Hayatınız kitap olsa ön sözüne ne yazarsınız ?

Hayatınız kitap olsa

ön sözüne ne yazarsınız ?

• Ben :
    18% (3)29% (4)23% (7)Oy Ver
  • Merhaba hayat
    6% (1)0% (0)3% (1)Oy Ver
  • İşte bu benim hikayem
    18% (3)7% (1)13% (4)Oy Ver
  • Hayallerim aşkım ve ben
    18% (3)21% (3)19% (6)Oy Ver
  • Hayatım kitap olmuş ön sözü olmasa da olur
    40% (7)43% (6)42% (13)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
20|18

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 19

• Ne kendi etti rahat ne halka verdi huzur. Yıkıldı gitti cihandan dayansın ehli kubur. derim millet anlamaya çalışsın ya da :

Takrir edemem çektiğim âlâmı felekten

Zira ki onun zikri de bir gune elemdir derim ama o zamnda lan takrir edemem diyosan niye yazdın derler.. En iyisi bir şey yazmamak :)) ya da okuyak görek de olabilir

0|1
    0|0
  • Bunu düşünüp birkaç sayfalık bir önsöz yazmıştım iki sene önce nerede bilmiyorum ve yeniden yazmaya üşendim.

"Meraklı bir kedinin hayatından günler"

0|1
    0|0
  • Sizden biriyle güne başlamak alışıldık olsa gerek. Çünkü okuyacağınız bu kitapta sizden farklı birisinin değil bizzat sizin anlatıldığınızı göreceksiniz. Hepinize gün aysın.

Düşündüm de önsözüme bunu yazabilirim :D

0|1
    0|0
  • 0|2
    0|0
  • uff snane be slq.s.s

0|1
    0|0
  • Bu sayfa yine yalnızlığa terkedilecek. O yüzden adamakıllı bir şey yazılmaya layık görülmedi! yazardım :D

0|2
    0|0
  • ne inceliyorsun olm kitap işte al oku. Biz türkler kitabın önsözunu okumayız pek, sen bu satırları okuduguna göre biraz farklısın anlaşılan. bEnim de pek normal oldugum söylenemez. al al oku çekinme yazardım haha :D ya bilemiyorum bu kadar sacmalamasam da ana fıkı böyle bişi olurdu ve samımı bı dil kullanırdım herhalde

0|1
    0|0
  • türkler ön söz okumaz :P

2|2
    0|0
  • Ne hayaller kurduk, neler yasadık..

0|1
    0|0
  • Kimi yaralar kapanır ''izi'' kalır, kimi yaralar kapanır ''sızı'' kalır.

0|2
    0|0
  • "Merhaba hayat ve merhaba beni okuyan güzel insan!"

0|1
    0|0
  • sende herkes gibi toprak olacaksın...

0|1
    0|0
  • 0|1
    0|0
  • İşte bu benim hikayem

0|1
    0|0
  • Tüm hircınliklarima uzuntume ve yanimda olan tum dostlarima aileme sizi seviyorum

0|1
    0|0
  • Bir kadın kayboldu?

0|1
    0|0
  • Hayatım kitap olmuş :D

0|1
    0|0
  • E yi begenerek e dedim oysa benim hayatim kitap olcak kadar ilginc değil..belkide A demeliydim..

0|1
    0|0
  • hayatımın anlamına değerime değerlime ..

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Şu son zamanlarda bir dizi için duydum söz çok etkileyici geldi bana : "Benim anlatmaya cesaret var sizin dinlemeye (okumaya) cesaretiniz var mı "

1|1
    0|0
  • link 'den Son 4 işareti koyarım yeterli olur :D

0|1
    0|0
  • Saçlarımızı şekil şukul yapmakta.Pantlon düşürüp küpe takmasakta.Allah'ın verdiği güzelliğimiz var. ^^

0|1
    0|0
  • gönül nedir senin elinden çektiğim dedikçe acıların üzerine umarsızca giden bir adamdı.

aslında arada sorardı kendisine sadistmiyim diye.yüreği de öyle boş değil kocaman yürekli bir adamdı. sevdiğinde içindeki titremeleri görmeliydiniz.

ruhunu cehhennem yangınları çevirecek sevgilisini düşlemekten adeta bakar kör olmuştu...

amaaan uzar gider işte :D

0|1
    0|0
    • derbeder bir kalbi ve vazgeçemediği bir arabası vardı :)

• :)

benzin fiyatlarından sebep dizelci olmaya karar verdiğinde aslında çok geç kalmıştı. hükümet vermişti oysa çoktan yakıta ayarı :D

• Son

0|1
    0|0
  • Hayallerim aşkım ve ben

0|1
    0|0
  • Ben :

0|1
    0|0
  • Aynen şöyle olurdu : Bu kitapta yaşananlar tamamıyla gerçektir ve bunları anlamak için uğraşmayın ancak yaşarsanız anlarsınız.

0|1
    0|0
  • Uyarı: Bu kitap sizin için sıkıcı olabilir ve okuma istediğinizde ciddi kayıplara yol açabilir.

1|1
    0|0
  • giriç gelişme ve sonuç bölümüne bakarak değerlendirriim hayatta neleri yaşamıssam onu yazardım acılar içinde sefil bir hayatımda olmuştur veya güllük gülüstanlık bir hayatımda olmuştur nerede çalgı orada kalkı gibi...

0|1
    0|0
  • “Lolita, hayatımın ışığı, kasıklarımın ateşi. Günahım, ruhum, Lo-Li-Ta; Dilin ucu damaktan dişlere doğru üç basamaklık bir yol alır, Üçüncüsünde gelir dişlere dayanır. Lo-Li-Ta”

bak bu önsözde etkilidir. yazarın ellerine sağlık :)

0|1
    0|0
  • Ağlama değmez hayat :) kısa ve net

1|1
    0|0
  • bu kitabın başlıgı yok yazarım :D

0|1
    0|0
  • Welcome to the my world.

0|1
    0|0
  • Hayallerim aşkım ve ben ...