Bacaklarim cok kalin, nolur yardimci olun. Herkese benden +1 :(

Bacaklarim oldukca kalın, üstelik bide baya kaslı. Ne yapsam eritemiyorum, spor salonuna yazıldım. Başka ne önerirsiniz?

Güncellemeler:
Kemiklerim iri, 172 boyunda 69 kiloyum :/

0|0
4|18

En İyi Erkek Görüşü

• spor ile erimez dahada kas yaparsın bacaklarının yapısı kemik yapından kaynaklanmakta yağ değilki bu erisin incelsin hem böyle ufak tefek şeylere takılma öylede seven var mesela ben kalem gibi zayıf çelimsiz olanlardan hiç hoşlanmam helhasılı boşuna uğraşma diye söylüyorum kemik yapını değiştiremezsin tam tersine kas yaparsın bu seferde çok kaslı bacaklarım die yakınırsın :)

1|0
    0|1
    • Koşuyorum, bisiklet sürüyorum, pilates yapiyorum. Umarim erir :/

• oo gel sen benimle evlen dert tasa kalkar ortadan :p

Erkekler Ne Diyor 17

• Ben böylesini ararım böylesi de zayıflamaya çalışır deli mi ne :)))

1|0
    0|0
    • Hahah, niye kalin bacak severki bu erkekler :)

• Tamam sevmeyiz iğrençsin rezilsin. Oldu mu? Rahatladın mı?

• Bence kemiklerin iri falan değil kilolusun kilo vermen lazım senin. 69 kilo normal ama zayıf olmak istiyosan 61-62-63 civarı olmalısın zayıf değilsin yani. Normal derken vücudun yağlıdır şuanda

1|0
    0|0
    • Güzellik açısından bence bildiğimiz çok ince manken bacağının biraz daha kilolu olanı en iyisi bence. Yani dediğim civardaki kiloya gelince öyle olur heralde bacağın

• Kemiklerin kalınsa yapacak bir şey yok maalesef.

1|0
    0|0
  • Spor salonuna yazıl sonra git türkiye gülle atma takımına.

1|0
    0|0
  • belirli bölgeleri zayıflatan zayıflama merkezleri var oraya git

2|0
    0|0
  • kalın bacak sevilir, kilo vermeyi dene, veremiyosan giyim tarzını değiştirmekten başka şansın yok.

1|0
    0|0
  • Eee ne var Bunda ? Eva Andressa Gibi mi Bacaklarınız ? .) Ne GüzeL iste Kaslı sıkı Bacak daha ne istiyorsunuz .)

1|0
    0|1
    • O kadarda kalın degil ya :)

• Kilonuz Boyunuza Göre Fazlaymıs. Bacaklar Sıkı Cekici OLsun yEterLi bence .) Sizinkisi kaslı bir de Wowww .D Spor yapan hatunlar number one

• Kas derken mesela nasıl birşey Ama bacakların incelmesini istiyorsan Hızlı yürütüş en iyisi..

1|0
    0|0
  • spor yap sürekli koş faydasını görüceksin zamanla incelir zaten :)

1|0
    0|0
  • hergün sabah ve akşam 50 şer defa çömel kalk ara vermeden bunu yap göreceksin etkisini

1|0
    0|0
    • Bunu mutlaka denicem :)

• bana dua edeceksin fakat çömel kalka başlayınca ağrı hissedeceksin sakın ara verme aralıksız 50 yap ilerleyen zamanda artır 15 günde gör etkiyi

• bol bol yürü :D

1|0
    0|0
  • spor salonuna git taibo yap

1|0
    0|0
  • seven öyle sever ama

illa incelsin diyosan sporrrrr

1|0
    0|0
  • sorun edcek bişi yok seven böyle sevsin :)

1|0
    0|0
  • yürüyüş yap bacagın ıncemı olsun ıstıyorsun

1|0
    0|0
    • Yapiyorum zaten, tesekkürler :)

• Spor salonu zaten sana hertürlü yardımcı olucak

1|0
    0|0
  • çok gereksiz bir takıntı vücudunun doğal hali demek ki ince bacak sevilir diye bir şey yok boşuna dert etme aslında ayak bileginin falan resmini yüklesen daha saglıklı yorum alırdın

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...