Rakip takımlı arkadaşlarınızla maç izler misiniz?

Izlermisiniz birlikte maç atışırmısınız :)

Yoksa izlemem başka takımların maçınımı dersiniz?

Günaydın herkese

0|0
17|39

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 39

• İzlerim tabi aslında rakip takımın taraftarlarıyla maç izlemek ayrı bir zevk veriyot insana Ben Kadiköyde Fenerbahçe-Galatasaray maçını izlemiştim

3|0
    0|0
  • Önceden çok izlerdim ama şimdi izlemiyorum.

1|1
    0|0
  • İzlerim tabi takım ayrımcılığı yapmam ama kendi takımımdan arkadaş olursa.Gol olduğu zaman birlikte sevincez.Fark bu

1|0
    0|0
  • Galatasaraylılarla maç izlemiyorum :D

1|0
    0|0
  • Çok izledim özellikle cincon ve Sekiztaşlı arkadaşlar ile abbüvvv..

1|0
    0|1
  • Evet izlerim.

0|0
    0|0
  • Başka takımların maçını izlemem .

0|0
    0|0
  • Bjk gd macina gidoyoruz arada gs ve fb'li arkadaslarimizda olacak.

Kartalim golleri attikca onlari da ayaga kaldirip sevindirecegiz insallah :)))

0|0
    0|0
  • çok izledim.süperdir de hatta geçen seneki fb-bjk maçında son dakikada attığımız golle yenince önlerinde bu sevinci yaşamak paha biçilimezdi.çünkü yan yana olmasak arasam bile açmazlar o zevki fazla görürler:D

0|0
    0|0
  • Ankaragücüyle ? : / Olabilir ;) asıl onu bunu geçtim; bize ne denir ? : / : link ;D ;D ;D

0|0
    0|0
  • evet izlerim ve baya eğlenceli oluyor hele hele ciinconlulara karşı süper stres atıyorum yahu. :)

0|0
    0|0
  • izliyorum evet

0|0
    0|0
  • hem izleriz hem atışırız bazen ciddi ciddi kavga çıkar yok siz şikecisiniz siz bilmemnesiniz diye. sonra maç biter hiçbişi olmamış gibi devam ederiz :D

0|0
    0|0
  • izlerim izlediğim kişiye göre değişir ama karşı takımdan gol gelince çok sevinirse abartırsa koyduk moyduk derse çakarım yüzünün ortasına bitane acımam

0|0
    0|0
  • anam cok zevkli oluyor bn hastayım zaten bırde kendı takımn kazanırsaaa oooo dört köşee ... hele galatasarlısysa tadından yenmezzz... bu sırlr bıraz iyi gidioyr cincon ama her turluu

0|0
    0|0
  • İzlerim tabisi... Keyifli oldugu kadar sinir bozucu da olabilir fakat :)))

0|0
    0|0
  • Elbette ki izlerim. Maç bu. Yenmekte var yenilmekte. Önemli olan dostlukların baki kalması.

0|0
    0|0
  • Birlikte izlemek tek izlemekten daha keyifli ve komik oluyor :) Tabii arkadaşlarınıza da bağlı bu durum.

0|0
    0|0
  • izlerdim. çünkü eğer arkadaşlarımla maç izleyecek posizyona geldiysem demekki değer verdiğim insanlardır. onlaı üzmek istemem.

0|0
    0|0
  • Rakip takimin macini izlemek sorun deyil. Rakip takimin tarafatriyla izlerken cok sikici oluyor. Stadyumda rakip takimtaraftariyla izledim. Bagirsam bagiramiyorum sevinsem sevinemiyorum. :(

0|0
    0|0
  • izlerim. izliyorum da..

1|0
    0|0
  • İzlerim birde arkadaşlarımın tuttuğu takım yenilirse dilimden kurtulamazlar.

0|1
    0|0
  • İzlerim. Fenerli arkadaşlarım 2 yıldır derbilerden sonra malzeme oluyorlar bana :D

0|0
    0|0
  • Fenerbahçeliiym.ama denk gelen maçları izlerim.Futbol hayatımdır

0|0
    0|0
  • İzlerim de arkadaş kalır mıyız bilmem :D

0|0
    0|0
  • Fenerli ise gülerek Evet...

0|0
    0|0
  • Bir kesekeliyle mac izlemek mi :D

Tanrim sanirim dunyanin sonu geldi :/

0|0
    0|0
  • izlerim hatta hep izlemişimdir daha zevkli oluyor :)

0|0
    0|0
  • izlerim ve çok ta güzel olur

0|0
    0|0
  • Evet. Zaten maçı pek takmam

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    9

Kızlar Ne Diyor 16

Yükleniyor...