Ayrılıktan 10 yıl sonrasını düşünün...

.arkadaşlar yeri geliyor sevgilimizden ufak tefek nedenlerle ya da gerçekten büyük sebepler yüzünden ayrılıyoruz..haklı olduğumuz ya da haksız olduğumuz zamanlarda oluyor elbette

derler ki unutursun zamanla ya da daha iyisini bulursun.peki hiç düşündünüz mü ayrıldığınız o sevgilinizle 10 yıl sonra karşılaşsanız ve ikinzde artık aileye karışmışsınız.çoluk çocuk ve eşe sahipsiniz.genede ne duygular içinde olacağınızı düşündünüz mü?neler hissedersiniz?

tabi bunu herhangi bir sevgili için değil gerçekten sevdiğiniz ve ayrıldığınız kişi için soruyorum..

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• Şuankine yine aşırı bir şekilde bağlıysam ve seviyorsam ne kadar eski olsada ne kadar sevmişsemde geride kalmıştır gülerim geçerim.. herzaman daha çok seveceğin kişiler çıkar zaman lazım gelipte 25de ayrılır 27de evlendiysen bulduğun eskiye göre daha kötüyse ozaman sorun sana ait.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

Kızlar Ne Diyor 2

• Düşünmemeyi tercih ediyorum.

1|0
    0|0
  • düşünmek dahi istemiyorum çok kötü birşey hayatımda sadece birini sevdim 3 senedir hala onu seviyorum baskasınıda sevemiyorum onu oyle gormek cok acı verici olurdu

1|0
    0|0
    • gerçekten öyle.ben bazen bu soruyu düşünüyorumda çok kötü bir durum Allah kimsenin başına vermesin.ilşk aşklar unutulmuyo hiçbirzaman.başkasını seversin ama o bir başka oluyo ve kalıyo insanın içinde

• hayırlısı sizin için

• amin herkes için

Yükleniyor...