Alkım'ın yaptığı çılgın indirimlerde kitap almanın hazzı bir başka mı?

senelerdir hasretle baktığım, kütüphanelerden alıp alıp okuduğum, hayatımın anlamı, büyük aşkım ( Poe ) bütün hikayeler kitabını 75e değil 37,5'a aldım. delicesine mutluyum. sizin de böyle indirimde alıp çılgıncasına sevindiğiniz şeyler oluyor mu?

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Alkım kitap evinden vaktiyle epey kitap almıştım :) Kadıköy'deki şubesi yeni yerine taşınınca boş bulduğum her an gidiyordum bazen tek başıma bazen arkadaşlarımla, çok çeşitli kitaplar vardı inanılmazdı. Ne olduysa ekonomik krizden sonra alkım küçülmeye başladı, altına kahve dünyası açıldı, üstüne bilmemne kafe, kitaplara ayrılan alanlar çok daraldı, vaktiyle koca bir kat ayrılan kitap türleri bir kaç rafa indirildi o andan itibaren soğudum ve de internetten alışveriş yapmaya başladım, zaten %25-%50 arası indirimle kitapları alabiliyorken ve de yukarıdaki saydığım nedenleride ekleyince uzun bir süre önce alkım benim için bitti artık sadece internette almayı tasarladığım kitaplara bakmak için gidiyorum :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• o kadar da değil adamlar indirim yaptık diyorlar ama 1 tl ye çok dandik şeyler satıyorlar. tamam bir hizmet öğrenciye ama . ona bakarsan akmar da neler var neler.

0|0
    0|0
  • evdeki bütün kitapları kütüphaneye verdim üyelik aldım. hemde sessiz bir ortam güzel oldu bence.

0|0
    0|0
  • yoldaki korsan satanlar ne güne duruyor 1 kitaba okadar para vermişin

0|0
    0|0
  • ben kitap sevmem

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Evet onu ben de alıcam, ne zaman aldın, hala indirimde mi? Edgar Allan Poe'yu çok seviyorum.

0|0
    0|0
    • iki gün önce aldım hala indirimdedir. kadıköydeki alkımda hemen girişte görürsün.

Yükleniyor...