Erkeklerin kızlardan üstün görünmesine karşıyım

hemen hemen her konuda erkeklerin dediği yapılır sen kızsın otur sen konuşma kız kısmı herşeye karışmaz denir çalışan kadın hem evinin kadı olur hem iş kadını birçok erkek kadın çalıştığı halde yan gelip yatar halbükü oda çalışıyor beraber bulaşığı yıkamaları yemek yapmaları gerekmezmi

0|0
6|14

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 13

• Hayır gerekmez pampa sadece kadın yapacak uff dha çok sinirlendirdim farkındayım :D

0|0
    0|0
  • Yer yer erkeğinde hayatın müşterekliğine bakarak içinden geldiği gibi hareket etmeli bence, fakat bir dengesizlik mevcut, bu dengeyi kurmak zordur ve de kadınlar tutarlı değil bir çok zaman, kendimden üstün olmasın derken kendiyle eşit birini bulsa ezik görüyor bu sefer de bazı zamanlar

0|0
    0|0
  • Bende maskulistim ne yapacağız

1|0
    0|0
  • Yaşadıgın yere bğlı ankarada yşıyorum ve Kırşehirliyiz bzm ailede herks her işi ypıyo eşit herkes akrablrımdada öyle erkekte yemek ypıyor :)

0|0
    0|0
    • hım iyiymiş:D sevdim sizin aileyi

• hım bak bu olmadı işte:D

• ama oda elimzde gdiyor kndi işi oln kız akrabalrım araba alıyor oda elimzde gdiyor nyse bayram namazı var onada şükür :)

• Ben zaten kendi yemeğimi kendim yaparım başkasının yaptığını nadir yerim ama bulaşık yıkamam bulaşığı yemek yapan yıkamaz.o bulaşıkları yıkarsa sorun olmaz bunun dışında kendimi kadınlardanda üstün görmedim hiçbir zaman. görmemde

0|0
    0|0
    • hım tamam işte ne güzel bulaşığı kız yıkasın sende yemek yap :D

• Bana uyar eğer oda ben iyi yemek yaparım sendende iyi diyen çok bilmiş kızlardan değilse tabi

• erkekler değil kadınlar üstün tutuluyor bu devirde..

0|0
    0|0
    • yanılıyorsun

• ya işin yoksa çalışmıyorsan yapcaksın buna bir lafım yok ama çalışıyorsa beraber yapılcak herşey

• keşke eşit olsak..

• bulaşık ve temizlik kısmına katılmıyorum. haa tabi yardım edicek ama görev dağılımı yapmak lazım o zaman :D Bu arada bazı konularda ben bir erkek olarak ayrımcılık olduğunu düşünüyorum gerçekten

0|0
    0|0
    • tamam buda kabul en azından bulaşığı temizliği görev dağılımı yapmakta yeter:D

• iş dağılımı yapınca çıkan manzara aynı aslında :D

• muhteşem türkiyemizde ne yazık ki kadın erkek eşitliği yok ;)

0|0
    0|0
  • aslında çoğu konuda kızlar bizden üstün ve iyi kabul etmek gerekir

0|0
    0|0
    • sadece yer verme konusumu

• yok canım onla alakalı değil bu, o kibarlık :D bizim toplumda olan bir şey bu yıllardır kadına 2.sınıf insan için bakıldığı için ondan kalan şeyler ve kesinlikle değişmeli bu saçma düşünce

• bencede değişmeli

• aynen katılıyorum. erkek egemen düşünce yıkılmalı ama bunu ancak kadınlar yapabilir

0|0
    0|0
    • yok ya bazı erkekler odun oluyor ne yaparsan boş

• evet eşitlik şart

0|0
    0|0
  • Senin gibi bir kız denk gelmez umarım zaten alpha erkeğim...

0|0
    1|0
    • niye o kızı ezmek içinmi

• Normal bir kız masum olur , masumluğundan dolayı ona zarar vermeyi aklından bile geçirmezsin ve erkeğini güç olarak gördüğünden onun benliğine vücuduna sarıldığında güveni sıcaklığı hisseder. Sen bunlara masum olmadığından dolayı sahip olamıcaksın ve bir kaç evlilik ayrılık cart curt.

• Soylediklerinde cok haklisin, ben de senin gibi dusunuyorum ama senin gibi dusunmeyen birisiyle olacagina, ekonomik ozgurlugunu eline al ve tek basina yasa.

0|0
    0|0
    • arkadaşım sadece tek başına yaşamaklada olmuyor bu eşitsizlik heryerde karşımıza çıkıyor

• Hayir, ne imla var ne kelimeleri dogru duzgun yazabiliyorsun da ondan sordum.

• karanlık bir ortamda yazıyorum olacak o kadar

Kızlar Ne Diyor 6

• buna aldırmayarak yıkarız bu anlayışı. ahlayıp vahlayıp hayıflanmayı bırakmalıyız. :)

gücümüz o zaman açığa çıkar.

0|0
    0|0
  • öyle ama durumlar böyle değil. o yüzden baştan ağırlığını koyacaksın bu konuda

0|0
    0|0
    • canım ilk başta herşeyine evet diyip evlenince ters köşe yapan insanlar var anlayamıyorsun ki

• bununla ilgili bir film izledm bugn değiş tokuş diye . kadın adamın yerine geçiyodu sonra .çocuklarını özleyip günlk ev işlerine geri dönüyodu

0|0
    0|0
  • Katılıyorum kesinlikle .

0|0
    0|0
    • demi kadın yorgun arğın işinden geliyor adam çok yoruldum diye bacaklarını uzatıyor yazık kızdanda dört dörtlük yemek istiyor halbükü oda yoruldu ama anlayan yok ki

• yaa işte beybisi hayat zor

0|0
    0|0
  • bizde kadın üstün nasıl ezikliyorsak artık

0|0
    0|0
    • senin yaşadığın ortam öyledir

Yükleniyor...