19 Yaşındayım Uzamak istiyorum Ne Yapabilirim

Bu boy uzatıcı haplar işe yarar diyorlar Siz Ne öneririsinz Alıyım mı yoksa başka bişey yapmamı mı önerirsinz,?

Güncellemeler:
Boyum 1.78. 16-18 yaşlarında düzensiz uykum vardı heralde ondan uzayamadım diye düşünüyorum...

0|0
5|9

En İyi Erkek Görüşü

• Ben 17 yaşından 18 yaşına kadar 12 cm uzadım. Süt+ basketbol. Ailemde kısa değil orta boyludur. Abim 1.78 boyunda. Ben şuan 1.82 yim. Ve uzamam tam olarak daha durmadı 1.85 i görürüm heralde. Günde 200 defa zıplıyordum ben. Tavsiye ederim.

1|1
    0|0
    • Vay*:D 200 defa ha :D

• eyw

• Rica ederim.

Kızlar Ne Diyor 5

• bence yapıcak bişey yok. bende bugün bir endoktrine gittim. 19yaşındayım yaşın geçmiş ve 1.44 üzeri olduğun için sana iğne yapamayız ama spor önerebilirim dedi.işe yarayacagını sanmıyorum ama sen yine de bir endoktrin uzmanına görün

0|0
    0|0
    • One be :D ENdoktrin

• :D gitmem lazm :D

• bende onu diyorum işte :)

• basketbol, barfiks, koşu...

0|0
    0|0
  • Basketbol oyna :)

0|0
    0|0
    • Bu saatten sora basketbol la zor gibi görünüyor

• yüzme kesinlikle

0|0
    0|0
  • Kıkırdakların kapandıktan sonra neye yarar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• biraz çok geç gibi :D

0|0
    0|0
    • Biraz çok geç gibi nasıl oluyor biraz mı çok mu karar vaer :D

• 1,78 az bir boy değil ki :)

ne olacan basketbolda pivotçu mu olcan :)

bu yaştan sorna fazla boy atacağını sanmıyorum, en fazla 1-2 cm daha uzar belki

0|0
    0|0
  • Bi ilaç çıkmış kıçına sürüyormuşun :)

0|0
    1|0
    • Sür kıçına o zmn Kıçındaki kılları beynine alsınlar

• :D benim yanımda kısasın benim boy 189 bide sakalların çıktıysa uzamayı unut

• 2 yıldır çıkıyor :D

• barfiks demirine asıl ama uzamaz gibi geliyor bana :D

0|0
    0|0
  • Basketbol oyna veya barfix demirine asılı kal boy uzatıyor oda

0|0
    0|0
    • Barfix yok etrafta Kapı barfixi mi alsam acaba

• uzamak ıstıyorsan al hem onda daha rahat edersın kapıya as asılı kal bana fıtness hocası öyle dedı

• öncelikle bir doktora görün muhtemelen vitamin yazar ve işe yarayan vitaminler var

0|0
    0|0
    • Hangi doktora gidecem onu bilmiyorum işte :D Hangi bölüme

• daha uzamazsın kardeşim boyun gayet de iyi

0|0
    2|0
  • Benim boy 16 yaşımda 1,80 di sana hikayesını anlatayım uygula :D annem beni küçüklükten ekmekli yoğurta alıştırmıştı uzun süre tok tuttuğu için birazda şeker atardı bende alışkanlık edinmiştim saffım daha her sabah yerdim :D sonra 14 -15 yaşlarıma gelişme yaşlarıma gelince çat diye boy bir attı herkesin ağzı açık kaldı şuan 1,85 im hedef 1,90 bunun için ilave olarak bide bal yapcam sanada tavsiye her akşam veya sabah balla yoğurdu karıştır her bal yoksa yoğurt ye 3 cm en az atarsın erkeklerde boy 21 yaşına kadar atıyor bide düzenli uykun olsun büyüme uzama hormonları uyuyunca daha çok çalışıyor

1|0
    0|0
    • Ballı yğurt mu igrenç be abi :D 2 sini ayrı ayrı yesek olmuyor mu

• Sana öyle adamların fotolarını atarım 185 Unutursun Kenan İmirzalıoğluna benzemeye çalışmayı

• ben ona benzemek istemiyorum ki yani hiç sırık gibi durmuyor 1,85 olduğum fotoğrafta bile belli olmuyor anca ölçünce ama 1,90 üstü olunca bariz belli oluyor

Yükleniyor...