Biz gerçek olimpiyatları 1453 yılında yaptık zaten 2020 de yapsak n'olur yapmasak n'olur ?

Biz gercek olimpiyatlari 1453 yilinda yaptik zaten 2020 de yapsak nolur yapmasak nolur dimi :))

0|0
1021

En İyi Erkek Görüşü

• yahu ne olimpiyatmış kankışım olmayı versın sankı kım gıdıpte ızleyecek beşiktaşın maçlarını ızleyın olimpiyat havasından fazlası var zaten

1|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 20

• :D Yahu kendi tarihini bile parçalara bölüp kısım kısım, kısır siyasetine alet edip kendi kendini rezil eden bir halk var mıdır bu çoğunluğa erişmiş. Küçük tayyibe bak sen. Daha kıl abisi, daha kıvrılcak kadayıf olacak.

1|2
    0|0
    • Alakasızlığın ala işte! Geçmişle övünenler bugün hiçbir şey yapmayanlar...

• Neyin ezikliği abi bu soruya bak:D lan alt tarafı bir olimpiyat bırak vermesinler çokmu şey kaybettik alamayarak?

0|1
    0|0
  • valla hiç üzülmedim bu kadar savaş isteyen bir ülkeye verilmemesi gayet normal.. yoksa neden ikinci defa tokyo seçilsin ki ?

0|1
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Adamın asabını bozmayın

0|2
    0|0
  • geçmişi bir kenara bırakıp ileriye bakmak gerekir. ergen taraftarların sahip olduğu düşünce.

+ biz sizi bir keresinde 6-0 yendik

- olsun bizim uefa kupamız var.

aynen böyle çocukça bir düşünce. büyüyün biraz.

1|2
    0|0
  • Alakaya maydonoz.

0|2
    0|0
  • 2020yi de alaydık fena olmazdı hani

0|1
    0|1
  • e yanii :D :D

0|0
    0|0
  • doğru yunanlarılar herkesten önce yaptı yapmalarına ne gerek vardı ki

0|1
    0|0
  • 1453 te İstanbul' u almasaydık zaten bu şehre şimdiye kadar yüz kere olimpiyatı verirlerdi ama olsun İstanbul bizim ya olimpiyatı verseler ne olur vermeseler ne olur

0|0
    0|0
  • SEN ÇOK YANLIŞ GELMİŞSİN

0|0
    0|0
  • Hâlâ olimpiyat diyo ya, vur kafasına ölsün :@ hıammınaa

0|0
    0|0
  • ahh ahh ne dyim bilemedimm çok kitap oku

0|0
    0|0
  • farklı bakış açısı ama geçmiş geçmişte kaldı.Geleceği düşünmeyenin geleceği olmaz

0|1
    0|0
  • yapsak cok sey olur gelir prestij artar

0|0
    0|0
  • Olsun onlarin UEFA kupasi var pardon olimpiyat diyoduk dimi :P kismet degilmis :)

0|1
    0|0
  • bize her yer olimpiyat :DD

0|0
    0|0
  • link 915 bin tl bir uçak için sadece benim vergimle verilmişse bu para eğer olmaz olsun öyle olimpiyat

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Yüzlerce yıl öncesi yapılan şeylerle övünmek hoş bir de bunu tekrar edebilecek nitelikte olsak.

1|2
    0|0
    • Yüzlerce yıl öncesinde şimdiki adamcıklar yoktu . Korko yoktu cesaret özgüven vardı ki İstanbul şuan Türkiye'nin

• Olimpiyat gibi bir uluslararası sportif faaliyeti, kahpe bizans ile şanlı Osmanlı arasındaki çekişmeye benzetmek hangi akla hizmet eder ben oraya takıldım.

• Yüzyıllar öncesi ile şimdiyi kıyaslamak saçmalıktan başka bir şey değil.Saçma çünkü ne aynı zaman aynı imkanlar aynı durumlar var ne de aynı insanlar var.En saçması da Dünya değişirken ilerlerken geçmiş şunu yaptık diye övünüp oturmak yerine dünya ilerlemeye çalışırken bizim "oo atalarımız var neler neler yapmış" tavrında olmamız.Demezler mi insana "Ataların yapmış da sen niye onun üzerine yatıyorsun emek harcamıyorsun uğraşmıyorsun ilerlemiyorsun?" Derler diyorlar da.

• He canım he

0|1
    0|0
  • Provokasyon ve Neo Osmanlıcılık terk...

1|2
    0|0
  • bu kadar içinize oturduğunuzu çaktırmasanız hoş olurdu tabi .s

0|0
    0|0
  • Bir kere Tokyo ilk kez yaptığında 1960 yılıydı, savaş isteyen ülke ne demek amk? İstiyorum lan istiyorum var mı? Orada binlerce bebek katlolurken nasıl kıçınız rahat oturabiliyorsunuz?

0|0
    0|0
  • Züğürt tesellisi

0|1
    0|0
  • 1453le gurur duyarım. Ama bu da gerekliydi.

0|2
    0|0
  • Öyle değil işte

Geçmiş geçmiştir , geleceğe bakılmalı .

0|1
    0|0
  • ellernden öperm :D

0|0
    0|0
  • Olsun bunu da yapsaydık :)

0|0
    0|0