İğrenç hissediyorum kendimi. Yılgınım,yorgunum.

Ailemle aram hep kötü. Ayrılar zaten.. Yalnız hissederim hep kendimi. 18 yaşındayım. Sevdim hemde ilk defa. Masumca, heycanlanmamı sağlayan, sesini özlediğim, hergün rüyalarıma giren birisini.Ama o beni hiç sevmedi. Biliyorum bu herkesin başına gelebilir. Ama iğrenç hissetmemin sebepleri var. Aynı sınıftaydık.Arkadaşlarına söylemiş sanırım benden hoşlandığını.Arabamızın plakasını ve babamın mesleğinide.. Görmüş sanırım. Herneyse, ben sessiz bir kızım arkadaşlarının imalarına da sessiz kalır hiç birşey söylemezdim. Abarttılar dalga geçtiler. Yine sustum. Bu defa sevdiğim kişininde bunlardan rahatsız olabileceğini düşündüm. Ona aptal gibi hep güvenirdim. Sonra ona uzaktan bakıyordum arada. Beni ekledi faceden. Kabul ettim. Yazmadı,yazmadım. Dondurdu zaten birkaç gün sonra ve 1-2 ay sonra tekrar açtı. O arkadaşlarının bana bulaşmaları, iğrenç şakaları devam ediyordu ve ben o salağı hala silmiyordum. Böyle geldi geçti zaman. Okulların kapanmasına bir hafta kala herkes rapor almışken facebookta o yine açıkken kardeşim ona ve başkalarına anlamsız "hjsdfhshk" gibi harfler yollamış. Gördüğümde ne yapacağımı şaşırdım hatta ağladım. Ve ondan özür diledim. Kardeşimin herkese yolladğını da söyledim. Oda önemli değil dedi. Ama bir hafta sonra okula karneleri almaya gittiğimizde arkadaşlarına mesajı gösterip benim ona yazıldığımı söylemiş. Ben çok kırıldım bu duruma. Çünkü ogün okulda benim yüzüme de bakmadı. Ve ben bunu arkadaşından öğrendiğimde onunla konnuştum. Hemde sert falan değil kibarca.. Basitçe bir hareket olduğunu kırıldığımı ona yazılack olsam bu şekilde yapmayacağımı söyledim. Saçma sapan cevaplar verdi. Sempatikliğinden yapmış..O öyle dedi diye öyle bir şey olacak değilmiş...Güvenmemek gerekiyormuş(arkadaşlarına).. Şu an hala arkadaşlar. Gayet mutlular..Olan bana oldu ben çok üzüldüm, üzülmeye devam ediyorum. Hatam nerede benim?

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• Birsey anlamadim kim kimle arkadas kimin eli kimin cebinde

0|1
    0|0
    • evet naasıl anlattım bende bilmiyorum. Sadece o ve erkek arkadaşları var hikayede gerisi ben..

• Özet istemiyorumm ki kanki ya:D benim hatam ne? anca bu salak şeyler benim başıma gelir.. Neyse zaten içimi dökmek için yazdım sanırım. Baksana herkes okumaktan sıkılmış olmalı. Teşekkür ediyorum sana.

• Rica ederim kafana takma fazla simdi okur onlarda :)))

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 1

• Sessiz kalmanda.safmisin kendini ezdiriyosun biliyosun neyin ne oldugunu hala cocugun pesindesin birak sunlari neyi takiyosun ki? İnlarin hicbirinde degil hata sende.annenle baban ayrilmis olabilir allah korusun ailenden birileride olmus olabilirdi.benimde annem babam ayri bende cok sorun yasadim ama en fazla 2 kere 3. Aptalliga girer artik.beni yanlis anlama aklini basina topla diye soyluyorum.

0|0
    0|0
    • Saflıktan değil eğer cevap verirsem,kızarsam iyice abartırlar diye düşünmüştüm. Ama susmamalıydım şimdilerde iyi anlıyorum. Ve peşinde değilim. Onu o gün sildim ben. Son konuşmadan sonra yani. Onu sevmek kendime hakaret artık. Ama üzüntüm geçmiyor durmuyor hep neden böyle oldu diye soruyorum

Yükleniyor...