Düzene çok bozuk atıyorum..

Çok tepkili olduğum şeyler var, daha doğrusu haksızlıklar..bakıyorum çocuk yaşta tecavüze uğrayanlar köpeği eğlence olsun diye işkence çektirenler,insanların üstüne gaz bombası ile gidenler yani bir yerde zalimler ve bir yandada mağdurlar var..knun dışında zalimliğin ötesinde çok iğrenc insanlar var burda anlatsam mideniz kaldırmaz..izmirde 6 aylık kız çocuğuna tecavüz edenimi dersin karısını silahla öldürenimi gençleri harcayan polislerimi dersin zalimliklerin biri bin paraya ve bağırmak istiyorum allahım bh kdr iğrenç insanları neden yarattın diye alabildiğine..bebeğe bunu yapan bir insanı neden yaratırsın diye kızmasım geliyor ama sonra hemen oğlum sen napıyorsun manyakmısın diyorum..ama böyle insanların herşeyi daha da kötüleştirmekten başka hiçbirşeye yaramadığını ve gereksiz bir mikrop olduklarını düşünüyorum..napmalı acaba..

Güncellemeler:
Cevaplar güzel ama ben kimse kimseye kötülük yapmasın kahbece duygular olmasın insanlar birbiriyle saygı sevgi içinde olup kötülükler dursun istiyor..kavga spor amaçlı savaş sadece oyunlarda olsun gençler sevişsin herkez gönlünce güzel şekilde yuva kursun tüm insanlar mutlu olsun çocuklar hakettiği sevgiyi insanca büyümeyi yaşlılar hakettikleri hürmeti görsün yolda yürürken tanımayan insanlar bile art niyetsizce selamlaşsın istiyorum..oysa noluyor yolda biri diğerine omuz attı diye...neyse..!

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• Herkes kendi düzenini yarattığını sanar ama herkes düzenin bir parçasıdır, sistem bunu gerektirir doğru ve yanlış olmasa dünya kurulmazdı ve bu evren şeytanın kibirinden yaratıldı ki insanlar da onun gibi yapsın cezalandırılsın diye. her zaman adam olucak mı diye sınar Kahin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• yapacak bişey yok. hepsi cezasını çekecek hemde misli misli şekilde. biz iyi olalım gelecek nesilleri iyi yetiştirelim dünya birazda olsa düzelsin. ama her şey dahada kötüye gittikçe benımde umudum bitiyor maalesef.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• bende senın gıbı dusunuyorum arkadasım ama önce biz ne yaptık dıye sormalıyız bıreysel olarak ne yapabılırız ne yaptık mağdurlar ıcın ne yapabılırız zalımler ııcın ne yaptık...bizler kendımızı gelıştırmedıkce mağdur olan ıtılen kakıla otekileştiren ınsanların yanında olmadıkça ne olacaktıki biziz dunyayı değiştirecek olan hepimiz gençler olarak ne yapıyoruz dunyada bızım kadar genç ufusu olan ulke neredeyse yok ama hep boş şeylerın peşinden koşuyoruz...

0|0
    0|0
Yükleniyor...