Kaynanayla oturmanın kötülüğü ne

kaynanayla oturmak çok mu kötü

çok açık net yazarmısınız nasıl hayatınızdan örnekler var mı

ANNEM beni kaynanamla oturmaya ikna etmeye çalışıyor biide görüümcede var evde kalmış bir kız iyiler şimdi ama evlendikten sonra degişir amaca ulaşınca degişirler mi

daha evlenmedik ama evlendiğimizdede evlerimiz yakın olacak ailesiyle oturucam

iyi yaşanmaz mı kaynanayla bir anlatırmısınız

0|0
7|5

En İyi Erkek Görüşü

• Kaynamaya göre değişir bazıları annedende iyidir ama en iyisinin yanında ozelin olmaz. Ayrı çıkmak en iyisi

0|0
    0|0
    • iyi kaynana hiç duymadım

• evlenmek istiyorum ama korkuyorum

• Evleneceksen çok samimi olma aranızdaki mesafeyi koru saygı göster ve sorun okursa eşine anlat sen karşı karşıya kalmamaya bak.

Erkekler Ne Diyor 4

• Şimdi şöyle birşey var

-Muhakkak belli başlı konularda karışırlar, yani bişeyi yapmak istersin onlar müdahil olabilirler.

-Daha fazla kasarsın kendini, hele ki sürekli birlikteliğiniz için fikir filan atma girişimine girerlerse sıkıntı olur

-Sorumlulugun artar

Tabisi bu kaynanana göre değişir, dozajını kaçıran da var, melek olanı da var :)

0|0
    0|0
  • Herseye karisir :)

0|0
    0|0
  • kayananadan kayannaya göre değişir

0|0
    0|0
  • Kaynana ikinci annedir ama kötüyse kolay gelsin :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Yuva üstüne yuva kurulmaz. Eskidendi o kaynanayla yaşamak şimdi kimse birbirine katlanamıyor

0|0
    0|0
  • kaynanadan kaynanaya degisir bu kötulukler :DDD

0|0
    0|0
  • değişir tabikide ne kadar iyi olursa olsun aynı evde oturunca yanarsın dinleme anneni ayrı eve çık çıkabiliyosan çok zor olur aynı evde oturmak rahat edemezsn

0|0
    0|0
  • güzelliği var mı ki

0|0
    0|0
  • huyu kötüyse yandın :))

0|0
    0|0
  • rahat hareket edemezsin.herseyıne karısırlar

1|0
    0|0
  • kuzenim 6 görümce 1 kaynanayla oturuyo. çok zor gerçekten. evden gitsinler diye kolluyo. özel yaşantılarını dilediğince yaşayamıyo. duşa giremiyo evde rahat gezemiyo. arada biyerlere kaçıyolar basbasa kalmak ıcın

0|0
    0|0
    • 6 görümce1 kaynana bir anda gitmez ki mutlaka birrileri evde kalır

• ya tabi naz falan olmaz başbaka kalmanız zor. kuzenimde şimdiki aklım olsa kabul etmezdim demişti. Allah yardımcın olsun zor durum.

• baka biri vardı 2 çocuk yapmış adam zengin ama ayrılmıyor

birivardı kaynanası kuran kursuna bile göndermezdi

Yükleniyor...