Siz olsanız ne yapardınız?

bir ay önce btmiş bir ilişki.terkeden karşı taraf.güven sevgi saygı kalmadı dye çekti gtti.her mesaj atışmda ters davrandı.hastalğnı sorduğum halde uf ya bir mesaj atma dye cevap ble attı.yollar tamamen ayrıldı.bu kız hasta göğsünde kitle var.şimdi sadece hastalğnı sormak için mesaj atmak istiyorum onu düşünüp destek olmak istiyorum ama...

ya yine ters cevap atarsa?

yada seni ne ilglendirir derse?

yada mesaj atıp durma dye söylerse?

en azından eski günlerin hatrına atayim dyorum.

aradan zaman geçipte hastalğmi bldğn halde bir mesaj atmadın felan dermi pisman olmayayim dyorum...

Güncellemeler:
oh be attım sonunda iyiyim dye cevap geldi.içmde rahatladı vicdanımda:) teşekkürler arkadaşlar

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• msaj at durumunu sor terslerse de seni merak ettiğim için mesaj attım rahatsız etmek için değil düşünceli hareketime düşüncesizlikle cevap vermen bütün merakımı yok etti cevaplamana gerek yok artık dersin

0|1
    0|0
    • ama sonucunda o ters cevap almak yıkar beni.ben büyüklük yapmış olsamda:(

• peki teşekkür ederim yardımin içn

• rica ederim

Kızlar Ne Diyor 3

• atmalıısn.son defada kötü birsey derse sakın arama

0|0
    0|0
    • ama hep son defa diye diye her seferinde ters cevaplar aldık.bu seferinede dayanamam.ama vicdanımda el vermiyo:(

• yazma hic bence bosver

0|0
    0|0
  • Bence yaz ne kaybedersin ki eski gunlerin hatrina en azindan

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Zaten İsteemiyorrr Seni Neden Ters Cevap Duymak İstiyorsunki Kendi Haline Bırak Zaten Hep Gider Diye Korktuğundan Başına Çıktı Böyle Rahatça Sana Birşeyler Söylemesine İzin Verdikten Sonra Sana Her İstediğini Yaptırır. Ağır Ol Batman Gelesin Hafif Taşa Göt Silerler.

0|0
    0|0
  • sen hala ututamamışsın belli at kardeşim inşaallah iyileşir ve tekrar mutlu olursunuz senin istediğin de bu değil mi

0|0
    0|0
    • valla aynen öyle kardeşim ya.ama eski kz arkadaşmda olsa ters cevap almak üzer beni...

• ne yazdın merak ettim...

• -iyi aksamlar rahatsız etmek istemiyorum ama hastalığnin ne durumda olduğunu merak etmişim sadece.nasl oldun iyisindir inşallah?

-iyiyim

-teşekkür ederim anlayışın için.son olarak benimde yapabileceğim bişey varmı?

-teşekkür ederim

-ben ederim asıl.iyi akşamlar...

dedim ve bitti:)

Yükleniyor...