Bir kadının ahını almak..

Bir kadının ahı fena çarpar diye bir söz var, bir kadının ahı adamı doğduğuna pişman eder derler, sizce de öyle mi ? Buna inanıyor musunuz ? Bunun hakkında bildikleriniz var mı, ya da hakkında ne düşünüyorsunuz ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Kadınların kendini pohpohlamak için uydurduğu saçmalıklardan bir tanesi sadece .

Erkekler Ne Diyor 13

• peki ya bir erkeğin ahını almak ta aynı şey değilmi..

• İnsan deseydin belki he derdim.. kadının erkekten bir farkı yok artınız yok bize karşı

• Kadın erkek kimsenin ahını alma...

• Hakedilmisse erkegi kadini yok bunun. Her ikisinide yasadim... tutuyo bir sekilde :(

• 1ay

Gecmis olsun, Sen nasil oldun

• 1ay

her insanın ki , ama kadın başka ya.

• 1ay

kolpaçino diyorum :)

• öyle birşey yok...kadınlar kutsalmış gibi tanımlanmasın...hem cinsiyetci yaklaşmayalım ne yani erkeklerin ahını almanın o fantastik dünyanızdaki müyeyyidesi yok mu? hem ahını almak biraz yüzeysel...bu kadına ne yapılmış mesala onun içini doldurun...

• ah almak kadını erkeği yokiçtense gayınki bile tutar

• İnanmayın böyle şeylere :D

• Kadını erkegi yok bunun haklıysa mutlaka cıkarAma ah etmek guzel birseyde degil

• Ahı falan bilmem ama, Bir erkekte vijdan varsa ya da kadında hiç farketmez kesinlikle hayat ona zindan olur. için rahat olsun.

• he yavrum he. kadının ahı çarpıyor, erkeğin ki çarpmıyor. sizi kim kafalıyo böyle ben anlamadım ki.

• Kadını bilmem de eski sevgilim benim ahımı almıştı başına gelmeyen kalmadı cidden... ailesi dağıldı kaşarın

Kızlar Ne Diyor 6

• kimseye ah etmeyin döner dolaşır size gelir.

• Bedua değil ah tan bahsediyoruz :D

• (TDK) Kelime anlamı Türk Dil Kurumu Veritabanı
      1 (a:h) İlenme, beddua.

• aaaa seven kadının ahını alacagını yatıp olsun daha ıyı her turlu cıkar yanı bı yerden cok ınanırım buna ben

• 1ay

Cinsiyet le alakası yok... Ahı la bedduadan korktuğum kadar başka birşey den korkmam. Çokça şahit oldum

• Bunun bence cinsiyetle hiç bir alakası yok eğer birinden biri çok çektirip ve haksız yere ümitlendirip acı çektirdiyse Allah büyük herşey herkesin önüne gelir.Çektirirsen bir zaman sonra çekersin.

• sadece kadın olarak nitelendirilmemeli.. Alma mazlumun ahını çıkar aheste aheste demişler

• Haksız yere eleştirdiğin şeyi,yaşamadan ölmezsin derler eskiler.Birazda doğru.Ah ettiğimiz kişiye negatif elektrik yüklüyoruz.Sevilmediğini anlıyor o zaman.Düşün bir adama on kişi ah etse o günü nasıl geçer

Yükleniyor...