde gizli değilim

0|1
    0|0
  • hükümet devrilmez.senin verginden ödenmiyor o zararlar.o insanların vergisinden ödeniyor.sıkıntı yok

3|1
    0|2
  • Hükümeti devirebilecekleri falan yok kendilerince devrimcilik oynuyorlar işte

0|2
    0|2
  • "ABD mi"den sonrasını okumadım.

0|0
    0|1
  • ne olucak bu sefer yeni geleni devirmek için uğraşacaklar

0|2
    0|0
  • siyaset ilgi alanıma girmez o yüzden cevap veremem ama sende haklısın bence

0|1
    0|0
  • Bu direnişin amacı ney biliyormusun; ben yiyemedim al sen ye! Anlayan anladı !

0|0
    0|0
  • önceden barışçıl olan gösteriler, ortalığın iyice karışmasıyla şiddete dönüştü. oyum bahçeli ye...

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 2

• amaç devirmekten öte yanlış giden şeylere dur demek bunu göremeyen gözlere asıl el insaf neyi doğru yaptılar ki koyun gibi güdülelim mi diyosunuz yanlış birşeyler varsa tabiki tepki verilir tepki sadece devirme amaçlı değil sesimizi duyun bize kulak verindir bunu anlamak lazım tabi önce cebinizden çıkan paralar sadece eylemden mi önce neleri götürüyolar bunlara uyanın biraz ondan sonra sokağın halkın sesine kulak verin sokakta her tür ideoloji bir noktada birleşiyorsa yanlış giden bişeyler var demektir hiçbir siyasi partiyi katarak yorum yapmıyorum çünkü amaç particilik değil haklarımıza yapılan saygısızlık ülkenin içinde bulunduğu durumdur asıl buna uyanın...

0|1
    0|1
  • İnsafı sizden öğrenecek değiliz .

0|1
    0|3
Yükleniyor...