Brumalı Galatasaray Real madrid maçını kazanabilir mi?

haftaya salı oynanacak Galatasaray Real madrid maçında galibiyete hangi takımı daha yakın görüyorsunuz ? benim görüşüm galayasaray sakin ve baskılı ve ataklarda etkili olursa maçı kazanırız

0|0
6|18

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 17

• Geçen sene Real Madride karşı oynadığımız futbolu oynarsak kazanmamız için hiçbir neden yok bu arada Madrid Galatasaray´a fark atar diyenler önce kendi hallerine baksınlar kazanabilirsin kaybedebilirsin önemli olan o tunruvada her sene yer almaktır çünkü Şampiyonlar ligine herkesi almıyorlar

2|0
    0|1
  • Dikkatli olmalıyız, takım kendine gelmeli, aksi takdirde fark bile yersek şaşırmam...

Brumanın ayrıca takıma alışması gerekiyor, bruma ile beraber kanatları çalıştırabilirsek tehlikeli ataklar yapabiliriz, fakat bu sefer affı yok bu maçın... Dikkatli olmak gerekiyor... Beraberlik bile avantaj bu aşamada.

3|0
    0|0
  • bruma dediğin daha 18 yaşında dünün çocuğu sadece sen değil genel olarak konuşuyorum gs'liler her konuda abartmayı çok seviyor.18 yaşındaki adamı dünya yıldızı yaptınız.sorunun cevabı da kazanamaz bu arada

3|1
    3|0
    • inşallah dediğin gibi olmaz

• inşallah ben her zaman desteklerim uluslararası maçlarda takımlarımızı ama mantığım real madrid'in alacağını söylüyor

• Benim gorusum o gruptan uefaya devam edebilmesi sans olur

2|0
    0|1
  • evimizde çok farklı oynuyoruz böyle maçları umutluyum galibiyetten / hoş geldin.

2|1
    0|0
  • Man utd ile oynadığımız ilk deplasman maçında galatsarayın oynadığı futbolu hatırlayın

kadro daha sağlam şimdi

aynı tempo aynı futbol düşüncesi ile reali yeneriz

3|1
    0|0
  • arsenali babamda yener dediler iki defa ellerinden kupa aldık schalke bayrakları açtılar Almanyayı fethettik geldik şimdi sıra madride geldi onları destekleyinde o menekşeleri gömdüğümüz gibi sizide gömelim...

1|0
    0|0
  • BALE alonso marcelo ısco sakat zaten.

Maç kesinlikle bizde 3-2nin morliylede alırız gibime geliyor.

Özilide gönderdiler zaten.

Bi cr7 var.

Bide ramos felan sakatlansa çok iyi olur.

2|1
    0|0
    • aynen kardesım sana katılıyorum daha oturmadı real kadrosu eksıklerı var +1

• geç onu sen. Sen brumayı transfer ederken adamlar bale yi transfer ediyorlardı..

1|1
    2|3
    • hep böyle diyorsunuz ama fos çıkıyor

• haha güldürdün :D senın mantıgına göre 15 sene sonra piyasada futbolcu kalmaz. Portonun sattgı oyuncunun haddi hesabı yokki buna ragmen başarılar o oyuncuları elınde tutsalar en iyi 5 takım arasına gier

• En iyi 5 takım arasına girmek başka şey şampiyon olmak başka şey. Yıllar önce de takımlar en iyi 5 takım arasına giriyorlardı ama herkesin aklında kalan tek takım var o da şampiyon olanlar. Küçük takımlar alt yapıdan futbolcu yetiştirip satarak para kazanırlar. Büyük takımlarda kendilerine daha başka gelir yolları bulurlar. Unutma artık futbol bir spor değil endüstridir. Takımlarda birer şirkettir ve değişik iş kollarında (yani branşlarda )faaliyet göstermektedirler. (BENCE)

• Bale & Ronaldo 5 tane atar.

0|1
    2|3
  • Kazanmalıyız...

0|0
    0|0
  • real de çok eksik var kazanırız.alonso varane marcelo bale kesin olarak yok.ronaldo belki oynabilir çünkü sakat.

1|0
    0|0
  • o işi geçiniz

0|0
    1|2
  • inşallah güzelim yaa :-) kazancazzzz başka caree yokkk drogbaaaaaa ve gooollll

1|0
    0|0
    • pozitif enerjiniz inancımız yeter :)

• muslera yeter ronaldoya

• ronaldo ve bale yetmez onlara bızım yureğimiz var... muslera canını ortaya koyar elınden gelenı fazlasıyla yaparr :-) kız sen galatasarayı bu denlı takıp edıyomusun ? :-) şaşırdım yemınlee

• sadece real madrid macını kazanmakla olsa kazanırız.

0|0
    0|0
  • galatasarylıyım itserim kazansın ama fantaziye gerek yok galiba...

0|0
    0|0
  • bu kız yine mi hesap açtı kendine yeter be kurtulamıyacakmıyız senden faceli kız

2|1
    2|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Bence defansa da çok önem vermeliyiz,ve Bruma için konuşmak erken diye düşünüyorum daha çocuk bismillah ilk maçına çıkacak :)

İnşallah iyi bir performans sergiler,erken belki ama ben yine de 4-4-4 diye bağırmaya hazırım..

1|0
    0|1
    • brumayı real macında oynamazlar bence hazır değil

• hiç ara vermemiş sonuçta ben brumadan çok umutluyum

• bruma gelecegın yıldızı 30 40mılyona satılacak ama fatıh terım oynamaz bence belki ikinci yarı amerhabaatla birlikte alır

• hayır kazanamaz

0|0
    2|1
  • hehe kazanırr hem o bruma nasıl isim yaa baklava adı gibi ...

0|1
    1|0
  • hoş geldin yeniden omega özlettin kendini canım takım tutmuyorum ama GS galip olur.

1|0
    1|0
  • İlgilenmiyorum beni fenerbahçe ilgilendirir fanatiğim

1|1
    1|1
  • İlgilenmiyorum

0|1
    1|0
Yükleniyor...