Hiç unutamadığınız komik anılarınız var mı?

Ben yine sıkılıyorum dicem sizden korkar oldum :D

napım ister istemez bişeye canım sıkılıyo ve Şu an içim patlıcak gibi o derece :( nesen sorum

hiç unutamadığınız komik anılarınız varmı?

anlatın bende gülcem söz :D

0|0
2|18

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 17

Kızlar Ne Diyor 2

• ALINTIDIR .

Lan size bişey anlatıcam. :D :s:As:AsD:Af Bir kere kuzenimle Mc Donalds’a gittik. Milkshake içicez. Ama ilk kez içicez tamam mı :D ASdAS.f Neyse almak için sırada durduk karı boyutunu sordu tamam mı bende orta boy alalım dedim. Şimdi büyük alsam, ya tadını beğenmezsek. Küçük alsam da ayrı bir eziklik. Paraları verirken kuzenim kulağıma fısıldadı, ”Senin ben amk. Gerizekalı bilmediğimiz şey için bu kadar para ödedik. Bari adam akıllı menü alır karnımızı doyururduk malsın mal. Hele bir içme onu var ya kafandan aşağı dökmezsem neyim. ” Gülicem, gülemiyom da. Sonra kadın hazırladı işte bir de çilekli almışım. Kadın sordu ”Üstüne çikolata koyak mı” diye. Bende ”Olur.” dedim. Bak, bak zekaya bak. Çileğin üstüne çikolata. Öğğ. Neyse işte aldık bir yere oturucaz kuzenim yine kulağıma fısıldamaya başladı, ”Kabını bile eve götürecez tamam mı! Kabını bile!” Oysa ki o kadar pahalı değildi yani. Büyük ihtimalle aç olduğumuz halde ben onu içecek almaya zorlamıştım o yüzden kızmıştı. Ondan önce de lunapark’a gitmişiz para da yok. Neyse. İkimizde aldık delmeye çalışıyoz işte o zımbırtıyı. Kuzenim deldi ulan benim ki delinmedi . Yakışıklı garson da bana bakıyo delircem. Sonra garson’a döndüm gülümsedim. O’da ”hızlı yap.” anlamında işaret çaktı. Çubuğu bir bastım o kapak mıdır nedir ikiye ayrıldı. Ya dedim öliyim ben burda. Kuzenim gerizekalısı da karşıda gülmekten ölecek gerizekalı. O yakışıklı dediğim hayvan garson da güldü bende bozuntuya vermedim. Sonra işte kuzenimle aynı anda tadına bakmak için abandık pipet’e. Lan çekiyorum çekiyorum gelmiyo. Bu ne amk . Sonra kuzenimin ağzı pipette bana kaldırmış kafasını bakıyo ”La bu gelmiyo” . Yemin ediyorum orda bir gülmüşüm ki. İyi ki de ağzımda bir şey yokmuş. :DD:Dd. Sonra işte bu içebildi ben yarısına kadar dayandım. Sonra buna verdim içemedi. Çöpe attık. Kafama vura vura eve götürdü sonra da. :D Bu da böyle bir anı’m dı paylaşmak istedim. :D Belki komik gelmemiştir böyle anlatınca ama yaşarken çok komikti ya :DASDa Ha bu arada en önemli ayrıntıyı unuttum. Sonra kuzenimle o garson çıktılar.

1|0
    0|1
  • bi dayağı hakettin :D

esilayla toplaşım seni pıçaklıycaz bigün olcağı o :D

şimdi hangi hikayemi anlatcağımı bilemedim hepside çok komük küçüklüğümde :/ sgfsdf

1|0
    0|0
Yükleniyor...