Kızlar ayaklarınıza hiç iltifat edildi mi?

Ayaklarınızla ilgili hiç iltifat aldınız mı? aldıysanız nasıl karşıladınız? Özellikle sevgilinizle böyle bir iltifatta bulunsa ne yapardınız? Kız arkadaşımın ayakları çok güzel bununla ilgili iltifat yapsam kızarmı diye düşünüyorum?

0|0
7|3

En İyi Kız Görüşü

• Eski sevgilim etmişti ne güzel kibar ayakların var diye ben de şakasına öpmek ister isin dedim bana fetiş gibi baktı sonra gülüşmüşük. Sana gelincede hiç bir şey olmaz içinde fesatlık yoksa öyle algılamaz kesinlikle

0|1
    0|0
    • Öpmek istermisin dediginde gercekten öptümü peki. Veya öpmek isteseydi izin verirmiydin?

• Beni ümitletdin biliyormusun. keske benim arkadasimda izin verse. ben harika kokuyorsun ayaklarinda oyledir bir koklasam deysem diye saka yollu soylemistim pek guzel tepki almadim. senin sevgilin kadar sansli deglim

• yaa nolcak be ayak alt tarafı o da vücudun bir parçası sonuçta temiz olsun yeter hee fetişlik şeyinden bende hoşlanmıyorum ama insan sevdiceğinin ayaklarını avuçlarına alıp ısıtmazsa nerde kaldı erkeklik :)

Kızlar Ne Diyor 6

• evet etti erkek arkadasım ve hoş birsey yani :)

0|1
    0|0
  • Bana ayaklarımla ilgili bir iltifat yapılmasın

0|0
    0|0
  • Evet,ayakların pamuk gibi bembeyaz bide yumuşacık çok güzel ayakların var dedi ve benim çok hoşuma gitti.Eminim kız arkadaşınında hoşuna gider.

0|1
    0|0
  • neden olmasın benim sevgilim hoşlanıyor ayaklarımdan ayaklarımı sevmesi benimde hoşuma gidiyor

0|1
    0|0
  • öyle bir iltifat yapma

0|0
    0|0
  • edildi güzel bişiy erkek arkadaşım etmişti ayakkabı denerken magazada beğenilmek güzel ayakdan bile olsa:D

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Fetishist değilim ayaktan iğrenirim. Popo, meme varken ayak ne amk?

0|1
    0|2
  • Ortaokulda bir arkadaşım vardı sevgilisine ayağını yalarım onun çoraplarının pisliklerini aflan yutarım derdi :(:( o günden bu yana ayaklardan tiksiniyorum.

0|0
    0|0
  • Sanırım bir fetişçisin.

Ayağı güzel olan kızlar ilk duyduklarında bunu biraz garipserler ama bir kaç saniye sonra teşekkür ederler. Çoğu ayaklarına iltifat edileceğini bilemez çünkü.

Unutma ki, ayağı güzel ve bakımlı olan kız, daima güzel ve seksidir.

1|1
    0|0
Yükleniyor...