Evli insanların aşık olması hakkında ne düşünüyorsunuz?

Soru çok açık işte. Evli insanların aşık olması hakkında ne düşünüyorsunuz?

0|0
9|6

En İyi Kız Görüşü

• Kimse kalbine söz geçiremez ama olmasa daha iyi. Sonu olmayan birşey.

0|1
    0|0
    • Güzel cevap; hiç olmazsa hiçbirzaman başına gelmeyecekmişçesine acımasızca yorum değil

Kızlar Ne Diyor 8

• Olabilir kınamamak lazım. Eşine sevgisi bittiğinde yeni arayışa giriyolar

0|0
    0|0
    • Gülme komşuna, Gelir başına... Tebrik ederim onaylamayabilirsiniz ama benim başıma gelmez diyemez hiçkimse

• Başkalarından mı bahsediyoruz?

Aşkı çoktan bitmiş olarak değerlendiriyorum,belki de kendince haklılar..ihanete meyilli değilse :/

0|0
    0|0
  • birbirlerine aşıklarsaa çok tatlı bişi bence ama başkalarına aşıklarsa boşanmaya kadar gidebilir

0|0
    0|0
  • karşındakine haksızlık öyle bişi olduğu zaman en doğrusu gidip eşine anlatarak gerçeği kimseyi enayi yerine koymamak en doğrusu

0|0
    0|0
    • Edeplice söylenip boşanmak istediğini beyan etmişse ama eşide bunu hiç umursamamışsa nolacak ?

• git ver dilekçeyi aysın bana kocam boşanalım dicek durumu açıklıycak umursamıycam yıkarım ortalığı ama gidenede engel olmam bir kere daha dene bence

• hepsinin gelmişine geçmişine ya. ayıp insan eşini düşünür çocugunu düşünür. ben 18 yaşında bir genç kızım babamın son 2 senedir hayatında biri var annem ne hale geldi benim gözümden göremiyor 1 senedir babam salonda yatıyor annemin suratına bakmıyor insan bari karısını düşünmüyorsa çocuklarını düşünür 28 senelik evlilikleri var ilk 26 yıllarına bakar özenirdim babam gibi kocam olsun derdim şimdiyse allah korusun kocam babama benzemesin diyorum benim babam bunu yapıyorsa herkes yapar artık bizler kimlere güveneceğiz? bir de eğitimci olacak kendisi. çocuklarına da mükemmel örnek.

0|0
    0|1
    • Baban ya da Annen sırf sizler için bazı şeylere katlanmış olamazlarmı ? ve şimdi sen çıkıp yine sadece kendi egon için adamı aşağılıyorsun alenen... Adam en azından sen kazık kadar olana dek beklemiş sabretmiş. burda mantıklı olan sonuç izlenip adam serbest bırakılmalı ki ileride daha kötü sonuçlara neden olmasın sizin bu baskınız

• Tercihine Saygılı olmayı denesen ?

• Babana karşı ters ya da karşıt tavır takınırsan onu kaybetme işini çok hızlandırmş olursun. Ama yanında olup onu anlamayı ve bu isteğin onun içinde neden geliştiğini anlamaya çalışırsan bence belkide gerikazanabilirsin

• Annemin mukemmel bir sözu var, "Göz bu dosta da bakar dusmana da" Herkes herkese asik olabilir, icinde kipirdamalar yasatabilir AMA sirf gecici bir heves icin yuva yikilmaz, sana kimin emek verdigini unutma! Selamlar, umarim her sey yoluna girer:)

0|0
    0|0
  • Kocamdan başkasını gözüm görmez.

0|0
    0|0
  • eğer bu aşk kocasına/karısına ise doğru karşılarım tabiii ama evli birisininnn başkalarına aşık olmasına pek sıcak bakmıyorumm

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• kalp bu sonuçta ama yine de insan kendini frenlemeli ve her daim sorumluluklarının bilincinde olmalı.

0|0
    0|0
  • karısınaysa soru n yok başkasınıysa ya bu deveyi güdecek ya bir evden gidecek

0|0
    0|0
  • olabilir ama yazık ya evlilikler bitiyor bence olmamalı

0|0
    0|0
  • Evli insanın başkasınamı aşık olması yoksa eşine yine aşık olmasımı?

0|0
    0|0
  • Yanlış bir şey ama kalp ferman dinlemez

0|0
    0|0
  • insan esine asik ve sadik olmali

0|0
    0|0
Yükleniyor...