Aniden spora başlama nedeni ne olabilir?

erkeklerin birden spor yapmaya başlama nedenleri sağlığı içinmi birineetkilemek içinmi

0|0
4|13

En İyi Erkek Görüşü

• eğer mevcut sevgilisinden artık sıkıldıysa önce aldatma girişimlerine başlar,

bir kaç aldatmadan sonra karşısına gerçekten sevebileceği biri çıkar

o ara spora baslar

spor yaparken eskisini nasıl bırakıcam ya diye düşünür

biraz dursu ncepte ama nolur nolmaz der :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Kilo almaya başlama olabilir.Kilo vermek isteği de genelde kızlara güzel görünmek içindir.

1|0
    0|0
  • Başta kendini iyi hissetmek ve kızlara daha hoş görünmek içindir. Seninle zaten beraber neden sana iyi görünmek istesin ki?

0|0
    0|0
  • kendini iyi hissetmediği için:=) ben bu yuzden başladım, iyi hissedince bıraktım:=)) sonra tekrar başladım. sizin alışveriş ve saç rengi değiştirmeniz veya kesmeniz gibi bişey

1|0
    0|0
  • siz kadınlar neden makyaj yaparsınız? neden fit olmak istersiniz? neden mini etek giyersiniz? kendinizi iyi hissetmek için mi?

bir erkeğin spora başlama mantığı da genelde böyledir.

0|1
    0|0
  • tıpkı kadının rejime başlaması gibi önü uzun bi süreç olmasına rağmen birden alınmış bir karar gibi gözükür takma . sende kendine bak yada öyle bişiler yap

0|0
    0|0
  • Belki sağlık için belki özgüveni için , senin kendine özgüvenin yoksa , elinden kaçırman an meseleside olabilir

0|0
    0|0
  • sağlık için genelde

0|0
    0|0
  • tabikide sağlık için değildir

0|0
    0|0
  • birini etkilemek için

0|0
    0|0
  • büyük olasılıkla etkilemek için 2. olarak sağlık geliyo zayıflama falan

0|0
    0|0
  • birini etkilemek için

0|0
    0|0
  • Ben birden yüklenmemesini önericem , liflerini yırtılır. tabiki gösteriş için

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Başka bir kız için başladığı kesin.

0|0
    0|0
  • kilo yada enerji sorunu vardır

1|0
    0|0
  • bu sırada hareketlerini gözlemle eskiden farklı davranıyorsa birilerini etkilemek için olabilir

0|0
    0|0
  • kesın bırı ıcındr..

0|0
    0|0
Yükleniyor...