Cazibenizi kullanır mısınız? Neler yaparsınız?

Kızlar sorum size...

Diyelim ki sevgiliniz/flörtünüz var ya da olmasını istediğiiniz birisi var. Çekiciliğinizi, cazibenizi kullanır mısınız? Karşınızdakini cezbetmek için neler yaparsınız/ yaptınız?

0|0
12|4

En İyi Kız Görüşü

• gözlerinin içine gereğinden uzun bakarım konuşurken falan, ama öyle olunca çekiyo o gözlerini bir süre sonra niye böyle oluyo yaaa...

0|0
    0|0
    • Seninle aynı düşünceleri paylaşmıyor olabilir mi?

• geri dönüş yokkk...:)

• Alacağım olsun o zaman ):

Kızlar Ne Diyor 11

• sevgilime karşı kullanırım tabiki kullanmazsan da kullananı bulur diye düşünüyorum o yüzden bütün dikkati bende olmalı ve bende olur zaten :D

0|1
    0|0
    • zekıce bı yaklaşım

• cepte diye düşünmem canı isteyen çekip gidebilir kimse ayağından zincirle bağlı değil sadece o benim sevgilimse tabiki aklını almayalım ki benden başkasını görmesin gözü görürse de kendi bilir o kaybeder sıkıntı yok

• aksine bir yorumum olmadı

• cazibe mi, o ne demek :D

0|0
    0|0
  • sevgilim varsa ona neden kullanmıyım ki ? ama olmayan birisini istesemde elde etmek istesemde kullanmam o kullansın :D

0|0
    0|0
  • benim havam yeter hıhh ^_^

0|0
    0|0
  • benim k.ımı kaldıracak halim yok kaldiki cazibemi kullanıyım

0|0
    0|0
  • Özel olarak bir şey yapmıyorum.

0|0
    0|0
  • :/

0|0
    1|1
  • hayir.kendimi cazibeli ve cekici sanacak kadar ozguvenim yok.komik duruma dusmemek icin oyle seylere kalkismam.

0|0
    0|0
  • Hiç cazibeli degilim.

0|0
    0|0
  • elde etmek ıcın kullandıgım zamanlar oldu evet .

0|0
    0|0
  • kullanmam beynimle yüzümü sevsin

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• link gerekyok.

0|1
    0|0
  • Bunu kullanamadıkları için, cazibelerini kulalnırlar, evet ;

link

0|0
    0|0
  • Bizim kizlarda cazibe falan yok ya. Bunlar bir erkek gördüklerinde biyiklarini buruyolar anca.

0|0
    0|0
  • bana akrşı kullananlar olduda hepsini toplasan 1 cazibe etmezdi o yüzden işe yaramadı .

0|0
    0|0
Yükleniyor...