Hangisini gerçekleştirmen durumunda hayat sana güzel olur?Hangisini gerçekleştirmen durumunda "hayat sana güzel" olur? Kapat

Bir kadının ahını almak..

Bir kadının ahı fena çarpar diye bir söz var, bir kadının ahı adamı doğduğuna pişman eder derler, sizce de öyle mi ? Buna inanıyor musunuz ? Bunun hakkında bildikleriniz var mı, ya da hakkında ne düşünüyorsunuz ?

0|0
6|14

En İyi Erkek Görüşü

• Kadınların kendini pohpohlamak için uydurduğu saçmalıklardan bir tanesi sadece .

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• peki ya bir erkeğin ahını almak ta aynı şey değilmi..

0|0
    0|0
  • İnsan deseydin belki he derdim.. kadının erkekten bir farkı yok artınız yok bize karşı

0|0
    0|0
  • Kadın erkek kimsenin ahını alma...

0|0
    0|0
  • Hakedilmisse erkegi kadini yok bunun. Her ikisinide yasadim... tutuyo bir sekilde :(

0|0
    2|0
  • her insanın ki , ama kadın başka ya.

0|0
    0|0
  • Ahı falan bilmem ama, Bir erkekte vijdan varsa ya da kadında hiç farketmez kesinlikle hayat ona zindan olur. için rahat olsun.

0|0
    0|0
  • öyle birşey yok...kadınlar kutsalmış gibi tanımlanmasın...hem cinsiyetci yaklaşmayalım ne yani erkeklerin ahını almanın o fantastik dünyanızdaki müyeyyidesi yok mu? hem ahını almak biraz yüzeysel...bu kadına ne yapılmış mesala onun içini doldurun...

0|0
    0|0
  • İnanmayın böyle şeylere :D

0|0
    0|0
  • kolpaçino diyorum :)

0|0
    0|0
  • ah almak kadını erkeği yok

içtense gayınki bile tutar

0|0
    1|0
  • Kadını erkegi yok bunun haklıysa mutlaka cıkar

Ama ah etmek guzel birseyde degil

0|0
    0|0
  • he yavrum he. kadının ahı çarpıyor, erkeğin ki çarpmıyor. sizi kim kafalıyo böyle ben anlamadım ki.

0|0
    0|0
  • Kadını bilmem de eski sevgilim benim ahımı almıştı başına gelmeyen kalmadı cidden... ailesi dağıldı kaşarın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• kimseye ah etmeyin döner dolaşır size gelir.

0|0
    0|0
    • Bedua değil ah tan bahsediyoruz :D

• (TDK) Kelime anlamı Türk Dil Kurumu Veritabanı

1 (a:h) İlenme, beddua.

• aaaa seven kadının ahını alacagını yatıp olsun daha ıyı her turlu cıkar yanı bı yerden cok ınanırım buna ben

0|0
    0|0
  • Bunun bence cinsiyetle hiç bir alakası yok eğer birinden biri çok çektirip ve haksız yere ümitlendirip acı çektirdiyse Allah büyük herşey herkesin önüne gelir.Çektirirsen bir zaman sonra çekersin.

0|0
    0|0
  • sadece kadın olarak nitelendirilmemeli.. Alma mazlumun ahını çıkar aheste aheste demişler

0|0
    0|0
  • Haksız yere eleştirdiğin şeyi,yaşamadan ölmezsin derler eskiler.Birazda doğru.Ah ettiğimiz kişiye negatif elektrik yüklüyoruz.Sevilmediğini anlıyor o zaman.Düşün bir adama on kişi ah etse o günü nasıl geçer

0|0
    0|0
    • çok fena oluyo bide haklıysa öyle bir çıkıyo ki insan doğduğuna pişman oluyo bizzat yaşadım ne ah ettiyse aynısını hatta fazlasnı yaşadım..

• Cinsiyet le alakası yok... Ahı la bedduadan korktuğum kadar başka birşey den korkmam. Çokça şahit oldum

0|0
    0|0
Yükleniyor...